Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 326 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

טוב, המפות החדשות חייבות לרענן את המשחק הזה ולהחזיר לו חיים.

אני לא נהנה יותר מDOM ,משמע ,אין פארטיות טובות, זה בכלל לא כיף לא ליהנות מפארטי עם חברים.

אני מוצא את עצמי מעדיף לשחק לבד, דומיניישן כבר עושה לי סחרחורת, אני לא צעיר כמו פעם :cool2:

משומה קשה לי לראות את המוד הזה שכל כך אהבתי, >:(

כנראה כי נגעתי במודים קצת שונים, FFA פשוט ,רגוע ומדויק, אני אוהב את זה, זה מה שאני צריך אחרי יום עבודה,

שורה תחתונה, אני מאמין בלב שלם שבחבילת המפות החדשה כולנו נחזור שוב בכוחות מחודשים לדומיניישן ,ו.....זהו. נתאחד :smile1::jump::sleep::silly::hat::bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol:

יש כמה דברים שאני רוצה לשתף אותכם:

אני חושב שכדאי (וכנראה זה מה שאני אעשה) לשים בעבודה הסטנדרטית של ה Assault Rifle במקום Stopping Power שכולם שמים, Lightweight Pro. כמה פעמים קרה לכם שרצתם, אוייב הגיח מאחורי איזה פינה ולא הספקתם לעצור כדי לירות? עם Lightweight Pro הדיליי הזה הרבה יותר קטן :xyxthumbs:

חוץ מזה, Assault Rifle זה גם ככה חיה רעה שהורגת ברוב המקרים ב3 יריות, ו Stopping Power בד"כ לא מפחית ביריה את ההרג, אלא רק יעזור אם לאויב כבר ירד חיים (sniper rifles לא נחשבים בתוך מה שאמרתי עכשיו).

בקיצור ננסה ונראה ;D

עוד דבר מצחיק: איזה מישהו ב FFA מתחיל להתעצבן ואומר "Fucking UMP45 and Marathon noobs".. רבאק! כבר אי אפשר לשחק! כל שאני משתמש קוראים לי נוב אחרי שאני קורע אותם!

הדברים הכי מצחיקים/טיפשיים ששמעתי:

AK-47 noob

UMP45 noob

Sniper noob

Runner noob

Knifer noob

shotgun noob

barret noob

כאילו מה?

ממתי סניפר זה נוב? ו runner? הם היו מתים לדעת לרוץ. פשוט עבודות שקשות לביצוע, ואחרי שאתה כן מצליח לבצע קוראים לך נוב.

מה, כל מי שלא משתמש ב SCAR נוב? :pissed: :pissed: :pissed::nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

ועוד אחרי זה הוא עושה לי "lets challenge 1vs1 with scar no pistol no shotgun no flash no stun no grenade no semtex".......

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נתון במחלוקת.

אני לא רואה בזה שום דבר נובי, כיוון שזה פשוט קשה. זה כמו לרוץ עם סכין לקרב רובים :P

הסיכוי שיפגעו בך לפני שתגיע גבוה מאוד. אנשים קוראים לך נוב כי זה המוות הכי מרגיז (חוץ ממוות של Missle, שזה פשוט עלוב ולדעתי צריך להוציא את זה מהמשחק, או לפחות לעשות שיהיה סיכוי להתחמק) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוץ עם סכין זה מאוד נובי לא קצת, כשאני נסיתי את הרעיון הזה אנשים בכו ולא הבנתי כל כך למה, מהסיבה של הנ''ל^

אבל כשעושים לי את זה, זה פשוט מרגיז, למה מישהו שבא אליי מ2 מטר ואני יורה לו לתוך החזה, מספיק להרוג אותי לפני שאני הורג אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...