Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מישהו פה מנהל רשימה מסודרת של כל החברים?

איך עובד עניין ההזמנות?

ב- MW הייתי פשוט מתחבר לשרת והייתי מצטרף למי שכבר עליו.

עכשיו ראיתי שהוא אוסף אנשים ואז בוחר שרת או משהו כזה נכון?

נחמד לשמוע שיש פה עוד אבות שמשחקים MW2 :cool2:

ב-MW2 אתה עובד עם הסטים.

תוודא שהסטים עובד לך ברקע והפעל את המולטי של המשחק.

משם יש לך שלוש אופציות:

1. לחפש משחק בסגנון המועדף (TDM, DOM וכו') אליך ואז ה-IWNET יארגן עוד שחקנים עם הפינג הנמוך ביותר שמעוניינים לשחק את אותו המשחק.

2. לחכות שחבר'ה פה יזמינו אותך.

3. להוסיף פה את כולם לרשימת החברים שלך ופשוט לעשות ימני ו-JOIN למי שאתה מעוניין להצטרף אליו למשחק.

הרשימה נמצאת פה:

http://steamcommunity.com/groups/HWzone

הצטרף גם אתה לקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Dimer, ה-BAR הוא אוטומטי. BAR זה ר"ת של Browning Automatic Rifle.

בקשר לSCAR-H או M4 ברור שה-SCAR, ה-M4 הוא נשק מעפן ברמות ואי אפשר לשחק איתו בלי Stopping Power. ואני לא יודע מה אתם מזלזלים ב-ACR, עם Stopping Power וכוונת הולגרפית אין עליו. זה ממש לא אותו נשק נכה מהסינגל.

אני יודע מה זה BAR, לא כל כך הבנתי את הנקודה שלך. אם אתה רוצה להגיד שהוא היה יותר מקלעון אז זה נכון.

אני לא מסכים ש-M4 מעפן. ביחד עם Stopping Power וכוונת טובה הוא בסדר גמור, במיוחד לטווחים קרובים.

אנסה היום את ה-SCAR

אוסיף כמה ממכם לחברים ב-. הכינוי שלי זה DIMER גם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שתתחיל עם ה SCAR תבין למה ה M4 קצת בעייתי. טוב עשו שנתנו אותו ברמות הנמוכות.

הוא מאוד מדוייק ועם התוספות הנכונות הוא יכול לשמש כנשק מוביל שהחיסרון היחיד שלו הוא בטווחים מאוד קרובים

התבור עם סטופינג פאוור ועם ה FMJ (ראשי תיבות של Full Metal Jacket) המחליף של deep impact מ COD4 הוא אימתני

החיסרון היחיד שלו הוא ירי למרחוק אבל גם על זה אפשר להתגבר ולהתאמן על דיוק כי יריה אחת מרחוק לראש והאויב ז"ל.

פתחתי (שוב) את כל התוספות של ה SCAR ועכשיו אני בדרך לפתוח את התבור.

שימו לב אלה שהמשיכו לפרסטיז, אתם מקבלים "אתגרים נוספים מעבר לרגילים עם ניקוד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן , אתגרים שקופצים פתאום עם 20 ו30 אלף נק' ... :lol:

אני לא בטוח בזה אבל לא שמתי לב להבדל כשאתה משתמש בFMJ לבין זה שאתה לא משתמש בו.

בתיאור שלו רשום שהוא נותן יותר חדירות נגד כלי , בעולם האמיתי כמובן זה היה משפיע על אנשים אחרים אבל אני לא יודע איך זה במשחק.

אני אישית לא הרגשתי הבדל.

אני רק שמח שבתבור יש לי מחסניות מוגדלות כי אני פשוט גומר את הכדורים בקצב מטורף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן , אתגרים שקופצים פתאום עם 20 ו30 אלף נק' ... :lol:

אני לא בטוח בזה אבל לא שמתי לב להבדל כשאתה משתמש בFMJ לבין זה שאתה לא משתמש בו.

בתיאור שלו רשום שהוא נותן יותר חדירות נגד כלי , בעולם האמיתי כמובן זה היה משפיע על אנשים אחרים אבל אני לא יודע איך זה במשחק.

אני אישית לא הרגשתי הבדל.

אני רק שמח שבתבור יש לי מחסניות מוגדלות כי אני פשוט גומר את הכדורים בקצב מטורף...

ה-FMJ נועד ל"טיפול" במטרות שמסתתרות מאחרי מחסה בכך שקליע שכזה גורם לנזק גדול מקליע רגיל שעובר את אותו המחסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה כבר יותר הגיוני ..

האמת , בפגיעה ישירה, לא שמתי לב להבדל בנזק...

לא אמור להיות

טוב, שיחקתי עכשיו שעתיים עם SCAR, למרחקים ארוכים ובינוניים הוא ממש טוב. למרחק קצר קצת בעייתי. קיצר, כמו שאמרתם. אבל אני עדיין נשאר איתו בינתיים.

מה שכן, זה שאני בטוח לגבי ה-PERK הראשון שלי. זה ללא ספק הולך להיות BLING. עוד לא פתחתי אותו אבל "גנבתי" לשחקנים אחרים נשקים עם שתי תוספות...... פשוט עולם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל של FMJ בנזק הוא לא רציני, מרגישים יותר את הנוכחות שלו בד"כ כשיורים באויב והאויב נכנס למחסה.. אז לפעמים ה-FMJ חודר את המחסה הזה.. (גם יש challenge עם ה-FMJ [לפחות ב-SCAR מניסיוני] שצריך להרוג X אויבים דרך אובייקט כלשהו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה עשו את AK כל כך טוב, הוא צריך להיות נחות כמעט מכל שאר ה -ARים.

שיחקת עם ה AK ? אני לא אוהב את הנשקים שאני יכול להשתמש בהם בינתיים ( רמה 29 ) ... ה AK טוב כמו ב COD4 ויש למה להתאמץ להגיע לרמה 70 או שיש מלך חדש ?

עוד דבר שאני לא מבין זה איך אתם כל כך מרוצים מהמשחק הוא דיי איכזב אותי. המולטי פשוט מעודד התקמפרות ברמה שלא להאמין !!! המפות פשוט גרועות לדעתי ... כל שניה הורג אותך מישהו שיוצא מאיזה חלון או חדר מצ'וקמק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים lock on עם הסטינגר? :silly:

עריכה: לא משנה, הבנתי :)

ולא ידעתי שה-M16A4 הוא כמו ה-FAMAS, יורה רק 3 כדורים במכה, אם ככה אז הוא פחות טוב משחשבתי. לא ידעתי כי רשום לי באיזו דרגה הוא נפתח ולא את הפרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...