Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 515 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שלום לכל הלוחמים,

הרגע רכשתי את שתי חבילות ה- DLC (מי עוד?)

אני רואה שהחבילה השניה (Resurgence) מופיעה בתפריט אבל אי אפשר לבחור את המוד של המשחק.

את החבילה הראשונה אני בכלל לא רואה (Stimulus) , האם היא מובנה בתוך המודים הרגילים?

למי שהורד את החבילה ורוצה לשחק , תוסיפו אותי : gmanIL

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכל הלוחמים,

אני רואה שהחבילה השניה (Resurgence) מופיעה בתפריט אבל אי אפשר לבחור את המוד של המשחק.

את החבילה הראשונה אני בכלל לא רואה (Stimulus) , האם היא מובנה בתוך המודים הרגילים?

תודה.

אני לא מבין למה לקנות חבילת הרחבה עם המשחק עצמו לא בסדר? זה אבסורדי, אנחנו משלמים להם על מפות שהם שחררו\בנו בשבילם לMW1, שעלה פחות, מתי שאנחנו קונים את MW2 שעולה יותר ומקבלים פחות, עזבו אתכם באמא שלי, עם הDRM שהמסר היה ברור, "מי שקונה, שידפק, כי אפילו הפרוצים יכולים לשחק שאנחנו סוגרים את השרתים" (מדובר על Assassin's Creed) ואתם התאיישתם תוך דקה וקניתם את זה, עכשיו עם DLC של MW2, באמא שלי אתם לא סתם פריארים, אני אישית בחיים שלי לא הייתי קונה משחק אם לא היו מבטיחים לי שאני יכול לשחק בו מתי שבא לי ושהמשחק בסדר, את האפשרות השניה אפשר לבדוק באינטרנט, ואני מודה שהאידיוטיות שלי בקניית המשחק לפני ששמעתי ביקורות אליו רק בגלל ששמחתי על IW הכשילה אותי, אז למה להמשיך לתת להם כסף שלא מגיע להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקנות חבילת הרחבה עם המשחק עצמו לא בסדר? זה אבסורדי, אנחנו משלמים להם על מפות שהם שחררו\בנו בשבילם לMW1, שעלה פחות, מתי שאנחנו קונים את MW2 שעולה יותר ומקבלים פחות, עזבו אתכם באמא שלי, עם הDRM שהמסר היה ברור, "מי שקונה, שידפק, כי אפילו הפרוצים יכולים לשחק שאנחנו סוגרים את השרתים" (מדובר על Assassin's Creed) ואתם התאיישתם תוך דקה וקניתם את זה, עכשיו עם DLC של MW2, באמא שלי אתם לא סתם פריארים, אני אישית בחיים שלי לא הייתי קונה משחק אם לא היו מבטיחים לי שאני יכול לשחק בו מתי שבא לי ושהמשחק בסדר, את האפשרות השניה אפשר לבדוק באינטרנט, ואני מודה שהאידיוטיות שלי בקניית המשחק לפני ששמעתי ביקורות אליו רק בגלל ששמחתי על IW הכשילה אותי, אז למה להמשיך לתת להם כסף שלא מגיע להם?

אני לא ממש מבין על מה אתה מדבר , הנושא השרתים של IW נטחן פה עשרות פעמים.

לי אין שום בעיה לשחק מתי שאני רוצה. גם בשעות הבוקר שרוב האנשים פה בגן , סליחה בבית הספר :)

אני אשמח לקבל תשובה עניינית ממי שכן רכש / משתמש במפות , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל הלוחמים,

אף אחד

נכון אי אפשר לבחור את המוד, רואה איזה חרא?

לא

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

וזה משהו שהיית צריך לבדוק לפני שהוצאת כ30 דולר על החבילות האלה....

חבל שהשקעת מחיר של חצי משחק ושיהיה לך קשה למצוא מישהו בארץ (עם פינג נורמלי) לשחק איתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל הלוחמים,

תודה.

הוספתי אותך, יש לי את החבילה השניה.

אגב, גם לך לוקח הרבה זמן למצוא משחק בDLC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

וזה משהו שהיית צריך לבדוק לפני שהוצאת כ30 דולר על החבילות האלה....

חבל שהשקעת מחיר של חצי משחק ושיהיה לך קשה למצוא מישהו בארץ (עם פינג נורמלי) לשחק איתו....

זהו שדווקט נתקלתי לא פעם באנשים שיש להם את החבילות האלה ואני הגבלתי אותם.

בכל מקרה , אני מניח שבקרוב מחיר החבילות ירד משמעותית ואז מי שמכור כמוני , ילך לקנות (בתקווה)[br]פורסם בתאריך: 21.07.2010 בשעה 21:57:28

הוספתי אותך, יש לי את החבילה השניה.

אגב, גם לך לוקח הרבה זמן למצוא משחק בDLC?

לפני שעה רק רכשתי את זה ועוד לא ניסיתי לשחק אז אני לא ממש יכול להתייחס לזה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שברגע שבלובי יש כמות מסויימצ (לא יודע איזו) של שחקנים שיש להם את הDLC, יש סבירות גבוהה מעט שיצאו מפות DLC ולא המפות הרגילות, וכל מי שנמצא בלובי ואין לו את הDLC יועף כשהמשחק יתחיל.

אין לי כוח לחפש איפה קראתי את זה אבל ככה זה עובד בקונסולות, כנראה שגם בPC. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שברגע שבלובי יש כמות מסויימצ (לא יודע איזו) של שחקנים שיש להם את הDLC, יש סבירות גבוהה מעט שיצאו מפות DLC ולא המפות הרגילות, וכל מי שנמצא בלובי ואין לו את הDLC יועף כשהמשחק יתחיל.

אין לי כוח לחפש איפה קראתי את זה אבל ככה זה עובד בקונסולות, כנראה שגם בPC. ;)

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...