Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 111 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

lol

dj ,אתה כועס אחי?

חבל שלא נכנסת עכשיו שיחקנו אני סימון daedra ו g-man ,היה טוב....

התחלנו להבין אחד את השני יפה... :P

תזהר שלא תשפריץ על המסך בזמן המייקאפ סקס.

הזרם בד"כ חזק משמעותית :P

חחחחח

כן אני יודע.....מפה אני לא אמשיך לפרט... יש פה ילדים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

נתקלתי היום באיזה שחקן עם פרסטיז מקסימלי בדרגה 70 (ששיחק מאוד גרוע)

הרגע המשחק התעדכן לגירסה 1.0.172 כנראה שזה נועד להבריח כאלה וטוב שכך

יצא לי לשחק בסרבר עם כמה שחקנים שיש להם את אותו השם חחח וכולם היו פרסטיג' עד הסוף....

בדרך כלל יצאו בין המקומות האחרונים :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , אני רוצה להתחיל לשחק ברשת אבל אני צריך עזרה.

איך זה עובד , האם הכל מתבצע דרך ה- כלומר , אני בוחר שרת או משהו כזה מ- או שזה מתבצע מתוך המשחק.

1. איך אני מוסיף חברים ל- STEAM? (עדיף לא אחד אחד)

2. אחרי שהוספתי , מה עושים? נכנסים למשחק ואז מה?

בקיצור , אם מישהו יכול לכתוב מדריך קצר למישהו כמוני שלא ממש בקיא ב- ולא ממש יודע איך להתחיל.

ב- CODMW זה היה הרבה יותר פשוט , השתמשתי ב- XFIRE :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתגעגע לXFIRE :-[

ביטלו לי שיעור עכשיו המרצה פשוט לא רצתה להגיע, אני על האינטרנט של האוניברסיטה מזל שיש HWZONE כי הייתי מת משיעמום!

STEAM חובה

אתה בוחר סוג כמו TDM או SD מתוך מתוך המשחק (FIND GAME). אין אפשרות לסטים לחפש סרברים אולי זה קשור לIWNET.

חברים אתה יכול להוסיף דרך - FRIENDS - ADD... אחד אחד

אחרי שיש חברים אתה יכול לעשות JOIN אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הם מסוג האנשים שחושבים שפרסטיג' עשירי ייתן להם כוחות על במשחק....

הם הגיעו לזה בצ'יטים?

לא מבין את האנשים הללו. מה כיף בזה, הקטע הוא לעשות את הכל בכוחות עצמך. זה כמו לסיים משחק עם הרמה הכי קשה עם צ'יטים ואז לרוץ ולהתגאות :nixweiss:

וואי, אתמול נתקלתי בקמפר מעצבן טילים. תקע את עצמו באיזה פינה נידחת בבניין עם SCAR נידמה לי ו- Heartbeat Sensor וחיכה שם לאנשים. הצליח לחסל אותי פעם אחת אז התגנבתי אליו ועוד מקדימה והדביל אפילו לא שם לב כשהוא עם הגלאי!! בהתחלה לא ראיתי אותו בפינה שלו אז חשבתי שהוא ברח, מסתבר שהוא היה בצד אחר של החדר ועדיין לא גילה אותי למרות שהיינו מטר אחד מהשני. קיצר, חיסלתי אותו ורציתי לבחון את נושא הגלאי ואז הוא עוד חזר למקום שלו!! אידיוט! אז חיסלתי אותו שוב פעם.

WTF, מה נסגר עם אנשים? זה לא כיף בכלל להתקמפר ככה! מילא לעשות AMBUSH לחצי דקה באיזה מקום טוב אבל לשבת כל הזמן באותו מקום ולחכות למשיח :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתגעגע לXFIRE :-[

ביטלו לי שיעור עכשיו המרצה פשוט לא רצתה להגיע, אני על האינטרנט של האוניברסיטה מזל שיש HWZONE כי הייתי מת משיעמום!

STEAM חובה

אתה בוחר סוג כמו TDM או SD מתוך מתוך המשחק (FIND GAME). אין אפשרות לסטים לחפש סרברים אולי זה קשור לIWNET.

חברים אתה יכול להוסיף דרך - FRIENDS - ADD... אחד אחד

אחרי שיש חברים אתה יכול לעשות JOIN אליהם

אני כנראה מפספס פה משהו , אם ניהול החברים הוא ב- , איך אתה יכול לבחור אותם בתור המשחק?

כלומר שאתה עושה Find Game הוא יודע לעבור על רשימת החברים שלך?

אשמח לקבל עוד פירוט ל- noob כמוני :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק עצמו יש לך "Invite", בלחיצה אתה מגיע לממשק של סטים ושם אתה יכול ללחוץ על כפתור Invite שנמצא ליד כל אחד ברשימת החברים בסטים.

אתה יכול גם לעשות Shift+Tab ולהגיע לממשק הזה. שם אתה יכול לדבר עם חברים וגם להזמין אותם.

אם הזמנת חבר לאחר שלחצת Find Game אז הוא לא יהיה ב-Party שלך וזה לא בטוח שתשחקו באותה קבוצה. אם תזמין חבר/ים לפני שלחצת Find Game אז החבר יגיע ל-Party שלך ואתם תשחקו באותה קבוצה.

עריכה: חשבתי לעצמי שאם אפשר לעשות רמאות של Emblem (של פרסטיג').. מה מונע מהם לרמות ע"י שימוש ביותר מ-3 Perks? נשמע מטורף.. marathon, lightweight, stopping power, ninja, scavenger, commando, steady aim וכו'.. תחשבו איזה יתרון זה נותן.

אגב.. חוץ מרדאר ו-red dot sight.. מה עוד דופק ה-EMP? פעם אחת הפעלתי EMP וראיתי מסוק מתרסק.. אני רק לא בטוח שזה ה-EMP (אולי במקרה מישהו פגע אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך אתם משחקים ביחד.

כל פעם שאני מנסה להצטרף לסיימון, אני מקבל הודעה שהמשחק מלא.

סיימון מלך הכיתה :P

יללה, תרשמו בחתימה או איפה שהוא מה הניק שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...