Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 507 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ג'וניבוי.. תהיתי לעצמי למה יותר מדיי פעמים כשאני נופל על שרתים פרוצים אני פוגש אותך

והפעם זה הקש ששבר את גב הגמל. ברגע שאתה שותף לשרת פרוץ אתה חלק מהפריצה

ולהכנס ולראות אותך עם עוד לייצן אחד עושים שטויות זה פשוט מגעיל.

חסמתי אותך מרשימת החברים ולא אזמין אותך לשום משחק\פרטי של הקלאן. בהצלחה בחיים.

תגיד לי\לנו מתי תפסיק לעשות שטויות ותבין את המשמעות של זה. עד אז סיונרה, בשבילי ג'וניבוי הוא לא חלק מS6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DJ, אותי, המשחק התחיל לשעמם, אין לי משהו אחר לעשות, ואז, יום אחד, נפלתי על משחק זומבים, ועל משחק גאןגיים, ועל משחק RollTheDice, וזה נתן לי ישועה, נתן לי סיבה למה לא למכור את המשחק

אז כמו שהבטחתי לCHAOSRULER, התחלתי ללמוד מודינג, ועכשיו, כן, אני מריץ משחקי גאןגיים, ואני משחק זומבי, וזה פשוט יותר כיף מהרגיל, שכבר נמאס לי עליו

אם אתה לא אוהב את זה, ואתה מעדיף לאכול עוד חרא, אז תצא מהסרברים שלי. אבל זה עדיף ממודים משעממים כמו DOM או FFA, שהתחילו להימאס עליי

ואני לא מהמודרים שעושים קפיצות גבוהות ריצה מהירה נשק בלתי מוגבל וטיוב לכולם, אני עושה משחקים נורמאלים יותר, ורק פעם אחת ניסיתי איזו פקודה בקונסול והיו קפיצות גבוהות, בסדר??

ואני בחיים, אבל בחיים לא יעלה מישהו רמות, או יעשה כפול, או אפילו יתן להם TITLE אחד, מישהו אחד ביקש ממני לעלות לרמה 70 פרסטיג' אחרון ועשיתי לו קיק, בלי מילים, פשוט קיק, הבנת?

וחוץ מזה, שלהתחיל ללמוד C# בסיסי בדרך של משחק בגילי זה פתח מצוין לעולם ההיטק והתכנות

אם אתה בתור אדם מבוגר בוחר להישאר במסגרת קבועה (ומעט משעממת לטעמי) של DOM FFA וSND, שיהיה לך בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חמוד אתה גוני שלמדת מודינג?

אבל זה לא , זאת פריצה למערכת מוגנת בחוק עם זכויות יוצרים ואתה פרצת אותה.

אנשים בנגדם לרצונם משחקים בשרת הפרוץ הזה שלך

לא חשבתי שזה אתה, אבל אם זה אתה אני עוד יותר מתבייש בתג הכחול-לבן לייד הכינוי שלך

יותר מזה, אין לך שום זכות שבעולם לתת למישהו קיק ג'וני, שום זכות שבעולם. כשיהיה לך שרת משלך תעשה את זה.

אם הייתי יכול להייתי מאפס לך את החשבון יחד עם היכולת לשנות משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וניבוי.. תהיתי לעצמי למה יותר מדיי פעמים כשאני נופל על שרתים פרוצים אני פוגש אותך

והפעם זה הקש ששבר את גב הגמל. ברגע שאתה שותף לשרת פרוץ אתה חלק מהפריצה

ולהכנס ולראות אותך עם עוד לייצן אחד עושים שטויות זה פשוט מגעיל.

חסמתי אותך מרשימת החברים ולא אזמין אותך לשום משחק\פרטי של הקלאן. בהצלחה בחיים.

תגיד לי\לנו מתי תפסיק לעשות שטויות ותבין את המשמעות של זה. עד אז סיונרה, בשבילי ג'וניבוי הוא לא חלק מS6

ואט דה פאק אחי? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת, "בניגוד לחוק". כאילו שלהוריד שירים זה לא "בניגוד לחוק". זה דיי ברור שכל הפורום הזה מוריד דברים "בניגוד לחוק". עשה לי טובה, חוק שלא אוכפים הוא חוק שלא קיים מבחינתם של 99% מהאנשים בעולם. רק שתדע, רוב האנשים שנכנסים לשרת שלו נהנים. מי שנהנה, צועק "yay! i love you." מי שלא נהנה-יוצא ("בניגוד לרצונם", כאילו אי אפשר לעשות leave game). אתה הפכת את זה לביג דיל, אז זהו שזה בכלל לא ביג דיל. כולה ילד בן 12 שמפעיל מוד למשחק מחשב, אתה מתייחס לזה כאילו הוא גנב או אנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חמודים אתם שאתם הופכים שרת פרוץ לדבר לגיטימי קצת אחרי שסבלתם מכאה.

אם ארצה שרת עם חוקים שונים אני אדע לאן ללכת אבל אני רוצה TDM רגיל ולא מעוניין בשום מלחמה על הירח.

ג'וניבוי, אני לא רוצה בזה בפאבליק. בדיוק כמו שאני לא רוצה שיחסמו אותך מIWNET

את שלי אמרתי, אתם מוזמנים להגיד מה שבא לכם. זה לא ישנה את העובדה.

כולה ילד בן 12 זאת בדיוק הבעיה, אין רגישות מוסרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת, "בניגוד לחוק". כאילו שלהוריד שירים זה לא "בניגוד לחוק". עשה לי טובה, חוק שלא אוכפים הוא חוק שלא קיים מבחינתם של 99% מהאנשים בעולם. רק שתדע, רוב האנשים שנכנסים לשרת שלו נהנים. מי שנהנה, צועק "yay! i love you." מי שלא נהנה-יוצא ("בניגוד לרצונם", כאילו אי אפשר לעשות leave game). אתה הפכת את זה לביג דיל, אז זהו שזה בכלל לא ביג דיל. כולה ילד בן 12 שמפעיל מוד למשחק מחשב, אתה מתייחס לזה כאילו הוא גנב או אנס.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חמודים אתם שאתם הופכים שרת פרוץ לדבר לגיטימי קצת אחרי שסבלתם מכאה.

הוא לא עשה אופציה של "press n for level 70" או "press q to unlock all", בדיוק מהסיבה הזאת-שאנשים לא ילחצו בטעות ויסבלו. מה לעשות, לרוב מי שמשחק ב MW2 אין רגישות מוסרית, בגלל שהרוב שמכריע הם ילדים בגילו, שנהנים מהמודים שלו. ואם אתה תוהה, יש דברים שאנשים מבוגרים (לא יודע בן כמה אתה אבל 12 לא, זה בטוח) יכולים ללמוד מילדים-לצאת מהקופסה. סמוך עלי, אני יודע, אני בגיל ביניים ;)

בקיצור שכל אחד יחיה איך שהוא רוצה, לא צריך לשפוך דם בגלל משחק מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדות:

1 - זה לא חוקי, אני לא בטוח שמנהלי HWZONE היו שמחים אם מישהו היה פורץ לשרת של הזון ומשנה את הכפתורים ליפים יותר

2 - כניסה לשרת נעשת בניגוד לידיעתם ולפעמים גם בניגוד לרצונם של משתמשים.

תתווכח עם העובדות האלה. בבקשה אתה מוזמן. אבל הן עובדות והן פה. אם תרצה ואם לא.

אז תעשו לי טובה. כי זה פשוט מגעיל. בין אם זה כייפי או לא. כי אני ממש לא מדבר פה על כיפיות או לא.

כנראה שאין לכם גם מושג מה """""מודינג"""" לשרת ציבורי אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלי יש פה אנשים במשחק שבא לי לקום לפוצץ אותם מכות, למה לעזאזל איזה פלוץ מטומטם קונה תמשחק בשביל להיות טיובר מפגרררר..אז עשיתי דווקא לקחתח עוזי עם ריצה מהירה ועכשיו אני rushr מסרוח..חח

כדי להוציא תעצבים עליהם. אז אני תמיד בא לאותו אחד עם המטול והורס לו, כל פעם.

אגב קרה לי גם שאני נכנס לשרתים הזוים פתאום אנשים קופצים לי לשמיים ויורים בי מלמעלה..מה זה????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את העמוד הקודם? שרת פרוץ, בקיצור. כשאתה רואה אחד כזה מומלץ לך לצאת כדי לא לחטוף פרסטיג' עשירי. אם כתוב "by jonnyboy" אתה לא תעלה שום רמה ושום פרסטיג' בניגוד לרצונך (או אפילו ברצונך החופשי..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

by jonnyboy ??

omg , חחחחחחחחחחחחחח

איזה ילד זה , משהו מיוחד ..

עכשיו אני מבין למה הוא לא בא יותר לפארטיות שאני מזמן... ג'וני, אני לא אתחיל להתפלצן על חוקי או לא חוקי כי זה מעניין לי את מה שאין לך עדיין :P ,

אל תגיד שמשעמם לך, פשוט אל תגיד את זה, מי שמשעמם לו לא משקיע שעות באותו דבר משעמם כדי למצוא פיתרון לשיעמום, תמצא תירוץ אחר,

אני לא נגד זה כמובן, ממש לא מזיז לי ,רק קורה לי יותר מידי פעמים שאני נכנס לשרתים עם מודים כאלה או אחרים ,לא תמיד הם משנים לך משהו אבל רוב הזמן אתה לא רוצה להישאר בהם ומאוד קשה להתחמק, כל פעם זה יזרוק אותך לאותו שרת וזה סתם מייאש . זאת הסיבה היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה שאני (לצערי הרב) הוסט גרוע, עד עכשיו הצלחתי להריץ רק משחקים מהארץ על פינג בין 100 ל300, ועכשיו אני משתמש במשתמש עם הבאן של אחי, ועם התוכנה שלי אני יכול לשחק רק private, מה שעושה את מציאת השחקים קשה הרבה יותר (רק מהfriend list שלי)

אז.. עזבתי, עד שיהיה לי NGN (מה שלא יקרה בקרוב) נראה לי אני מוותר על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה שאני (לצערי הרב) הוסט גרוע, עד עכשיו הצלחתי להריץ רק משחקים מהארץ על פינג בין 100 ל300, ועכשיו אני משתמש במשתמש עם הבאן של אחי, ועם התוכנה שלי אני יכול לשחק רק private, מה שעושה את מציאת השחקים קשה הרבה יותר (רק מהfriend list שלי)

אז.. עזבתי, עד שיהיה לי NGN (מה שלא יקרה בקרוב) נראה לי אני מוותר על זה

יש לי 10 מגה בNGN + IP ועדיין נדיר שאמצא משחקים עם פינג מתחת ל90-100, מהסיבה הפשוטה שנשארו ישראלים בודדים במשחק בשעות שאני משחק לפחות.

גם בCOD4 אין שרתים עם פינג מתחת ל70 וזה למרות הIP שלי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...