Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 334 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

הscar-h לא אותו הדבר, מבחינת עוצמה?

מה זה TACTICAL INSERTION?

AK קצת יותר חזק סתם ככה, והרבה יותר חזק בכל הקטע של חדירת שריון (כמו SCAR עם FMJ רק בלי FMJ).

Tactical Insertion זה Equipment שאתה יכול לבחור איפה לעשות respwan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחר כמה שעות נוספות של משחק אני מוכרח להגיד שIWNET גורמים לי להרגיש כאילו iI'm playing on the yet stuck in my own shitholes' network :kopfpatsch:

לפחות 30% מהשחקנים בכל משחק שאליו אני מגיע ישראלים, שזה אומר ברוב המקרים משתמשי FXP בני 11-13 למיניהם, מה שנורא מסביר את כל ההתלוננות סביב הTUBING וההתקמפרות וכו'... באמת שבכל המשחקים הרבים שיצא לי לשחק אונליין, בכל תרגילי הנוכלות הזולים והמסריחים ביותר השתעשעו ברוב המקרים אחינו היהודים, הישראלים (סביר להניח שהצעירים יותר כגון כל הFXP ריג'קטס שכפי שזה נראה כעת עושים HORDE אחד ענק על MW2)

חוץ מהקטע הזה, באמת שהמשחק נורא כיפי ודינאמי, אני נהנה לא פחות ממה שנהנתי בימים הטובים של COD4, אולי חוץ מהחדרים שבאמת מלאים בנובים למיניהם, אבל כולנו זוכרים שגם בCOD4 היו ויש קאמפרים וטיוברים. ::)

כל מי שמשחק באופן אקטיבי בזמן האחרון - מה השם שלכם בסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RPlet מוזר היתי תחת הרושם שהמטולים זה חידוש של MW2.אגב,מה דעתך על הסינגל?

DADGE קליפים נאים מאוד.אגב המוזיקה בשני זה במקרה של system of a dawn? אם כן אז זה יבדר אותי מאוד שזיהתי כי מס' הלהקות הלועזיות שאני מכיר עשוי להצטבר ביחד ח3 וחצי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח PEACE, הרגת אותי,

כן זה SYSTEM OF A DOWN ,אני עוד אשתפר ואצלם דברים יותר טובים, חבל, יש לי המון הריגות מדהימות עם סכין הטלה, לא הפעלתי FRAPS ברקע, מעכשיו אני קבוע עם FRAPS, לפחות שמשהו טוב אחד יצא מהמשחק הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אני משתמש חדש לסטים וקצת מוזר לי, כדי להוסיף חברים (אלא אם כן הם נמצאים באותו המשחק איתך) באמת צריך לחלוק בשמות המשתמשים? :nixweiss:

לא שאני איזה INSECURE PARANOID אבל זה נשמע לא מי יודע מה הגיוני לחלק את שם המשתמש לחשבון שהושקע עליו כסף (או הרבה כסף) על ימין ועל שמאל...

בכל אופן אני מניח שגם אימייל פועל באותה הצורה

innerdeath69@gmail.com

כל מי שפעיל במשחק מוזמן להוסיף אותי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך אחרת ,זה רק עם השם של החשבון ולא שם השחקן.

גם לי היו חששות כאלה אבל הפתרון הוא לא לאשר כל אחד שמוסיף אותך אלא אם אתה מכיר אותו ובשביל זה יש את ה"דף קשר" בעמוד הראשון.

וכמובן לא להתפתות לכל מיני הודעות של "אחי רוצה משחק בחינם? תיכנס עם שם המשתמש שלך לאתר הזה ותבחר מה שבא לך... "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך אחרת ,זה רק עם השם של החשבון ולא שם השחקן.

גם לי היו חששות כאלה אבל הפתרון הוא לא לאשר כל אחד שמוסיף אותך אלא אם אתה מכיר אותו ובשביל זה יש את ה"דף קשר" בעמוד הראשון.

וכמובן לא להתפתות לכל מיני הודעות של "אחי רוצה משחק בחינם? תיכנס עם שם המשתמש שלך לאתר הזה ותבחר מה שבא לך... "

הגישה שלי היא למה לתת את שם המשתמש בכלל, שישאר סושי בדיוק כמו שהססמא סודית לכל דבר. מספיק שיש את האימייל שלפיו אני יכול להוסיף אנשים בדיוק כמו לפי שם המתמש... ::)

DJ-ELECTRIC, מה השם שלך בסטים? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אני משתמש חדש לסטים וקצת מוזר לי, כדי להוסיף חברים (אלא אם כן הם נמצאים באותו המשחק איתך) באמת צריך לחלוק בשמות המשתמשים? :nixweiss:

לא שאני איזה INSECURE PARANOID אבל זה נשמע לא מי יודע מה הגיוני לחלק את שם המשתמש לחשבון שהושקע עליו כסף (או הרבה כסף) על ימין ועל שמאל...

בכל אופן אני מניח שגם אימייל פועל באותה הצורה

innerdeath69@gmail.com

כל מי שפעיל במשחק מוזמן להוסיף אותי. ;)

אל תשבור את הראש אחי..

תצתרף ל"גרופ" (קהילה) של הפורום ותוסיף את כל מי שבא לך..

כנס לפה: http://steamcommunity.com/groups/HWzone/members

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגב,גם יחסית פרנואיד כמוך ולכן השם שלי לא ברשימה-אפשר לחכות שאנשים יזמינו אותך,או לצרף לרשימה שלך את כל האנשים מהעמוד הראשון בדף של המשחק להשתמש גם בעצה של סנייפר אקיצר אפשר להסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...