Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אמור להיות כמו עם הסטינגר. אתה פשוט ממתין כשהמטרה בכוונת..

אגב בחוברת של המשחק רשום F12 זה Screenshot. לא הרגשתי שזה עשה משהו. איפה הסקרינשוט נשמר?

ואם לא אז איך הכי טוב? לפעמים עם תוכנות צד שלישי זה לא עובד או שזה נותן תמונה שחורה (במשחקים). אז איך הכי כדאי? (שישמור באיכות הכי טובה ברזולוציה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הטיל הבסיסי שמקבלים בהתחלה אפשר לנעול כמו את הסטינגר

הקטע הוא שהוא חלש וצריך 2 יריות שלו בשביל להפיל משהו

וגם M16 הוא טוב למרחקים ארוכים אבל מקרוב אתה אוכל אותה

אני משחק עם M240 חחחחחח הכדורים לא נגמרים פשוט xD

אבל שאני משחק רציני אז זה רק UMP45 AKIMBO או תבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע רמה 32 משחק עם ה-SCAR-H והנשק היחיד שאני ממתין לו זה M16A4.

למה מתלהבים כ"כ מה-AK-47? עוד לא שיחקתי איתו (מלבד במולטי) אבל ל-M16A4 יש נתונים יותר טובים.

בשעה טובה הגעתי היום לרמה 70 ואני עומד לסיים את הפרסטיג' הראשון, קיבלתי AK-47 ,במשחק הראשון איתו (שאגב היה עם החבר'ה פה), לא ממש הבנתי אותו, במשחק השני כבר התעוררתי ואחרי זה חזרתי לעצמי, הAK לא חזק כמו בCOD4 אבל מי שרגיל לשחק איתו יודע להוציא ממנו מה שאף לא יוכל להוציא ,עד כה היתי עם ה SCAR-H , מעולה, אבל, יש לו בעייה בטווח קצר כפי שציינו חכמים לפני, הAK פשוט יעיל ביותר, הוא החליף לי את הקלאס של הסנייפר אפילו (למפות היותר גדולות) ,בקיצור, יש נשקים טובים ,מלבד ה AK הכי טוב הוא ה SCAR-H כמובן, לדעתי מי שעוד לא פיתח מספיק סקילס במשחק שלא ינסה את ה AK-47 לא פשוט לקלוט את העיניין שלו....

לי אישית לא לקח זמן כי אני איתו מCOD4 .

אגב ,לכל אלה ששחקו , היה מעולה, רק חבל ש ALEX-K ה NEWB הזה ניסה להוריד אותי עם מטול כל פעם ולא הצליח (רוב הזמן), זה הורס, אבל בקטנה.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שיהיו עוד מפות משחק בעתיד?

זה לא שיש ממש קצת, אבל לא היה מזיק קצת יותר..

ישנם ליחשושים על DLC שאמור לצאת לקראת האביב , לא ידוע אם מדובר בעוד מפות למולטי,משימות לSPEC OPS או סוג של משימה צדדית בסינגל (שזו הסבירות הכי נמוכה)

אני מאמין שיצאו מפות חדשות (ולא בתור תוכן להורדה אלא כעדכון למשחק) IW אמורים להבין שהסיכוי שלאנשים ימאס לשחק באותן מפות שוב ושוב הוא גבוה מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כולם מתלהבים כל כך מה SCAR אותי אישית הוא מעצבן כי ברגע שאתה בטווח קצר ומרסס מישהו מהמותן המחסנית נגמרת ממש מהר ועד שהוא טוען כבר קופץ עוד מישהו מולך והורג אותך !!! לטווח בינוני רחוק הוא באמת טוב כי הוא ממש חזק אבל אני לא אוהב להשאר במקום הרבה זמן ולחכות שמישהו יצא מאיזה חלון או משהו כזה .

דבר אגב , הדיבורים על ה m16 . ב COD4 אני התחלתי לשחק איתו וממש לא הבנתי איך אפשר לשחק עם צרור 3 כדורים מקרוב אבל לפחות ב COD4 זה בעיה חולפת כי אתה לומד להסתדר עם זה . stady aim ולחיצה מקסימום 2 על העכבר בלי לפתוח את הכוונת והוא מת.

תנסו להתרגל , אני הייתי משחק איתו עם הכוונת האדומה ככה שלמרחק אתה ממש טוב ומקרוב קלטתי את העניין וגם הייתי ממש טוב איתו ...

בקיצור עיניין של תירגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שDLC יעלה לנו כסף(אם לא הראשון אז השני ואם לא במחשב אז באקסבוקס) מבטיחה שיצא אחד כזה,ובטח יותר מאחד,כל עוד אקטיביז'ן היא בעלת הבית.

Gready bastards.

גם ככה המשחק נמכר במחיר גבוה יחסית, לפחות בהשקה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל החברים,

ביום שישי רכשתי שתי משחקים חדשים של CALL OF DUTY במבצע של מישום שלא מצאתי אף אחד לרכוש איתו ביחד.

אם מישהוא מעוניין לקנות את המשחק ממני חדש באריזה ללא רווח אז שיצור קשר.

עופר- 052-6919932

אני גר בפסגת זאב, ירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה נמצא השמירות של המשחק.?

אני רוצה להתקין היום 7. ואני רוצה להמשיך מאותו מקום שהפסקתי.

השמירות בתיקיה players. אתה צריך לשמור את כל התיקיה. (שלא תיכנס אליה ותשמור רק את התיקיה save שבתוכה)

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שDLC יעלה לנו כסף(אם לא הראשון אז השני ואם לא במחשב אז באקסבוקס) מבטיחה שיצא אחד כזה,ובטח יותר מאחד,כל עוד אקטיביז'ן היא בעלת הבית.

אם זה יקרה אארגן הפגנה בכבישי אילון ונחסום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...