Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 337 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דגדה אחי, יש מצב אתה נותן לי איזה שיעור קצר? שאני לא יתאמן שעה בלי להבין בכלל מה העיקרון :-\

אוופס, לא שמתי לב שכתבת PATCHED, רק ראיתי שאמרת שאתה יודע איך ונהיתי עיוור משמחה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים, היו לי עכשיו 3 משחקיFFA נגד PEACE ועוד כמה אנשים, הבאתי צ'ופר 3 פעמים ברצף!

ואחד מהמפות היו WASTELAND

ומתתי בזמן הצ'ופר רק בגלל שלא שמתי לב שהמקום שהלכתי להתחבאות בו זה שדה מוקשים-סוף המפה.

אבל חופשי הייתי עושה ניוק עם צ'ופר בWASTELAND

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי קלאס John RAMBO, משתמש בנשק כבד RPD, קצת רווח לנשום בלי להחליף מחסנית כל שניה.

הדבר הזה טוב מאוד לאוייב עיקש, אין לי בעיה להמשיך ולירות עד שהוא מת גם אם מאחורי איזה משהו.

צודק. זה באמת רובה מצויין.

בנוגע לעניין אחר: אתם בטח מכירים שחקן בשם neFT-שחקן דיי טוב. בכל מקרה הוא שלח לי PM בסטים וביקש להצטרף ל S6, כתבתי לו שיבוא לפה ויגיד שלום ;D

אם זה משנה, זו השיחה.

ne^2FT: AHI YESH MAZAV ATEM OSIM LI TEST LA CLAN S6 ?

ne^2FT: AHI YESH MAZAV LE TEST ?

|^4S6^7| ^8The^2Cha^80^2s: it's not a test-it's an opened clan. you could get in only if your a member in HWZone.

|^4S6^7| ^8The^2Cha^80^2s: (which is a computers forum)

|^4S6^7| ^8The^2Cha^80^2s: if you wanna join just go to hwzone.co.il->forumim->mishakim->Modern Warfare 2 hadiun harashi and say hi :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקלאנים הסגורים האלו זה שטויות... אנחנו קלאן פתוח, ואני לא זוכר אפילו פעם אחת שהפסדנו בגלל שהיינו פחות טובים.

(אני לא מדבר על הפסד נקודתי פעם בחודש, אני מדבר על הפסד בגלל שהקבוצה פחות טובה- כמו שקורה לאלו שמשחקים מולנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי קלאס John RAMBO, משתמש בנשק כבד RPD, קצת רווח לנשום בלי להחליף מחסנית כל שניה.

הדבר הזה טוב מאוד לאוייב עיקש, אין לי בעיה להמשיך ולירות עד שהוא מת גם אם מאחורי איזה משהו.

חחח dj אתה משהו מיוחד..

תספר להם על הקלאס הדפוק של ה runer שהכנת בשביל "לכבוש" דגלים במהירות..

עכשיו תסביר לי בדיוק למה אני צריך לקבל דקירה ברצף של 24 עם קלאס של נובים ?

שבת שלום לכולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאס טוב ל Dom: איזה SMG טוב (כמו UMP כמובן), איזה שוטגאן טוב ומהיר (striker, AA-12 או Ranger akimbo) למקרה שתגיעו לדגל ויהיה שם גוש ענק של אויבים, marathon lightweight ו ninja, אממ tactical insertion, smoke grenade ואתם מסודרים להיות שולטים :P

אפשר cold blooded pro במקום lightweight אם אתם לא רוצים שיראו את השם שלכם באדום בתוך עשן.

אפשר לזרוק עשן על דגל שאתם רוצים לכבוש ואפשר סתם בטור הסחת דעת. tactical insertion ליד מה שרוצים לכבוש. זהו, לא מסובך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...