Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 373 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל טוב פשוט צריך לדעת את הריקוד של הנשק למרחק עם וקטור לא יורים צרור רציף אלא 2-3 כדורים בכל פעם.

יש לי UZI עם משתיק, לא יותר מחמוד, ממש לא מדוייק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow heavy !!

אני כבר יומיים יושב על הוקטור עם משתיק, תקשיבו, הנשק מפלצתי, חייב סקבנג'ר כמובן, אני משחק איתו FFA, זה לא הגיוני כמה הוא מרסס הקטנצ'יק הזה,

נורא נהנתי איתו בFFA, מטורף!

משום מה הרבה יותר אהבתי אותו בלי המשתיק, יכלתי לרסס צרור רצוף ממרחק ולהרוג בכיף.. משתיק דורש יותר דיוק ויותר זמן אבל כמובן מוסיף את שלו. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אני מעדיף משתיק כמעט על כל (לפעמים אני משתמש בתבור עם הולוגראפי במקום משתיק יחד עם slight of hand, מוריד אנשים בשנייה). המשתיק גם מקטין את הרתע, וגם ב FFA חשוב מאוד שלא ידעו איפה אתה כי כשיש נקודה אדומה על המיני מאפ אז כולם ישר מסתערים לכיוון הנקודה. כמובן שאפשר לנצל את העובדה: לתפוס איזה spas-12 ולחכות עשר שניות (סוג של להתקמפר אבל רק בקטנה). כמו כן, הם מחסלים אחד את השני בדרך (the enemy of my enemy) ומשאירים לי פחות עומס תנועה ;D

בכל מקרה אני מוצא שעם משתיק אני הורג יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתיק all the way!!!

רק הFAMAS בלי משתיק כי אני לא כל כך אוהב את האיירון שלו.

--

אבל עדיין לא יכול להתחבר לסטים הוא נשאר על "connecting to account" שעה ואז מציג שגיאה של unable to connect.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את זה ואני לא יכול לשחק (רק במחשב של שחי כמובן), כרגע אני בקשר עם סטים באימיילים. כשהם יתנו לי פתרונות אפשריים אז כל פתרון אני אציע גם לך לראות אם יעבוד לך.

כמו כן, אתה יכול לשאול כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אני עברתי לוקטור באופן קבוע, רק בFFA וSND כמובן, בDOM עדיין מככבים UMP45 ו AK47.. :cool2:

לגבי הוקטור, זה בדיוק כמו שדיג'י אמר ,צריך פשוט לקלוט את הסטייה שלו, כמו כל אחר, תקחו את הAK למשל, לא קל לשחק איתו, אבל התרגלתי אליו עוד מCOD4 ,הוא פשוט רוצח :silly:

אבל אני מודה שאני נהנה יותר מהקצב של הוקטור כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר וויתרתי ואני מתחיל בuninstall מזל שיש לי רק את MW2 בסטים.

---

תגידו שווה לקנות עכשיו את COD4 בשביל המולטי? יש עוד סרברים חיים?

??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...