Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב,

אז סוף סוף התחלתי לשחק

ועד עכשיו אני מאוכזב.

אומנם אני רק רמה 6, אבל המשחק הזה כ"כ כושל ברמה הטכנית שזה מזעזע. חוץ ממשחק אחד, לא הצלחתי לשחק כמו שצריך במולטי.

אני מחפש אנשים לשחק איתם ולהתקדם איתם, אולי ככה המשחק המשמים הזה יהיה יותר מעניין. הורג אותי שהדמויות הן חסרות אופי, שהעלילה היא לא יותר ממקבץ קווסטים בטקסט ושלכל דמות עושים הצגה מגניבה רצח [מבחינת השם שלה], אבל בתכלס היא כלום.

בכל מקרה, למי שרוצה להוסיף אותי [ואני מחפש שאנשים יוסיפו אותי, כדי שיהיה לי מישהו ישראלי לשחק איתו]

שם משתמש בסטים:galzohar

שם משתמש במשחק עצמו : tombcatz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר כמה זמן הגעתי לרמה 17 עם brick , בא לי קצת לגוון..לראות מה דמויות אחרות יכולות לעשות אפשר להחליף באמצע המשחק או שמי שמתחילים לשחק איתו זה ככה עד הסוף ? אפשר לשחק עם דמויות ביחד כי קיבלתי mod כזה שמשפר את הקבוצה אבל עד עכשיו שיחקתי לבד....אני מפספס משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר כמה זמן הגעתי לרמה 17 עם brick , בא לי קצת לגוון..לראות מה דמויות אחרות יכולות לעשות אפשר להחליף באמצע המשחק או שמי שמתחילים לשחק איתו זה ככה עד הסוף ? אפשר לשחק עם דמויות ביחד כי קיבלתי mod כזה שמשפר את הקבוצה אבל עד עכשיו שיחקתי לבד....אני מפספס משהו ?

מפספס המון

המשחק שיעמם אותי למוות בסינגל.

ואז התחלתי לשחק עם חברים. ולפעמים סתם לשחק במשחקי PUBLIC.

מדובר בהבדל עצום.

המשחק הזה נבנה ונועד למשחק במולטי.

אין יותר כיף מלשחק עם 4 חברים כשלכל אחד יש גם מיקרופון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ משחק משעמם עם פוטנציאל, כמו רוב המשחקים בימינו. הצגה יפה, רעיון מקורי לגרפיקה מעניינת, אחלה מנוע.. וכל זה - מיושב על מקבץ קווסטים משעמם ומאעפן, בסגנון FREE MMORPG... מה יש לי להגיד. :kopfpatsch:

אולי כשאנסה את המשחק אונליין אראה שהוא שווה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ משחק משעמם עם פוטנציאל, כמו רוב המשחקים בימינו. הצגה יפה, רעיון מקורי לגרפיקה מעניינת, אחלה מנוע.. וכל זה - מיושב על מקבץ קווסטים משעמם ומאעפן, בסגנון FREE MMORPG... מה יש לי להגיד. :kopfpatsch:

אולי כשאנסה את המשחק אונליין אראה שהוא שווה משהו.

הייתי באותה תחושה כמו שלך במשך כמה ימים.

היתי מאוד מאוכזב מהמשחק, מהעובדה שאין בו עלילה בכלל ושכולו זה רק קווסטים סטייל MMORPG

אבל בשניה שאתה עולה אונליין, זה פשוט נהיה מצוין. ממש מצוין.

בייחוד אם אתה נופל על כמה חבר'ה טובים [או יותר טוב, במקרה שלי, קניתי את המשחק עם 4 חברים, אנחנו משחקים ביחד ועם VOICE CHAT, זה אדיר]

אם אתה רוצה להתנסות - תפתח משחק במולטי [PUBLIC] ותמשיך לשחק כרגיל כאילו בסינגל. לאט לאט שחקנים יצטרפו אליך, וככה אתה תמשיך מהנקודה שלך בקווסט אבל עם עוד שחקנים שמשנים לגמרי את חוקי המשחק. [פתאום יש יותר אויבים, הם יותר חזקים, יש פי 200 יותר אקשן, LOOT יותר טוב ולעשות קווסטים ביחד זה תמיד כיף]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...