Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 456 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צ'יפוס כן... שמע יש לי SHITLOAD להגיד עליו אבל עזוב. בסך הכל הSCORES שלו טובים בFFA.

לגביי G18, אי אפשר שבלי הקלאן G18.... אוי ואבוי, ככה נראה הקלאס שלהם:

marathon

lightwaight

last stand

G18 akimbo

SPAS-12

פשוט מגעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם שני אנשים... אלוהים יעזור לי. לחנוק את הראשון ולהינות עם השני 8)

אה ו.. G18 AKIMBO ו SPAS?[br]פורסם בתאריך: 15.06.2010 בשעה 00:07:40

עלה לי עכשיו רעיון ממש מצחיק. נגיד יש איזה קלאן או שחקן שאנחנו ממש, אבל ממש שונאים. לוקחים את השם, תופסים מטולים+danger close אקימבו G18 וכל הדברים הכי נובים ורצים כמה סיבובים. כל פעם שיראו אותו ישר יקללו אותו כולם.. :lol::cool2:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות: :silly:

מה זה scii? או משו כזה?

לא יכול לחכות כבר ל black ops לעשות באן לכל האפסים האלה שהורסים את המשחק לחלוטין.

ומה יהיה ב black ops שיהיה שונה מעכשיו שיגרום לנו להיות שמחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי צ'ופר שני חבל נראה לי יכולתי להגיע לניוק או לEMP אם היתי שם..אבל אני תמיד שם קר פק א.למקרה שילך גרוע-מה שקורה הרבה-עדיין יש לי סיכוי לקבל קילסטירקס טובים-או הרבה קילסטריקס-ולעקוץ את המשחק.ב.אני אוהב לדעת שאני מתקרב להרייר-אני רואה שקיבלתי קר ומתחיל להתחמם...בכל מקרה היה כיף למדי-נשארתי הפעם חי אחרי הצופר והרגתי עוד איזה שניים..מזניב..והנה ההישג המפואר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי צ'ופר שני חבל נראה לי יכולתי להגיע לניוק או לEMP אם היתי שם..אבל אני תמיד שם קר פק א.למקרה שילך גרוע-מה שקורה הרבה-עדיין יש לי סיכוי לקבל קילסטירקס טובים-או הרבה קילסטריקס-ולעקוץ את המשחק.ב.אני אוהב לדעת שאני מתקרב להרייר-אני רואה שקיבלתי קר ומתחיל להתחמם...בכל מקרה היה כיף למדי-נשארתי הפעם חי אחרי הצופר והרגתי עוד איזה שניים..מזניב..והנה ההישג המפואר

אוי כמה שאתה גרוע!

אה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לקנות את BO ,אחכה לאיזו גירסה פרוצה, או שאלך לסימון לבדוק את המשחק (הוא בטח יקנה :cool2:) ואז אחליט אם בא לי על זה...אני בטוח שיתקנו שם את כל מה שלא אהבנו בMW2 ,הבעיה היחידה היא המשחקיות וההרגשה של המשחק, לא מאמין שזה ישתווה לMW2 אבל נו... הלוואי שאני טועה ;D

עכשיו לעניין אחר, צ'יפוס ,באמת מצטייר כאילו מדובר פה בשני בני אדם שונים לחלוטין ,אחד קמפר משועמם והשני שחקן עם אחלה SKILL ,תמיד תהיתי מה הסיפור של השחקן הזה, כנראה שדן (RIPLET) נתן לי את התשובה היום..

אגב, סתם בשביל הסטטיסטיקה, אתמול עשיתי עוד ארבעה ניוקים ועיגלתי מ346 ל 350 ניוקים עד עכשיו....מקווה להגיע ל500 ואז כבר נשחק משחק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...