Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 329 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אתם לא מבינים, קרה לי עכשיו הדבר הכי מצחיק בחיים שלי

שיחקתי FFA והיו כמה חבר'ה מ IDF (אחלה חברה ואחלה משחק, בלי מטולים התקמפריות ושטויות).

בקיצור מישהו שאל "anybody knows how dick tastes like?" אני עונה לו "Prob like a hand:S"

ואז איזה בחור שקוראים לו IDF Gamer אומר "Tastes great" :lol:

אני עושה lol ואז הוא אומר לי "Have a problem?"...

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי תאוריית הקונספירציה של ההרייר לא יודע עם ההרייר זז איתך אבל אם תצא החוצה להסתובב-הרי שאתה בבחינת פתיון מהלך:סביר להניח שאחרים יצאו לחסל אותך ויחשפו את עצמם להרייר ,אבל ככה זה בעיה כי במקרה שלי יכול מאוד להיות שהם גם יצליחו. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תאוריית הקונספירציה של ההרייר לא יודע עם ההרייר זז איתך אבל אם תצא החוצה להסתובב-הרי שאתה בבחינת פתיון מהלך:סביר להניח שאחרים יצאו לחסל אותך ויחשפו את עצמם להרייר ,אבל ככה זה בעיה כי במקרה שלי יכול מאוד להיות שהם גם יצליחו. :silly:

אולי מספיק לרחם על עצמך?

לא מעט סיבובים של FFA ראיתי אותך מנצח או בשלושה הראשונים, :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הרבה פעמים מנצח בשתיים שלושה הראשונים ואני, נוב... אין מה לעשות, גם כשהבאתי צ'ופר נשארתי בגדר נוב עם מזל וגם כשהשגתי 24 קיל סטריק נשארתי נוב עם מזל, בשביל להעיף את הטייטל הזה, צריך לפחות ניוק אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרייר לא עוקב אחריך אלא אחרי האויבים.

הוא מצויין לגלות אויבים, הולכים איתו הישר לכיוון האויב

סיימון, לדעתי אתה מבלבל עם המסוקים.ההרייר יחסית סטטי.... בגלל זה קל להתחמק ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הרבה פעמים מנצח בשתיים שלושה הראשונים ואני, נוב... אין מה לעשות, גם כשהבאתי צ'ופר נשארתי בגדר נוב עם מזל וגם כשהשגתי 24 קיל סטריק נשארתי נוב עם מזל, בשביל להעיף את הטייטל הזה, צריך לפחות ניוק אחד

אתה לא נוב. אתה אחלה של שחקן (ועוד ביחס לגילך?) :xyxthumbs:

כשאני מביא הרייר אני הולך למחבוא הכי טוב שאני מכיר, לפעמים נתקל באיזה אוייב לחסל, למרות שאני משתדל לא להתקל באויבים כדי לא להרוס הכל. אם ההרייר לא מביא לי צ'ופר, אני משחק סופר הגנתי (יש שיקראו לזה להתקמפר, כן זה מה שאני עושה שאני בסטריק של 10) עד שאני מביא צ'ופר וחותך את כולם לשתיים.

מה דעתכם על זה: במקום הרייאר וצ'ופר, pavelow ו AC130? אני אסביר גם למה:

ברוב המפות Chopper מביא הרבה יותר קילז מ AC130. הבעיה היא, ש pavelow נשאר מלא זמן באוויר ואי אפשר להביא צ'ופק כשיש pavelow. אבל אם אני מביא AC130? מנקה הכל. עבודה של pavelow ו AC130, שצריך 5 סטינגים להוריד את שניהם, וזה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניוק אחד ואני לא חושב שאני נוב :nixweiss:

נכון אבל הכל בעייני המתבונן, אני מצפה מעצמי להמון כי לדוגמא בקרייסיס ובעוד הרבה משחקי FPS הייתי ממש טוב, כמו דגדגן של קרייסיס, אבל עכשיו...

אז אני מצפה מעצמי להמון, ליותר מדי, אני מצפה מעצמי יותר ממה שאתה מצפה מעצמך, אז אני מחשיב את עצמי לנוב עם הK/D שלי.

זה כמו שילדים בכיתה שלי ממש שמחים כשהם מקבלים 80 במבחן ואני לא מוכן לקבל פחות מ90...

אהה ואני החלטתי, אני לא עושה פרסטיג' רביעי עד שאני לא מקבל ניוק אחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע. ניוק זה לא משהו שאומר שאתה טוב או לא.

ואילו הFFA שאנו משחקים ביחד דווקא יותר לגיטימי בעניין, ואם אני זוכר נכון היית הרבה פעמים בתחתית.

תפסיק לחפש KDR ושאר הסטטיסטיקות שכן הן לא אומרות כלום,

שחק בצורה חכמה והכל יסתדר ואולי מתישהו תיתן בראש לדגדה וquntix [שפרש זמנית לXBOX :lol: ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ואני החלטתי, אני לא עושה פרסטיג' רביעי עד שאני לא מקבל ניוק אחד!

אם אתה נהנה מפרסטיג'-עשה. אם לא-אל תעשה. אתה לא צריך לקשר את זה לניוק..

ד"א גם אני זוכר את המרדף לאחר הניוק הראשון שלי.. כשהבאתי אותו זה היה פיצוץ אנדרנלין וכיף גדול ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נהנה מפרסטיג'-עשה. אם לא-אל תעשה. אתה לא צריך לקשר את זה לניוק..

ד"א גם אני זוכר את המרדף לאחר הניוק הראשון שלי.. כשהבאתי אותו זה היה פיצוץ אנדרנלין וכיף גדול ;D

קשה יותר לעשות ניוק בלי רמה 70 ואני אוהב את שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג עצמאות שמח.. :yelclap:לא חושב שאני מרחם על עצמי(יותר מהרגיל :silly:) סה"כ זה משחק המולטי הראשון מקסימום שני שאני משקיע בו ברצינות ואני כבר לא צעיר אז כן,בנתיים יצאתי די נוב..אבל יחסית אני בסדר,מה גם שבDOM היתי די מפציץ עד שהמוד הזה ננטש ע"י הקלאן לאחרונה ולא כ"כ כיף לשחק אותו לבד כי לא באמת אכפת לך אם הצוות שלך ינצח או יפסיד.אבל FFA אני יום אסל יום בסל ואני עדיין לא מגיע לקילסטריקס הגונים מדי.(אף פעם לא עברתי ת10)

בלי קשר לחפירות-למישהו יש פתרון או דרכי התמודדות לבעיות המחסניות של הסקאר.זה מצויין אבל המחסניות שלו נגמרות בצ'יק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...