Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 510 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני לא חוזר לFXP ולא בטיח, כי בHWZONE יש עוד המון פורומים חוץ מפורום משחקים, עם אנשים יותר נורמאלים, שמוכנים לקבל טעויות

והיום, איבדתם שחקן טוב, ואני בטוח שרובכם יודעים את זה.

ואני בטוח שאם לדוגמא דגדה היה עורך איזה סרבר סתם בשביל הכיף או מתוך שיעמום, הייתם עוברים על זה בשתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שיבוא בגישה של "אני בא מי HWZONE אני יותר טוב מי כל ילדי FXP" יוכל כזה כאפה בחיים שלו שהוא לא יאמין, כן בFXP יש טונה של ילדים מפגרים שחורשים במייפל סטורי יום-יומית, אבל יש מעט אנשים מאוד מוכשרים במשחקי יריות או בנושאים אחרים שיכולים לקרוע אתכם בנושאים שהם מוכשרים בהם (לדוגמא ניגון גיטרה), אני אשכרה למדתי מהם המון על ניגון, הרבה יותר מאשר שהיתי למוד מדגדגן, לפחות לדעתי (אמא שלי תקרא את ההודעה הזאת ותחשוב שאני עושה סמים בגללך, ליאור) תזכרו להישיר עיניים ולא להסתכל תמיד למטה

ד"א: יש לי בעיה דפוקה לגמרי, עברתי למחשב שלי בישוב (השינוי היחידי הוא 1GB במקום 2GB ומעבד טיפה יותר חלש, לא הרבה)

ואני פשוט לא מצליח להריץ את המשחק, בהתחלה הוא לא נתן לי אפילו את הsplash screen, אחרי Reinstall מהדיסק המקורי, VERIFY GAME CACHE וDEFRAGEMENT דרך הסליינט של סטים, הצלחתי להגיע לSplash screen אבל איך שאני מגיע עליו הוא רושם לי "This game needs to be running with Steam" או משהו בסגנון, שהוא רוצה שסטים יהיה פתוח, מתי שאני בצט עם ג`וני בוי דרך סטים מה שקצת מבהיר את הנקודה שסטים פתוח אצלי, למישהו יש פתרון נוסף? אני גם פתחתי משתמש בSUPPORT FUROM של סטים, אבל הוא רושם לי שאני צריך לחכות עד שMODERATOR יאשר אותי (מה?! אתם עושים צחוק?! 4 שעות אני צריך לחכות לפני שאני שואל שאלה מסריחה?!) אני מאוד מקווה שלסטים\IW יש שרות טלפוני שאני יכול לפעול איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיבוא בגישה של "אני בא מי HWZONE אני יותר טוב מי כל ילדי FXP" יוכל כזה כאפה בחיים שלו שהוא לא יאמין, כן בFXP יש טונה של ילדים מפגרים שחורשים במייפל סטורי יום-יומית, אבל יש מעט אנשים מאוד מוכשרים במשחקי יריות או בנושאים אחרים שיכולים לקרוע אתכם בנושאים שהם מוכשרים בהם (לדוגמא ניגון גיטרה), אני אשכרה למדתי מהם המון על ניגון, הרבה יותר מאשר שהיתי למוד מדגדגן, לפחות לדעתי (אמא שלי תקרא את ההודעה הזאת ותחשוב שאני עושה סמים בגללך, ליאור) תזכרו להישיר עיניים ולא להסתכל תמיד למטה

ד"א: יש לי בעיה דפוקה לגמרי, עברתי למחשב שלי בישוב (השינוי היחידי הוא 1GB במקום 2GB ומעבד טיפה יותר חלש, לא הרבה)

ואני פשוט לא מצליח להריץ את המשחק, בהתחלה הוא לא נתן לי אפילו את הsplash screen, אחרי Reinstall מהדיסק המקורי, VERIFY GAME CACHE וDEFRAGEMENT דרך הסליינט של סטים, הצלחתי להגיע לSplash screen אבל איך שאני מגיע עליו הוא רושם לי "This game needs to be running with Steam" או משהו בסגנון, שהוא רוצה שסטים יהיה פתוח, מתי שאני בצט עם ג`וני בוי דרך סטים מה שקצת מבהיר את הנקודה שסטים פתוח אצלי, למישהו יש פתרון נוסף? אני גם פתחתי משתמש בSUPPORT FUROM של סטים, אבל הוא רושם לי שאני צריך לחכות עד שMODERATOR יאשר אותי (מה?! אתם עושים צחוק?! 4 שעות אני צריך לחכות לפני שאני שואל שאלה מסריחה?!) אני מאוד מקווה שלסטים\IW יש שרות טלפוני שאני יכול לפעול איתו

אני אספר לך משהו מפתיע ואז תגיד לעצמך "אוקי, יש לו תשובה להכל :facepalm: "

אני מורה לגיטרה כבר 5 שנים, אז כנראה שגם את זה תוכל ללמוד ממני כמו עוד מיליון דברים, ילדים!!!! תצאו מהסרט שלכם, יש ל"דגדגן" (האידיוט) עוד חיים מלבד MW2 ,זה בסך הכל משחק מחשב, אני כן אוהב משחקי מחשב, לא אכחיש, אבל זה לא היקף עולמי U KNOW, אני לומד ,עובד בעבודה מאוד מכובדת, ו....זהו, תלמדו לכבד קצת אנשים מבוגרים מכם, אני לא ניבלתי את הפה ולא איפיינתי אף אחד פה לגבי מה הוא טוב ומה הוא לא טוב, זה לא מעניין אותי, שימו לב שאתם ניבלתם את הפה על צורת המשחק \ ההתנהגות שלי במשחק, אני לא פציתי פה על איך שג'וני או רולר משחקים, ועוד כתבתי שאני מאוד אוהב את ג'וני ,עדיין אוהב אותו, אבל הוא לא הגיב נכון למה שאמרתי לו וישר חירבן אותה, שלח גם הודעות לא לעניין (STEAM), אבל לא חשוב, אני אצא הילד הגדול ואתעלם, זה יכול היה להיות אחרת אם יונתן היה מחליט לא להתנגח, אחרי הכל זה נעשה רק ברוח טובה, שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

My brother really is "hot headed", he tends to get into trouble (not only here, but at school,summer camps etc'), personally I know that Dagedegun has a life (it's pretty obvious, he really doesn't play alot), it actually is pretty sad that my brother left the clan because he really is an excellent player, and my opinion is that Simon is a bit too hard with him and the decision he took.

By the way I'm typing at English because I just re-formated my HDD (I had an ugly virus stuck into kernel).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגבתם לגבי זה שאמרתי שאם לדוגמא דגדה היה מחליט לעשות פעם אחת בשביל הכיף, או יודעים מה? לא דגדה, כי אתם בטח חושבים-מה דגדה במילא לא יעשה את זה, אז נגיד, אם היו לי 2000 הודעות וraputation כמו של דגדה בפורום הזה, והייתי עושה , הייתם מגיבים כמו שהגבתם?

בסה"כ, אין חוקים לS6, אומנם זה דיי נורמאלי שאסור להשתמש בטיוב או G18 AKIMBO, אבל אין חוקים באמת רגילים, ומודינג, זה לא אמור להיות קשור בשיט לפורום.

ודגדה, אתה לא יכול להכחיש שכששמעת שעשיתי מודים ביקשת לראות מה אני מסוגל, וניסית להצטרף אליי, לא הצלחת, אבל זה לא הנקודה. שתינו יודעים שאם היית מצליח להיכנס, ובמיוחד בשביל זה שרצית להיצטרף שמתי את המוד הכי כיף שלי, אז היית נהנה וכל זה לא היה קורה.

ובתכלס, לפי החוקים הבלתי כתובים של הקלאן, לא אסור לעשות , זה פשוט לא אסור, אין חוק נגד זה, כי זה אמור להיות על אחריותי בלבד, וזה אחריות של VAC למנוע ממני לעשות את זה, ולא אחריות שלכם, סבבה?

ועכשיו גם אם תתחרטו לגבי הקלאן, אני לא, דווקא סבבה לי קלאן חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודינג :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

איזו מילה יפה לפריצת מערכת ציבורית שכתבה חברת Infinity Ward, תנחת לכדור הארץ.

לגביי האם דגדה היה עושה... הוא פשוט לא, זה הכל. ואם אני הייתי פורץ משתמשים ומוכר אותם ומתחלק בכסף עם הקלאן? למה לא בכיף

ההרחקה הזאת מהקלאן היא לא בגלל השרתים הפרוצים אבל זה המוט 50 קילו שריסק את עמוד השדרה של הגמל המסכן.

אני מאחל לך שתהנה בקלאן החדש שלך, בהצלחה, אבל אני לא רוצה להכנס לסריקת שרתים בIW ולנחות על שלך כי אני מניח שאתה רוצה להמשיך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע לקרוא?

או יודעים מה? לא דגדה, כי אתם בטח חושבים-מה דגדה במילא לא יעשה את זה, אז נגיד, אם היו לי 2000 הודעות וraputation כמו של דגדה בפורום הזה, והייתי עושה מודינג, הייתם מגיבים כמו שהגבתם?

וזה מודינג, כפירוש מדויק של המילה באנגלית, MOD, to mod, לערוך, אז אני עורך סרברים.

ויודע מה זה מערכת ציבורית שיכולה לטפל בעצמה, וכשתתגייס למשטרה\תעבוד בIW, אז תהיה לך את הזכות בכלל למנוע ממני את זה, עד אז, אין לך זכות בכלל להגיד לי להפסיק.

אני רק עורך את הסרברים, VAC CHAOS את הפריצה.

ולגבי "המוט 50 קילו", הדברים לפני היו 1. בגלל שהייתי חדש בפורום (אז) ולא ידעתי את החוקים

2. מה עוד? בגלל שאני ילד ולפעמים אני קצת חופר במיק? הדבר היחיד שיכול איכשהו להתקרב להרחקה זה היה זה שבימי הראשונים בפורום פירסמתי לינק לאתר לא חוקי, ואחרי שהבנתי שזה לא חוקי הורדתי אותו.

וכמו שאמרתי זה אחריות של IW, ושל IW בלבד להפסיק ממני לעשות , אתה לא קשור לזה ועד שלא תהיה בין ה100 העובדים הנותרים של IW, אתה גם לא תהיה קשור לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פורץ למישהו את חשבון הסטים, אחריות שלהם להחזיר אותו

אני גונב מוצרים מהסופר, אחריות של השומר\משטרה לעצור אותי

אני רוצח אנשים אבל זה כבר אחריות של רשויות החוק.

אני עריק מהצבא אבל זה כבר בעיה שלהם, שיבואו מצ''ים לחפש אותי.

להטיל את האחריות על האוכף? סלח לי אדוני הצעיר אך הגישה שלך לדברים מעוותת מיסודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם היית קורא כאן את כל ההודעות היית מבין שכבר הפסקתי עם זה מהסיבה שאני יכול לחטוף באן ושאני הוסט גרוע.

2. אתה באמת משווה את זה לרצח?! אני כולה עשיתי את המשחק כיף יותר, ואם אתה לא רוצה אתה יכול פשוט לצאת מהסרבר, וזה לא אשמתי שאין שרתים קדושים כך שאני לא יכול לעשות את זה על סרבר אחד שמי שרוצה נכנס, הם יוצרים משחק עם פאקים והם משלמים.

3. אתה יודע, אתה הבן אדם היחיד שראיתי מאז שהמשחק יצא, שבאמת מגן על IW, הם לא זקוקים להגנה, הם זקוקים להטפה, ומזל שTreyarch למדו מהטעויות.

4. יש אנשים, עם אחריות, כל אדם נורמאלי יכול למנוע ממישהו לגנוב מוצרים מהסופר, אבל זו אחריות של השומר\משטרה להחזיר אותם, זה נכון, אבל אני אומר שזה לא קשור לS6. אם לא הייתי עושה את ההחלטה הזאת להפסיק עם זה, גם אם הייתם מעיפים אותי מהקלאן, זה לא היה עוזר.

ומה שיותר אידיוטי, זה ששתי הודעות אחרי שכתבתי שהפסקתי עם זה, דגדה אמר לי להסיר את התג.

ואני רוצה שתפרט לי מה היה לפני "המוט 50 קילו"

מה זה שפרסמתי לינק לא חוקי וברגע שהבנתי שאסור מחקתי אותו? או זה שאני לפעמים קצת חופר במיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אתה שוב חוזר לדון בעניינים האלה.

לגביי 1 - אני שמח שהבנת שמה שאתה עושה יכול להכניס אותך לצרות, ואני יודע שהפסקת עם זה, לא חדש לי.

2 - אם אתה חושב שאני באמת משווה אז כנראה שלא הבנת את הפואנטה כמו שצריך. אם אני לא רוצה אני יכול לצאת מהסרבר? ג'וני זאת בדיוק הבעיה. אני יוצא.. סורק ושוב נופל לשם, ושוב ושוב וחוזר חלילה, מערכת IW שומרת בזכרון הקצר שלה שרת שביקרת בו מהקטגוריה כדיי קודם לזרוק אותך שם.

3 - תאמין לי שIW מעבירים אותי סבל, גם אני לא סובל טיוברים (ע''ע 4) גם אני סובל מ2 מערכות מחורבנות שכמו מגדל חסר יסודות בנוי אחד על השני, כי אם IW לא תנתק אותך אז סטים תעשה את זה. אבל חוק זה חוק, גם אם החוק מפגר.

4 - מוט ה50 קילוגרם, זה התחיל ממש קצת אחרי ההתחלה של הקלאן, היינו משחקים ממש מעט אנשים, לא היה עומרי לא היה שלומי לא היו רבים. היינו אני אתה סיימון אחיך דגדה ופה ושם דדרה או כל אורח אחר, שיחקנו המון דומיניישן אז והיה חשוב לנו קודם כל המטרה של המשחק להשיג את כל הדגלים כמ ושצריך ולהחזיק בהם עד הנצחון. אלב מה לעשות שפה ושם כל מיני חבר'ה התחילו להיות כוכבי פופ שאוהבים להופיע בכותרות (או לפחות מצד ימין למעלה במסך). והלחילו להתחבא והתחילו לשכוח קצת במדה מדובר. ואז נגמר המשחק ורואים את ג'וניבוי ממוקם יפה באמצע הטבלא עם 40 ומשהו הריגות כשלאחריו מעליו יש 15-20. אחרי זה זה המשיך בטיובינג. אני מבין את הכעס על נובטיוברים וגם כל פעם שאני רואה אחד אני מתפלל לדברים שיקרו לו, ואני אומר ועדיין אומר צריך להחזיר להם ולהחזיר להם איך שרוצים, אבל למה אני צריך להכנס\לשמוע על חבר'ה אחרים שנכנסים לשרת שאתה משחק בו עם טיוב בלי שום סיבה? אז באה תקופת הניוק המפורסמת שלך, התחלת קצת יותר מדיי להתמכר לרעיון של ניוק כשאחרים פירפרו והשמידו את האיזור KD\R שלהם בשביל אותו הדגל שמוקף קאמפרים. המוט עצמו היה כשאני לא מפסיק למצוא אותך בשרתים מוזרים כמו הזומבים ההם, אמרתי לעצמי מה קרה נמאס לו? אבל לא התפלאתי לצערי. ברגע שאמרת שאתה בעצמך שנית את החוקים לשרת אמרתי לעצמי "זהו... ברוך דין האמת".

קח את גוש הטקסט הזה^ תעשה איתו מה שאתה רוצה, תתלהם תתאפק תחשוב תגיב תתנגד. עשית משהו ובאו תוצאות ותוצאות לא באות סתם לכיף.

נתראה אולי בקוד הבא סלאמת, הויכוחים איתך סתם עושים לי שיערות לבנות. הדבר הכי טוב שאני יכול לעשות עכשיו זה להתעלם, אדיוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הנשק הזה אבל G18 אקימבו זה סבבה איכשהו...למרחק הוא לא פוגע זה ידוע

האקימבו שאני אוהב זה ה M9 הוא ממש כיפי.

אבל טיוב....אחח צריך להסיר את זה מהמשחק לגמרי

מצדי שיסירו מהסינגל ככה שלא יבואו הבכיינים שיגידו למה שם יש ופה אין...בעעע של נשק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. דיג'י, אתה יודע כמה פעמים הייתי נגד כל S6, בקבוצה שלי היו 1-3 טיוברים, וכל S6 השתמשו בטיוב? וזה שדגדה משתמש בטיוב כשהוא עצבני זה בסדר??

2. לגבי דגלים, בניוקים הראשונים שלי מאוד התלהבתי והשגתי דווקא לא קצת (מה שתמיד מוביל לניצחון) אבל אחרי הניוק החמישי, ביניתי עבודת DOMINATOR והשתמשתי בה לא קצת, רצתי מדגל לדגל וכבשתי. זה שאתה כמעט תמיד נופל על משחקים שבהם אני מתכנן ניוק זה לא אשמתי. היום בinvasion תכננתי עוד ניוק, אתה יודע? אבל כשהייתי בדרך למקום מחבוא של הצ'ופר הרגו אותי, והצ'ופר כבר היה מוכן, אתה יודע מה הדבר הראשון שעשיתי אחרי שמתתי? כבשתי את B ואת A, ובזכותי בסוף בכל זאת ניצחנו. אז זה שלפעמים אני לא כובש זה לא אומר שתמיד אני לא כובש.

ודגדה, יש לי שאלה אלייך, אם על תחילת המשחק, בדרך לB, אתה מגיע ל5 הריגות, ויש לך הרייר אייסי130 וניוק, אתה רץ וכובש? או רץ ומשיג עוד 2 הריגות?

3. ציטוט של אח שלי-"חוק הוא לא חוק אם לא עוברים עליו לפעמים, מה אתה לא מוריד שירים? מה אתה באמת משלם לWINRAR?"-המשפט מדבר בעד עצמו

4.לגבי זה שאתה תיפול על אותו הסרבר שוב ושוב-זה קורה בכל סרבר, כמה פעמים היה סרבר של אנשים כל כך נובים עד שאתה אומר לעצמך-למה אני צריך לסבול את זה? ויוצא? ואז מחפש אותו מוד וזה מכניס אותך לאותו הסרבר? זה לא אשמתי בכלל, וזה לא קורה בגלל פקודת הforce host בכלל, זה קורה בכל משחק, בנוסף למשחקים פרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה קשור לאיך שאתה משחק וניוקים? את מי זה מעניין? לא דיברתי על ניוק, ולא לקחתי החלטה לבד, זה שאני היחיד שאמר את זה פה בפרהסיה לא עושה אותי היחיד.

מכל מקום, אנחנו סתם טוחנים מים לדעתי ואתה סתם מוציא לכלוכים לא קשורים, מה הקשר מטול עכשיו? :kopfpatsch:

פעם שיחקתי עם מטול באמת? לא בשביל להחזיר למישהו שבאמת הגזים? עזוב נו, מאוחר כבר ,תלך לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...