Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 461 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב השאלה הזאת.. Gman, תוסיף את הפתרון לעמוד הראשי..

אני מניח שאתה מתכוון לאפס הכל כולל הכל, הדרגה והכל.. נכון?

לך ל Local disk->Program files->Steam->Steam Apps->Common->Call of duty modern warfare 2->Players ותמחק את כל קבצי ה STAT.

אחרי זה לך לתיקיה הראשית של steam שוב, ומשם לתיקיית User data. תמחק את כל התיקיות עם המספרים.

ולמי שרוצה לגבות את המשתמש ידנית-שיגבה את הקבצים ולא ימחק אותם. לגבי התיקיות ב user data-לגבות רק את העדכנית ביותר (לפי תאריך) ואת השאר למחוק.

נושא אחר: Gman, יהיה נחמד ושימושי אם תוסיף את האתר הזה לעמוד הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה עד כדי כך גרוע? :s05:

אגב אם לא הבנת זה אני שיחקתי שם.

וברוך הבא נחום

זה לא היה "גרוע" כמו שזה היה לאט.

אחלה שליטה עם ה-MP5 ללא ספק.

דיוק מרשים ביותר.

אבל זה לא מספיק... תראה את הסרטון הזה.

שים לב שהוא מוריד כמה מטרות ביריה אחת.

שוב - כל הריצה עם מחסנית אחת של האקדח בארטה M9

http://www.youtube.com/watch?v=y0q_tSOiEfI

*****הזמן שהוא מקבל בסוף כל כך נמוך בגלל הבונוסים של הדיוק (דיוק מעל 100% בגלל שהוא מוריד 2 מטרות ביריה) - כשתעשה את זה בספק אופס אין בונוסים*****

ואני מעדכן אתגר - מי מצליח לעשות תוצאה טובה יותר ממני ומאחי ב-Spc Ops?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אתם בטוחים שראנרים הם נובים? אתם צודקים, אבל אפשר לעשות מזה צחוקים גדולים!

רצתי עם כזה של CARE PACKAGE עם מרטון לייטוויט וקומנדו, וזה כאילו יש לי 3 לייטווייט, אני רץ בטיל וזה כל כך, כל כך מגוחך!

מצחיק בטירוף ;D חובה לנסות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע ומוכח (וקיים) שריצה עם הרימון של CARE PACKAGE מהירה יותר, אמנם לא בכ'כ הרבה אבל מהירה יותר.

שלבו אותה עם מרתון ולייטוייט וקיבלתם אצן אולימפי! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בMYTHBUSTERS (ראה machinimarespawn) הראו את זה לפני איזה שבוע... :-X

בכל מקרה לגבי ה-TAR-21, הוא טוב יותר מהAK גם לטווח רחוק, אתה יכול לירות 15 כדורים ולפספס 12 ולהרוג וזה עדיין יתרחש לא פחות מהר מכיוון פרפקט עם AK.

ד"א אתמול בלילה כשאני ועומרי נתקענו על שרת פרוץ קפצתי לפרסטיג' שישי או שביעי... :D

לפחות כל הPERKS וחלק ניכר מהATTACHMENTS עברו אצלי ריסטארט, ככה שעכשיו יש מה לעשות במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אתמול בלילה כשאני ועומרי נתקענו על שרת פרוץ קפצתי לפרסטיג' שישי או שביעי... :D

לפחות כל הPERKS וחלק ניכר מהATTACHMENTS עברו אצלי ריסטארט, ככה שעכשיו יש מה לעשות במשחק...

הקפצת את עצמך*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצת את עצמך*

אמרתי קפצתי, לא שהקפיצו אותי. YOU'RE ADOPTED

לאמבלמס ולרמה כבר אין שום משמעות במשחק כשכולם פורצים את העניין, ככה שפשוט קפצתי לאמבלם שאני אוהב והחזרתי המון צ'אלנג'ים חזרה, עכשיו יש מה לפתוח מחדש. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...