Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 375 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

הגיע הזמן לדון בענייני הקלאן.

לא מזמן הגיעו לאוזניי שמועות שאני לא רוצה לשמוע.

הקלאן שלנו צריך להתנהג כמו חבורה מאוחדת של אנשים ששואפים למטרה אחת וזה לאנוס את האוייב,

לא יכול להיות שכל פעם יש כוכבי פופ כאלה ואחרים שיוצאים לנופש, מתנתקים מהמשימה ויוצאים למסע הריגות משלהם תוך כדיי התעלמות ממה שקורה בשטח.

אני לא מציין שמות ולא כלום. אבל דחיל רבאק. צוות צריך להיות בנוי מאנשים שמגינים, כאלה שכובשים, כאלה שמסיירים.

למה לעזאזל חגים בשמיים ואף אחד מהקלאן לא זורק קצוץ על זה? מה עם קצת חבר'ה שיקחו איתו סטינגרים?

מה, כי למה לי לסחוב את הדבר הזה במקום איזה משני?

חבר'ה, לא לעניין.

הניקוד שלנו צריך להדחס בטופ של הטבלא, ולא להתפזר בתחתית.

נ.ב במשחקים האחרונים שמתי לב, יש זמנים שהאוייב שולט בכל שלושת הנקודות

בלי לשאול אפילו איך לעזאזל הגענו למצב כזה נשאר לי לשאול למה זה נמשך כל כך הרבה זמן?

אני מחכה לשמוע ממישהו שתופס עמדה וזה פשוט לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:hizuk:

כפי שאתם יודעים S6 הוא לא קלאן אמיתי ואולי זה מה שמייחד אותו מכל שאר הקלאנים

חופש הפעולה של כל השחקנים הוא עצום, כל מי שמעוניין מצטרף כל אחד וכושרו הוא אבל,

האבל הזה חשוב,

אולי אנחנו לא קלאן אבל אנחנו צוות קטלני שמפסיד לעיתים נדירות ומהסיבות הידועות

אחת מהן היא אי שיתוף פעולה של כולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים.

ישנן טכניקות מעולות ל Domination: לדוגמה, לכבוש את A+B או את C+B (תלוי איפה מתחילים) ובכוונה לא לקחת את הנקודה השלישית, מהסיבה שהם spawn trapped ואז מה שנשאר זה רק לאנוס אותם. במידה והדגל השלישי יכבש, ה respawn point שלהם כבר לא יהיה צפוי, הם יתחילו לחזור בכל מיני מקומות וישתלטו (זאת הסיבה שבד"כ כשקבוצה אחת משתלטת על הכל, 5 דקות לאחר מכן שולטים עליהם).

בנוסף למספר spawn killers שיבחרו מראש (חשוב מאוד) בסקייפ או כל תוכנת צד שלישי שאחרים לא יוכלו לשמוע, יבחרו כשני אנשים להגן על הדגלים שברשותינו. כך, יבצר מצב של השתלטות קבועה, ופשוט ננצח כל סיבוב מחדש.

טכניקה זו מעולה מפני שגם משלבת עקרונות של הגנה על מה שיש, וגם עקרונות של התקפה וכליאת האויב. אפילו אפשר להשתמש ב tactical insertions כדי שכל פעם שמישהו מת הוא יוכל לחזור קרוב לנקודת ה respawn של האויב ולא יצטרך ללכת את כל הדרך מחדש.

עוד אלמנט חשוב ביותר (!!!) הוא התקשורת של בני הקבוצה בזמן אמת, ולא רק לפני הסיבוב. הדרך לכל דגל תיקבע מראש.

אם לדוגמה יש לנו את B ו C (ואנחנו כולאים את האויב ב A) ואז לפתע שני המגנים של C נהרגו, הם יכולים להתריע במיקרופון ישר ולקרוא לאחד המתקיפים לבוא לעזור בהגנה עקב השתלטות.

לדעתי-אם נגיע לרמות מימוש מושלמות של טכניקה זו, ננצח כל פעם מחדש. (כמו כן ניתן גם להתארגן בצורות שונות לפי מפה וכו', כגון המגנים על B ב wasteland יהיה כולם צלפים עם טרמי ועשן, וכו').

אני כבר מתחיל לחשוב על כל הנצחונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז אחרי כל המשפטים היפים שנאמרו פה, אני מסכים בהחלט לגבי אי שיתוף הפעולה, זה משהו שדיברנו עליו היום ,אני ,סימון ודיג'י , לא לעניין חבר'ה, אני יודע שזה רק משחק ,אבל בכל זאת, בנינו פה משהו יפה שנהרס לאט לאט, יש פה שחקנים מאוד מוכשרים שלא יודעים מזה משחק קבוצתי בשיט, אני משחק דומיניישן עם מרטון רק בשביל לעשות RUSH ולקחת דגלים, זאת המטרה חבר'ה, אני הולך על ניוק רק כשהולך לי טוב על ההתחלה או שאנחנו עומדים להפסיד ואין דרך חזרה או שאנחנו מנצחים ב100 אחוז וסתם בא לי ללכת על קיל סטריק ולנצח בניוק, אבל זו לא המטרה וזה לא אמור להפוך למוקד המשחק, ניוק ,ניוק ,PAVELOW ,CHOPPER

ZHOPPER או מה שאתם רוצים ,

חבר'ה, בואו נעשה הסכם, מי שלא חושב שהוא מסוגל לשחק קבוצתי ולכבוש נקודות שפשוט לא יצטרף לפארטי של DOM ,כשתהיה פארטי של TDM נקרא לו בשמחה.

רק שתדעו שS6 (הוותיקים שבנינו) ,הם השחקנים הכי קבוצתיים שיש, עם הכימיה הטובה ביותר ועם שיתוף הפעולה הכי מוצלח שיש ,בגלל זה אנחנו קבוצה הרסנית ,

בנוסף לכל זה יש לנו קילרים רציניים בקלאן, אז ילדים חמודים שלי :cool2:

קחו את זה לתשומת לבכם, ותעזרו לנו לעזור לכם :facepalm:

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן לדון בענייני הקלאן.

לא מזמן הגיעו לאוזניי שמועות שאני לא רוצה לשמוע.

הקלאן שלנו צריך להתנהג כמו חבורה מאוחדת של אנשים ששואפים למטרה אחת וזה לאנוס את האוייב,

לא יכול להיות שכל פעם יש כוכבי פופ כאלה ואחרים שיוצאים לנופש, מתנתקים מהמשימה ויוצאים למסע הריגות משלהם תוך כדיי התעלמות ממה שקורה בשטח.

אני לא מציין שמות ולא כלום. אבל דחיל רבאק. צוות צריך להיות בנוי מאנשים שמגינים, כאלה שכובשים, כאלה שמסיירים.

למה לעזאזל חגים בשמיים ואף אחד מהקלאן לא זורק קצוץ על זה? מה עם קצת חבר'ה שיקחו איתו סטינגרים?

מה, כי למה לי לסחוב את הדבר הזה במקום איזה משני?

חבר'ה, לא לעניין.

הניקוד שלנו צריך להדחס בטופ של הטבלא, ולא להתפזר בתחתית.

נ.ב במשחקים האחרונים שמתי לב, יש זמנים שהאוייב שולט בכל שלושת הנקודות

בלי לשאול אפילו איך לעזאזל הגענו למצב כזה נשאר לי לשאול למה זה נמשך כל כך הרבה זמן?

אני מחכה לשמוע ממישהו שתופס עמדה וזה פשוט לא קורה.

ברגע שהורגים אותי אני ישירות תופס סטינגר ומחליף לפני שאני קם שוב לסיבוב, ככה אני מוריד תמטוס או המסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר פה בסוג של תופעה של הקלאן ולא של כל בנאדם פרטי. ת'אמת אני משחק לא מעט FFA ואז יש לי עבודת cold blooded בלי סטינגר כמובן, ולפעמים במשחקים הקבוצתיים אני שוכח לשים סטיגר.

בכל מקרה, מעכשיו נשתדל שבכל פארטי יהיו לפחות שני אנשים עם סטינגר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר פה בסוג של תופעה של הקלאן ולא של כל בנאדם פרטי. ת'אמת אני משחק לא מעט FFA ואז יש לי עבודת cold blooded בלי סטינגר כמובן, ולפעמים במשחקים הקבוצתיים אני שוכח לשים סטיגר.

בכל מקרה, מעכשיו נשתדל שבכל פארטי יהיו לפחות שני אנשים עם סטינגר. :xyxthumbs:

בזמן האחרון נטשתי את ה RPD לטובת ה AK,

אני אוסיף ל AK סטינגר.

השורה התחתונה:

במשחקים הבאים אני עם סטינגר ואני מוריד מעופפים למינהם תוך שניות. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז אחרי כל המשפטים היפים שנאמרו פה, אני מסכים בהחלט לגבי אי שיתוף הפעולה, זה משהו שדיברנו עליו היום ,אני ,סימון ודיג'י , לא לעניין חבר'ה, אני יודע שזה רק משחק ,אבל בכל זאת, בנינו פה משהו יפה שנהרס לאט לאט, יש פה שחקנים מאוד מוכשרים שלא יודעים מזה משחק קבוצתי בשיט, אני משחק דומיניישן עם מרטון רק בשביל לעשות RUSH ולקחת דגלים, זאת המטרה חבר'ה, אני הולך על ניוק רק כשהולך לי טוב על ההתחלה או שאנחנו עומדים להפסיד ואין דרך חזרה או שאנחנו מנצחים ב100 אחוז וסתם בא לי ללכת על קיל סטריק ולנצח בניוק, אבל זו לא המטרה וזה לא אמור להפוך למוקד המשחק, ניוק ,ניוק ,PAVELOW ,CHOPPER

ZHOPPER או מה שאתם רוצים ,

חבר'ה, בואו נעשה הסכם, מי שלא חושב שהוא מסוגל לשחק קבוצתי ולכבוש נקודות שפשוט לא יצטרף לפארטי של DOM ,כשתהיה פארטי של TDM נקרא לו בשמחה.

רק שתדעו שS6 (הוותיקים שבנינו) ,הם השחקנים הכי קבוצתיים שיש, עם הכימיה הטובה ביותר ועם שיתוף הפעולה הכי מוצלח שיש ,בגלל זה אנחנו קבוצה הרסנית ,

בנוסף לכל זה יש לנו קילרים רציניים בקלאן, אז ילדים חמודים שלי :cool2:

קחו את זה לתשומת לבכם, ותעזרו לנו לעזור לכם :facepalm:

לילה טוב.

:xyxthumbs::yelclap:[br]פורסם בתאריך: 10.05.2010 בשעה 10:51:56

וואו! ראיתם את המונטאג' הזה?? זה ממש יפה! היו שם המון QS וTK יפייפיים אבל הכי התלהבתי מהעריכה! איפה למדת את זה?!?! זה פשוט יפה!

::)

המון תודות בחור, שמח שאהבת. :jump:

ערכתי עם vegas pro 8 - ופחות או יותר למדתי לבד .. ומדריכים ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיחקתי הייתי שחקן קבוצתי לגמרי... ז"א שהתאבדתי בשביל הקבוצה, ולכן לא ממש שיחקתי טוב...

אוי אוי אוי...

אני מחכה לקיץ, אז יהיה לי זמן להתחיל את AC2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיחקתי הייתי שחקן קבוצתי לגמרי... ז"א שהתאבדתי בשביל הקבוצה, ולכן לא ממש שיחקתי טוב...

אוי אוי אוי...

אני מחכה לקיץ, אז יהיה לי זמן להתחיל את AC2...

תאמין לי, אני עושה המוןןן נקודות ולא מתאבד בכלל, עם הזמן אתה יודע איך לעשות נקודות בשילוב של חיסול גורמים עוינים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך בFFA אני עושה באופן די קבוע 30-5/7 ובDOM עם הקבוצה שלנו אני בתחתית הטבלה... כנראה שהייתי צריך לטרוח לשחק קצת DOM ולהבין איך המשחק הזה פועל עוד בCOD4. ;D

דרך אגב, שמתם לב ש18 שחקנים הוא הRECOMMENDED MAX של הPRIVATE MATCH, אבל מה אם ננסה לאסוף 30-60 שחקנים? מעניין עד כמה מערכת המשחק תיכשל להחזיק כמות כזו על הוסט אחד מסכן ;D, בהחלט שווה לנסות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...