Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 459 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי ככמעט כל המשחקים הייתי מעליך בטבלה ולא היינו כ"כ צמודים

ואפעם לא שיחקתי איתך

אז חשבתי לפי הדיבורים פה של כולם שאתה מאלה שראשונים בכל משחק עם איזה מוות 1-2

מברוק. אף אחד לא אמר שאני לא יכול למות. למה ציפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי עכשיו משחק S&D ממש טוב, מוד כ"כ כיפי, על ההתחלה אני מסתער כמו חולה נפש עם מרתון, לייטווייט ונינג'ה עם ה UMP שלי ומוריד חמישה אנשים (מתוך שישה). סיבוב הבא מסתער עם ה RPD כמו משוגע, מוריד שלושה. קיצר 14-3. מוד מאוד מאוד כיפי, גם קראו לי aimbotter :cool2:

עריכה: עכשיו, הבאתי פאקינג pavelow ב s&d, מגניב! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי עכשיו משחק S&D ממש טוב, מוד כ"כ כיפי, על ההתחלה אני מסתער כמו חולה נפש עם מרתון, לייטווייט ונינג'ה עם ה UMP שלי ומוריד חמישה אנשים (מתוך שישה). סיבוב הבא מסתער עם ה RPD כמו משוגע, מוריד שלושה. קיצר 14-3. מוד מאוד מאוד כיפי, גם קראו לי aimbotter :cool2:

עריכה: עכשיו, הבאתי פאקינג pavelow ב s&d, מגניב! ;D

דאבל באותו היום-לא מכובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני נושאים שונים לגמרי. זה לא שכתבתי:

הודעה א: "עשיתי היום ניוק וקרעתי את כולם".

הודעה ב: "אה וגם קראו לי צ'יטר".

^ זה אסור.

לעניינינו: S&D+Hardcore S&D -> האזור נטול הטיוברים ביותר. בחמישה או שישה משחקי S&D פגשתי 2 טיוברים (בלבד, כלומר שום G18 וכו'), מאוד מכובד ביחס ל Dom (טיובר-שלושה במשחק). גם איתי בקבוצה לא היו טיוברים. כולם עם רובים מושתקים, חלק UMPs ו Vectors, מאוד מקצועי וכיף חיים ;D

מה גם שזה משפר את האינסטיקטים, וכבר אמרתי ש SITREP PRO ROCKS (!!!) במיוחד ב S&D? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאוס, הגיע הזמן לקום מהמחשב ולעזוב את הבולבול..

:)

אני לא עושה שום דבר מיוחד מלבד ה SCAR וסטופינג פאוור, G18 או שאטגן משני..לרוב אני במקום רביעי / ראשון..וטוב לי

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירקנו להם תתחת מלא פעמים, מה חדש?

היום היה לי משעמם אז רציתי לראות כמה אני יכול להוציא ב THE PIT.. והתעמקתי בזה ממש.

אשמח לחוות דעת ואיך אני אוכל לשפר את השיטה כדי להוציא תוצאה יותר טובה

ועוד עריכה.. היום בבוקר נכנסתי לשרת פרוץ 3 פעמים ברצף.. אז שוב פעם איפסתי הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טימטם אותי המשחק הזה עם כל הנובים האלה

אבל לא נורא העיקר ש-"+18" נטחנים כל פעם מחדש :lol::facepalm:

וליאור ממתי אתה משחקת ? בפעם האחרונה שראיתי אותך זה היה לפני כמה חודשים . אתה לא נכנס איתנו לשחק בכלל אז מתי יש לך זמן לזה ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכשיו איזה בעיה עם STRICTED NAT, אני עושה מה שרשום בInfenityward.com/nat אבל זה לא עוזר...

כן, יש ב+18 כמה אימבוטורים (בן-אדם הם מכוונים יותר מהר מדגדגן) ויש שמה אנשים עם WH בטוח (הבן-אדם ידע שאני נכנס בו בערך שאני נמצא חצי קילומטר ממנו וידע שאני עצבני עליו, הוא התחיל לרשום משהו בערבית-אנגלית בצאט וישר הבנתי שהוא ידע מאיפה אני בא, אז זרקתי פלאש-באנג למקום הכי-מקומפר שיכול להיות בB בDOM ונחשו כמה הרגתי? לא יאומן, והם כיוונו די טוב יחסית לאנשים שלא ידעו איפה אני נמצא או מאיזה כיוון אני בא והמסך שלהם היה כולו בלבן, אני נוב, מודה, אבל אני לא קאמפר, ולא אימבוטר, מה שכן ניהיתי טיובר לאחרונה בגלל שאני רוצה לקבל את הטיטל של TAR 21 ובשבילו אני צריך להרוג 20 אנשים עם GRENADE LAUCNHER ולקבל ATTACHMENT של שוטגן (שאני הולך לקרוע אנשים עם זה, TAR21 = מרחוק, SHOTGUN = מקרוב...) מקווה שאני יוכל לסדר את הבעיה עם הNAT STATUS, זה בא בדיוק אחרי שעדכנתי את הSTEAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...