Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי עכשיו שיצא עדכון למשחק:

Update 1.0.1 Notes:

* Characters that have lost skill points will have the lost points refunded

* Clients will no longer lose proficiency progress upon leaving a co-op game

* Item cards now display the intended five lines of detail text

* Lilith's Phase strike and melee attacks from Phase Walk now function as intended

* Voicechat: users can now control volume and individually mute players

* Fixed a bug that sometimes caused CL4P-TP to stop progressing during the introduction

* Server browser population times have been improved

* Server information should now always display the correct plot mission

* Benchmarking feature now works as intended

* Nvidia 3D Vision visuals now render shadows correctly (requires minimum 195.28 drivers,

available from nVidia)

להורדה מכאן:

http://www.2kgames.com/index.php?p=support&product=261%2C3%2CBorderlands%2CPC%2C2K_Games%2Cbrdrlnds&section=patches

או אוטומטית דרך סטים למי שקנה משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

Second Borderlands DLC around the corner

http://www.fragland.net/news/Second-Borderlands-DLC-around-the-corner/21676/

Little is known about the story at this moment but Gearbox did say that the DLC will be available on Xbox Live as of December 29th for 800 points while PS3 lovers will have to wait until January 7th to get it from PSN for $9,99. Whether the DLC will also become available for the version is yet unknown.

נקווה שיוציאו גם למחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק וההרחבה. התלונות על סוף המשחק מוצדקות. ההרחבה חביבה מאוד אבל גם קצרה (3-4 שעות גג), אווירה שונה לחלוטין

מהמשחק עצמו. במקום האווירה הפוסט אפוקליפטית יש הרגשה (מכוונת) של סרט אימה זול, הרבה הומור, יותר קטעי מעבר מכל המשחק

כולו. בסוף ההרחבה ישנה קריצה מכוונת לסוף המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קפצתי לביקור בבאג וראיתי שיש להם את Borderlands אז אמרתי יאללה נקנה וננסה. התקנתי את המשחק שההתקנה ארכה שעות, אבל שיהיה.

בכ"מ עכשיו כשאני מנסה להריץ את המשחק אז הלוגו של המשחק נמתח למסך השני שלי, והרזולוציה של המסך השני קטנה, ובמסך הראשי הכל שחור ושומעים מוזיקה ברקע. האם זאת בעיה של המשחק עם 7 או שמשהו אצלי לא כשורה? המחשב אמור להריץ את המשחק ללא בעיות.

עריכה, הורדתי את הפאטצ' מהאתר שלהם, זה עדיין לא עובד.

עריכה 2, המצב נפתר כאשר אני מבטל את המסך השני ולמעשה עובד רק עם מסך אחד. יש בכ"ז דרך לסדר את זה כי אני עצלן מדי כדי לכבות את המסך השני כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם שני מסכים והמשחק עובד בסדר גמור

אמנם יש מסך שחור כמו שאתה מתאר, ששומעים ולא רואים אבל אצלי זה מסתדר אם מחכים שיגמרו כל ה"פרסומות" ויעלה העמוד הראשי

גם שמתי לב שזה כמעט אף פעם לא קורה אם אני מכוון את הרזולוציה של המשחק לזו של הווינדוס (אצלי זו גם הרזולוציה הטבעית של המסך)

תבדוק אולי אם המסך הראשי שלך, זה שאתה משחק עליו הוא באמת המסך הראשי שמחובר לכרטיס המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הראשי שלי הוא באמת המסך הראשי שבכרטיס, לכרטיס לא מעניין באיזה סדר אני מחבר אותם אלא באיזה סדר אני מכוון אותם בתוכנה.

בכ"מ, ניטרלתי את המסך השני, ואז סידרתי במשחק את הרזולוציה שלו שיתאים למסך הראשי (משום מה הוא היה ברזולוציה 800X600 או מה שזה היה) ואז החזרתי את השני והכל הסתדר.

אין מסך שחור, אני רואה את הפרסומות ואת המסך הראשי וכו'. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, רק לי יש בעיות עם הגרפיקה?

הכרטיס שלי חזק ולא אמורה לו בעיה עם המשחק, אבל יש מקרים שהצבע של המבנה ניהיה אחיד לצבע של אפור כהה. זה מעצבן כי גם המבנה והחפצים בתוכו הם בצבע אחיד ואני פשוט לא מצליח להתקדם מבלי להיתקל במשהו.

הורדתי קצת בהגדרות והכל נשאר בידיוק כמו שהוא. מה הבעיה לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר מעודכן לגרסה הכי חדשה, לגבי הDX איפה בידיוק אני יכול להשיג עידכונים בשבילו? :facepalm:

אני כמובן יכול להפעיל רק את גרסת 10.1..

הקלטתי בוידיאו את הבעיות ואני מעלה ליוטיוב, אבל כמובן יותר איטיים משרתי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...