Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 331 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

פתחתי עבודה נקראת Panzernoob

זה Javelin עם danger close ובראשי איזה רובה שמרססים איתו איזה LMG

אבל לפעמים משעמם לי וכיף לי לראות את כל האנשים מתעצבנים עלי ויוצאים מהסרבר, אז אני עם טיוב ו...RPG!!! :smile1:

וחבל שלא צילמתי את הצ'אט זה כל כך מצחיק לראות אותם מתלוננים! ;D

וואו..

פשוט עלוב. תלמד לשחק כמו בנאדם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מטולים ואקימבו אתם בוכים???

במטולים ואקימבו אין לפחות רמאות. אני חרשתי על המשחק ביומיים האחרונים, זה כבר modern cheater. :facepalm:

האופנה החדשה זה לעשות איימבוט עם סנייפר. כל יריה=הריגה, הם אפילו לא טורחים לעשות ADS.

אני לא מתפלה, IW לא טורחת להוציא פאט'צים חדשים אז נתקענו עם משחק של מלא רמאים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW למיטב ידיעתי כבר לא כל כך קיימת, נשאר רק השם + עובדים שמתחזקים את המשחק.

הפאץ' האחרון שוחרר בתחילת פברואר שזה יותר מחודשיים ( :kopfpatsch::screwy: )

המולטי הזה לא יחזיק הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכון?

זה שכמה אנשים עזבו לא אומר שכל החברה התפרקה... לא? או שזה יותר מכמה אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאץ' האחרון שוחרר בתחילת פברואר שזה יותר מחודשיים ( :kopfpatsch::screwy: )

המולטי הזה לא יחזיק הרבה זמן

תשמע, אני מקווה שאקטיויז'ן יעשו משהו, כי ככה אי אפשר. אני מרגיש מטומטם שאני משחק בלי צ'יטים.....

אבל כמו שאני מכיר את רצונות החברות, לא יהיה שינוי עד חבילת המפות (שבטח תהיה בתשלום) ואחרי זה הם יעזבו את המשחק....

ממש מעודד לקנות משחקים בעתיד.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMER

נראה לי שאתה קצת מגזים עם הצ'יטים, המון זמן לא נתקלתי בצ'יטרים, המשחק עומד למות ,אבל לא מהסיבה הזאת, אלא בגלל מה שסימון ציין, וכן, אל תפגע או משהו ,אקימבו ,מטולים, קמפרים, ונובים למינהם ,אלה הם שהורסים את המשחק,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dadegun הקדמת אותי :)

על מטולים ואקימבו אתם בוכים???

במטולים ואקימבו אין לפחות רמאות. אני חרשתי על המשחק ביומיים האחרונים, זה כבר modern cheater. facepalm

האופנה החדשה זה לעשות איימבוט עם סנייפר. כל יריה=הריגה, הם אפילו לא טורחים לעשות ADS.

אני לא מתפלה, IW לא טורחת להוציא פאט'צים חדשים אז נתקענו עם משחק של מלא רמאים......

נו באמת.. אתה רציני ??

מי שבוכה על אקימבו הוא באמת בכיין,אבל מי שבוכה על מטול הוא בכיין ? לך תעשה קקי..

שצ'יטר משחק עם צלפים,אפשר לקלות אותו בצורה ברורה,ואם אתה לא מצליח אז זאת בעיה אצלך חבריקוס.

שיש לך ראיית משחק אתה יכול לדעת את נקודת הrespawn של האוייב ולתכנן את המהלכים שלך בצורה משמעותית.

פעם הגעתי ל 30-0 עם intervnion,אז אני צ'יטר ?

אם אתה רואה צלף שנמצא באותה עמדה,וצולף בך מעבר למחיצה מסויימת אז רוב הסכויים שהוא משתמש בצ'יטים.

גוד נייט !! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...