Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן זה מבאס.

הגעתי לרמה 48 קשה מאוד לשחק עם חזקים אם אתה נתקע מול אויבים שכל פעם שאתה מת עושקים אותך בשביל לחזור :)

לשחק עם חבר'ה שכולם רמה 50 זה די מאתגר כי האויבים מאוד חזקים. את הבוס האחרון לקח לנו איזה רבע שעה.

כשמגיעים ל 10 מיליון דולר זה נעצר על 9,999,999 חבל שאין נשקים ממש טובים לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, איך אני מדבר במיקרופון?

סוף סוף קניתי מיקרופון, עשיתי בדיקה, הוא עובד, אבל במשחק עצמו אני לא מצליח לדבר!

חשבתי שהמשחק מזהה אוטומטית קול ואז ברגע שאתה מדבר זה ישר מפעיל את הVOICE CHAT...

האם זה לא פועל ככה? יש איזה כפתור שאני צריך ללחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, יש חדשה טובה וחדשה רעה...

החדשה הטובה היא שיש DLC ב24.11 בשם "אי הזומבים של ד"ר נד"

החדשה הרעה - היא כרגע מיועדת רק לקונסולות , אין תאריך יציאה משוער לPC.... :pissed:

Pc Gamers always get shafted...

זה יעלה לקונסולות 9.99$ או 800 נק' MS....

http://www.gametrailers.com/news/borderlands-dlc-dated/1545

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש טקטיקה טובה איך לפתח את ה-skills של הדמות?

למשל, אתם מעדיפים ללכת על קטגוריה אחת מתוך השלוש ולהשלים אותה עד הסוף, או שאתם מקצים קצת נקודות לכל קטגוריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקצה קצת לכל קטגוריה, אולי זו טעות אבל זאת דמות נסיון ראשונה אז אני מעדיף לטעום מהכל.

יש לי איזו בעיה שאני לא מצליח לפענח.. אני level 23, איכשהו בלי ששמתי לב קיבלתי\לקחתי explosive artifact level 20.

אני בינתיים משתמש בארטיפקט כזה של level 2, וכשאני לוחץ על הארטיפקט level 20 הוא רושם לי warning: you cannot use this item

אני לא מבין למה, הוא מיועד ל-class שלי (soldier). מה אני צריך לעשות בכדי להתשמש בו ? :nixweiss:

ובכלל מה ההבדל בין זה (level20) למה שכבר יש לי (level2) ? שניהם explosive, אולי יותר damage ? לא רשום כמה בכל מקרה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מפריע לך להשתמש בשניהם.

אתה פשוט לוחץ על הארטיפקט ברשימת חפצים והדמות שלך תקבל את השיפור ליכולות שלה. הוא לא אמור להישאר אצלך כחפץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באג, אני די בטוח שזה בגלל שהשתמשת בארטיפקט אחר שמקנה את אותו skill.

אני יודע שאם יש שני ארטיפקטים מ-level זהה אפשר להשתמש רק באחד. אתה בטוח שלא השתמשת כבר באחד של level 20?

-----

עריכה: בעצם זה די ברור, כבר הוספת explosive damage למכונת יריה. בגלל זה הוא לא מאפשר לך שוב להוסיף explosive.

פשוט תמכור את הארטיפקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת ה-level requirement 20 זה לא קשור ל-"level" המעשי (2) של הארטיפקט שהוא כבר בתוך התפריט של ה-skills..

כנראה השתמשתי באחד כזה ולא שמתי לב שהיה לו requirement של level 20.

ד"א, רק עכשיו שמתי לב שאפשר לאפס את כל הנקודות skill בתשלום (צנוע) דרך העמוד הזה שבוחרים את שם הדמות והצבעים שלה !

סוף לדילמות של איפה להשקיע נקודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שקיבלת את המשימה כששיחקת און-ליין עם אחרים ואתה מנסה לסיים אותה עכשיו לבד?

ד"א, רק עכשיו שמתי לב שאפשר לאפס את כל הנקודות skill בתשלום (צנוע) דרך העמוד הזה שבוחרים את שם הדמות והצבעים שלה !

סוף לדילמות של איפה להשקיע נקודות...

יפה, לא ידעתי את זה! :xyxthumbs:

נעשה היערכות מחדש לדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...