Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 370 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי כנקמה לא נקנה גם את בלק אופס?גם ככה זה לא של IW.נשמיד את מותג הקול אוף דוטי..כן..נקנה את מדל אוף הונור במקום..מצד שני אמורים להיות בו דדיקטד סרברז,זה צעד בכוון הנכון,אבל מספיק עושקים אותנו שוב השנה עםSC2.לא בא לי לתת עוד 60 דולר לאקטי.טוב יש עוד זמן. סתם מזימות נקם תמימות :angryfire:

מה שכן כל הכבוד לכל מי שלא קנה את הDLC..האמת היתי בטוח שכמעט כולם חוץ ממני יקנו..שיחקתם אותה :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מסריח (האנשים שמשחקים בו ז"א והעובדה שאי אפשר לבעוט את האפסים שמשחקים מגעיל).

אנשים משחקים בו כי אין משהו אחר בקטגוריה (למי שלא נמאס מ-COD4).

שיחקתי עכשיו DEM עם מישהו שהשתמש ב-AK עם מטול + Thumper + Scavanger

סיים את המשחק בצורה הכי מטונפת שיכולה להיות ובסוף עוד קורא לאנשים נובים - הלוואי יפול במדרגות בבית שלו וימות.

שמתי לב שלאט לאט באים גם אפסים ומתחילים לשחק ב-FFA

אין מפלט מהאדיוטים :nixweiss::facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מסריח (האנשים שמשחקים בו ז"א והעובדה שאי אפשר לבעוט את האפסים שמשחקים מגעיל).

אנשים משחקים בו כי אין משהו אחר בקטגוריה (למי שלא נמאס מ-COD4).

שיחקתי עכשיו DEM עם מישהו שהשתמש ב-AK עם מטול + Thumper + Scavanger

סיים את המשחק בצורה הכי מטונפת שיכולה להיות ובסוף עוד קורא לאנשים נובים - הלוואי יפול במדרגות בבית שלו וימות.

שמתי לב שלאט לאט באים גם אפסים ומתחילים לשחק ב-FFA

אין מפלט מהאדיוטים :nixweiss::facepalm:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל יש לי את המשחק רק שבועיים וכבר התרגלתי ולמדתי לא להתייחס בכלל לשלל הנובים... ברגע שיש קאמפר הוא מקבל ממני 4 הריגות ברצף בכל פעם שהוא מנסה לחזור לספוט שלו, ברגע שיש מטוליסט.. אז הוא כיוון בחוסר כישרון ופגע בי עם הרימון שלו, בכל זאת זה שקיים במשחק.. אז למה להתעצבן? עצם העובדה שהוא משתמש במטול מצביע על חוסר הכישורים שלו שרק מקל עליי להרוג אותו מספר לא מבוטל של פעמים כשהוא לא ראה אותי לפני שאני ראיתי אותו...

תהנו מהמשחק ותתעלמו מהחרא, במקום להתמקד בחרא ולהתעלם מהיתרונות של המשחק. ;)

רוב האנשים פה שמתלוננים כל פעם מחדש - חורשים על המשחק כמו מניאקים.

אני אומר את זה אחרי 5 פעמים ברצף של 30/3-5 בFFA מעורב עם שחקנים טובים ומטוליסטים וקאמפרים גרועים. :)

מה שכן, משום מה כשאני משחק עם דגדגה אני פשוט לא יכול לשמור על כמות חד-ספרתית של מיתות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יותר מידע:

Second Modern Warfare 2 Map Pack Due After June

The second downloadable add-on for Infinity Ward's Call of Duty: Modern Warfare 2 is currently planned to arrive in the second half of this year--meaning it'll hit sometime between July 1 and December 31, 2010--publisher Activision has revealed.

http://www.shacknews.com/onearticle.x/63678

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...