Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 511 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

עוד לא הגבתם לגבי זה שאמרתי שאם לדוגמא דגדה היה מחליט לעשות פעם אחת בשביל הכיף, או יודעים מה? לא דגדה, כי אתם בטח חושבים-מה דגדה במילא לא יעשה את זה, אז נגיד, אם היו לי 2000 הודעות וraputation כמו של דגדה בפורום הזה, והייתי עושה , הייתם מגיבים כמו שהגבתם?

בכיתה שלך יש ילדים יותר מקובלים ממך ואתה מתוסכל, האם זאת הגישה שלך לשינוי המצב? :bash:

בסה"כ, אין חוקים לS6, אומנם זה דיי נורמאלי שאסור להשתמש בטיוב או G18 AKIMBO, אבל אין חוקים באמת רגילים, ומודינג, זה לא אמור להיות קשור בשיט לפורום.

אז מספיק להעלות את הנושא הזה, קח צעד אחורה, תרגע, תנשום עמוק ותנסה להפנים את בקשת החברים בפורום, אל תהייה חמור קופץ בראש, זאת לא הדרך להראות את כישורך :nixweiss:

ודגדה, אתה לא יכול להכחיש שכששמעת שעשיתי מודים ביקשת לראות מה אני מסוגל, וניסית להצטרף אליי, לא הצלחת, אבל זה לא הנקודה. שתינו יודעים שאם היית מצליח להיכנס, ובמיוחד בשביל זה שרצית להיצטרף שמתי את המוד הכי כיף שלי, אז היית נהנה וכל זה לא היה קורה.

ובתכלס, לפי החוקים הבלתי כתובים של הקלאן, לא אסור לעשות , זה פשוט לא אסור, אין חוק נגד זה, כי זה אמור להיות על אחריותי בלבד, וזה אחריות של VAC למנוע ממני לעשות את זה, ולא אחריות שלכם, סבבה?

למרות כל הקשקשת שלך, בא לך מודינג? לפחות תשנה את השם שלך לפני, גם ככה כולם חושבים שאנחנו צ'יטרים, אל תספק להם תחמושת

ועכשיו גם אם תתחרטו לגבי הקלאן, אני לא, דווקא סבבה לי קלאן חדש

בהצלחה, כל עוד אתה משחק בשרת חוקי תזמין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני מכריח את עצמי לחשוב שהמשחקיות והפיזיקה של המשחק תיהיה כמו MW2..

צאו כבר מהסרט על הפיזיקה והמשחקיות, בשיא הרצינות.

למישהו היו תלונות על הפיסיקה והמשחקיות של COD4? לא. כי הן היו זהות בשורש וטובות יותר בפועל מMW2.

בCOD:WAW, כמו בCOD4 וMW2 היה שימוש באותו המנוע בדיוק עם השיפצורים של המפתחת לכותר הספציפי הזה, היו הבדלים מזעריים בפיסיקה והמשחקיות בין COD4 לCOD:WAW, מה שעשה את ההבדל זה שאר הדברים כמו נשקים, מפות, פרקים, סטריקים עוד.

לא מבין את המחשבה הזאת של לחשוב בכלל על אפשרות שהמשחק לא ירגיש ויזוז בדיוק כמו שלושת משחקי COD הקודמים, שהרגישו וזזו אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אספר לך משהו מפתיע ואז תגיד לעצמך "אוקי, יש לו תשובה להכל :facepalm: "

אני מורה לגיטרה כבר 5 שנים, אז כנראה שגם את זה תוכל ללמוד ממני כמו עוד מיליון דברים, ילדים!!!! תצאו מהסרט שלכם, יש ל"דגדגן" (האידיוט) עוד חיים מלבד MW2 ,זה בסך הכל משחק מחשב, אני כן אוהב משחקי מחשב, לא אכחיש, אבל זה לא היקף עולמי U KNOW, אני לומד ,עובד בעבודה מאוד מכובדת, ו....זהו, תלמדו לכבד קצת אנשים מבוגרים מכם, אני לא ניבלתי את הפה ולא איפיינתי אף אחד פה לגבי מה הוא טוב ומה הוא לא טוב, זה לא מעניין אותי, שימו לב שאתם ניבלתם את הפה על צורת המשחק \ ההתנהגות שלי במשחק, אני לא פציתי פה על איך שג'וני או רולר משחקים, ועוד כתבתי שאני מאוד אוהב את ג'וני ,עדיין אוהב אותו, אבל הוא לא הגיב נכון למה שאמרתי לו וישר חירבן אותה, שלח גם הודעות לא לעניין (STEAM), אבל לא חשוב, אני אצא הילד הגדול ואתעלם, זה יכול היה להיות אחרת אם יונתן היה מחליט לא להתנגח, אחרי הכל זה נעשה רק ברוח טובה, שבת שלום.

אני לא אומר שאתה משחק "לא כמו שצריך" ואני לא מקלל כל פעם שאני מפסיד לך, אני כן מכבד אותך אבל אתה חייב לזכור שגם בפורומים הגרועים ביותר יקום בן-אדם שהוא פשוט יותר טוב ממך בנושא מסוים, יש דברים שאני למדתי מהם שכניראה לא יכולת ללמד אותי, ויש דברים שאתה יכולת ללמד אותי שהם לא יכלו ללמד אותי, זה לא שיש פורום אחד שהוא פשוט SUPERIOR זה כל אחד ויתרונותיו (או חסרונותיו), באמת שאין לי כוח לעשות את מלחמת הפרומים שאתם מנהלים פה, אבל אני רוצה לנצל מהאינטרנט את המיטב, ותגיד לי מתי אי פעם קראתי לך אידיוט, הפך אתה חצי איידול בשבילי (אתה ודיו לפחות) ורק בגלל שאני שומע שאתה בצבא היה יכו ללרמוז לי שאפשרי שיש לך עוד חיים מלבד MW2, בקיצור - זה לא שאני ל מכבד אותך, אני לא מכבד את הגישה של "אני בא מי HWZONE (כל הפורומים כגון FXPאטרף ואנימה דוט אי אל) מסוגלים לרדת לי ולא יותר מי זה" ששורצת כאן :\, תתפלא או לא, גם בחור הכי עמוק תמצא את הבן-אדם הכי מוכשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגבתם לגבי זה שאמרתי שאם לדוגמא דגדה היה מחליט לעשות פעם אחת בשביל הכיף, או יודעים מה? לא דגדה, כי אתם בטח חושבים-מה דגדה במילא לא יעשה את זה, אז נגיד, אם היו לי 2000 הודעות וraputation כמו של דגדה בפורום הזה, והייתי עושה , הייתם מגיבים כמו שהגבתם?

בכיתה שלך יש ילדים יותר מקובלים ממך ואתה מתוסכל, האם זאת הגישה שלך לשינוי המצב? bash:--:lol: :lol: :lol::facepalm:

בסה"כ, אין חוקים לS6, אומנם זה דיי נורמאלי שאסור להשתמש בטיוב או G18 AKIMBO, אבל אין חוקים באמת רגילים, ומודינג, זה לא אמור להיות קשור בשיט לפורום.

אז מספיק להעלות את הנושא הזה, קח צעד אחורה, תרגע, תנשום עמוק ותנסה להפנים את בקשת החברים בפורום, אל תהייה חמור קופץ בראש, זאת לא הדרך להראות את כישורך :nixweiss:-אני מבהיר את נקודתי, לא רוצה שיגמרו ימיי בפורום בתור "האקר מסריח"

ודגדה, אתה לא יכול להכחיש שכששמעת שעשיתי מודים ביקשת לראות מה אני מסוגל, וניסית להצטרף אליי, לא הצלחת, אבל זה לא הנקודה. שתינו יודעים שאם היית מצליח להיכנס, ובמיוחד בשביל זה שרצית להיצטרף שמתי את המוד הכי כיף שלי, אז היית נהנה וכל זה לא היה קורה.

ובתכלס, לפי החוקים הבלתי כתובים של הקלאן, לא אסור לעשות , זה פשוט לא אסור, אין חוק נגד זה, כי זה אמור להיות על אחריותי בלבד, וזה אחריות של VAC למנוע ממני לעשות את זה, ולא אחריות שלכם, סבבה?

למרות כל הקשקשת שלך, בא לך מודינג? לפחות תשנה את השם שלך לפני, גם ככה כולם חושבים שאנחנו צ'יטרים, אל תספק להם תחמושת-אני דווקא אוהב שחושבים שאנחנו צ'יטרים :cool2:, זה לא כיף לך לחשוב שיש לך אימבוט ביד? אם כולם היו אומרים שאתה לא יודע לשחק, זה היה משפר את ההרגשה שלך?

ועכשיו גם אם תתחרטו לגבי הקלאן, אני לא, דווקא סבבה לי קלאן חדש

בהצלחה, כל עוד אתה משחק בשרת חוקי תזמין אותי[/-נראה שאף אחד כאן לא יודע להקשיב-אני כבר לא עושה מודינגcolor]

הבהרתי את נקודתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס

שיגעתם תשועלים כבר!

בואו נסכם את זה ככה: ג'וני, אתה בן 12, ידוע, אפחד לא זוקף את זה לחובתך אבל תקשיב לאנשים מבוגרים ממך, באמת שלא יזיק. לפרוץ זה לא בסדר. ככה פשוט. אל תתחיל אם למה ההוא ככה ולמה זה ככה והווא בכלל עם כזה, זאת התנהגות שוק מגעילה, תיהיה בסדר בעצמך וזהו. אם אתה מחליט לעשות שטויות, תעשה את זה בלי הטאג של הקלאן, ובשם אחר ממה שאתה משחק בקלאן.

דגדגנוס/דיג'י,

תרדו לילד מהגב, הוא ילד. כבר 4-5 עמודים של טחינת מים לריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, אתה קיבלת את העניין בצורה הכי לא בוגרת בעולם והתחלת לקלל את כל הקבוצה בצורה ממש ילדותית. כאילו רק עכשיו נזכרת בכל הדברים הרעים בנו? היית יכול כמו אדם בוגר להגיד היה טוב לקום וללכת אבל החלטת ללכלך בגדול. וזה לא כאילו מישהו קילל אותך, דגדן היה הכי בסדר בעולם

ומה הקטע של החתימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסיימון, אתה כביכול מנהל הקלאן בגלל המכירה הקבוצתית, אז רצו להלל את שמך, אבל אני לא קניתי את המשחק מהמכירה הקבוצתית

אז אני לא שם פס עלייך

תתבייש!

כבר ביקשתי ממך פעם אחת לסתום את הגו'רה שלך ולהפסיק לכתוב כל מחשבה שעולה לך בראש.

מעבר להסרה מרשימת ה"חברים" בסטים אתה מודע לזה שאתה די בסימן שאלה פה בפורום.

אז תרגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל הפורום?!

אתה פה?

היית בטוח שזה פורום off topic

מה זה כל החפירות האלה?

ג'וני בוי או איך שלא קוראים לך באמת שהת'רד של המשחק לא אמור לעניין את הריבים שלך עם אנשים פה בפורום

לא מעניין אותי מה קרה ואם אתה צודק או לא

אבל זה לא המקום !

חאלס,700 דפים על "הוא צודק" "הוא לא צודק"

לכו דברו במסנג'ר 5 דק' וסגרו את זה שם!

g-man

אתה המנהל לא?

אם כן,זה נראה ממש רע כל החרא הזה שהולך פה

ולכל הבוגרים בפורום חאלס להגיב!

מה אתם ילדים?!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל הפורום?!

אתה פה?

היית בטוח שזה פורום off topic

מה זה כל החפירות האלה?

ג'וני בוי או איך שלא קוראים לך באמת שהת'רד של המשחק לא אמור לעניין את הריבים שלך עם אנשים פה בפורום

לא מעניין אותי מה קרה ואם אתה צודק או לא

אבל זה לא המקום !

חאלס,700 דפים על "הוא צודק" "הוא לא צודק"

לכו דברו במסנג'ר 5 דק' וסגרו את זה שם!

g-man

אתה המנהל לא?

אם כן,זה נראה ממש רע כל החרא הזה שהולך פה

ולכל הבוגרים בפורום חאלס להגיב!

מה אתם ילדים?!

תודה.

אבל לא עניתם לי :( איך אני גורם למשחק לנוע בSAFE MODE אם אני לא יכול לפתוח אותו על המחשב שלי, ויכול לפתוח אותו רק על המחשב של סבתא וסבא שלי, אין קובץ CONFIG למשחק הזה? איך אני עובר את הSPLASH ללא צק? מה זה כמו DRM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...