Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לא מצאתי? מצאתי נשקים שגורמים לכל בוס שאני נתקל בו למות תוך שניות.

אני פחות עושה משימות ויותר חוקר את האיזור והכפרים, משימות פה ושם, אבל לא מאחת ישר לשניה.

הבנתי , אבל אני נמצדתי יותר למשימות העלילה ומצאתי דברים קטלניים כמו שהראתי בעמוד הקודם...

בא לך לנסות DUEL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שמסיימים את המשחק אי אפשר להתחיל מחדש עם אותה דמות ועולם מאתגר הרבה יותר א-לה דיאבלו2?

אם לא(או אם העניין לא שווה הרבה כי הרמה המקס' היא 50) אז זו תהיה אכזבה מטורפת,כי בסופו של דבר בניגוד לדיאבלו 2 שממשיך להיות אקטואלי וממכר גם תשע שנים אחרי,בBORDERLANDS ההנאה וההתמכרות יסתיימו אחרי..אמ..ארבעה PLAYTHROUGHS מקסימום(אחד לכל דמות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא באמצע,אני מניח...אז קשה לי להגיד,אבל בכל מקרה הוא שווה לפחות עוד PLAYTHROUGH אחד עם קלאס אחר וסוגי נשקים שונים..ואני אחד שממש,ממש לא נוהג לשחק פעם נוספת במשחקים(חוץ מיחידי סגולה כאלה ואחרים..)

בכל מקרה,אני מחכה לתשובה לשאלה שלי ממי שסיים כבר..שוב,כמו שכבר אמרתי-היעדר רמות קושי ו"המשך משחק עם אותה הדמות" ממש,ממש יהרגו את הפוטנציאל של המשחק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מסיים את המשחק אתה יכול להמשיך לשחק לעשות דו קרבים להרוג ויש לו עוד מלא משימות כאלו לא חובה , כמו להיות שליח בAC לדוגמא..

המשחק עצמו יותר מדי קל.. לי אישית הוא היה ממש קל .

אני לא חושב שאפשר לשחק הרבה אחרי שמסיימים את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pcgameshardware.com/aid,698462/Borderlands-technics-test-Graphics-cards-benchmarks-with-Unreal-Engine-3-Geforces-ahead/Practice/

נראה שהמשחק הזה מותאם בצורה חזקה מאד לכרטיסים של NV.

למי שכבר סיים את המשחק,

כמה שעות בערך לקח להגיע לסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...