חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 9 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

סתם בשביל הקטע חיברתי בקר DualShock למחשב וניסיתי לשחק בTomb Raider: Underworld. ועכשיו, עם נסיון מצטבר של כמה ימים, כל שנותר לי הוא להסיר את הכובע בפני בעלי הקונסולות. אין לי מושג איך אתם מצליחים לשלוט במשחקי אקשן (שלא לדבר על להנות מהם) אבל באמת באמת כל הכבוד לכם. אני נשאר עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קניתי בינתיים כבל מטעין וסוללה נטעת בקיט 1 שלא אצטרך להחליף (תכלס אין לי מושג מתי בכלל צריך להחליף פה , גמרתי 4 משחקים בינתיים על אותו זוג סיני מסריח שהגיע עם השלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע חיברתי בקר DualShock למחשב וניסיתי לשחק בTomb Raider: Underworld. ועכשיו, עם נסיון מצטבר של כמה ימים, כל שנותר לי הוא להסיר את הכובע בפני בעלי הקונסולות. אין לי מושג איך אתם מצליחים לשלוט במשחקי אקשן (שלא לדבר על להנות מהם) אבל באמת באמת כל הכבוד לכם. אני נשאר עם המחשב.

אפשר לשחק בכיף משחקים בסגנון טומב רידר אם גימפאד שתומך במשחק בצורה מלאה

אם הגימפאד לא תומך בצורה מלאה אין לך דברים שיש לבעלי הקונסולות כמו זיהוי אוטומטי לדוגמה ודברים בסגנון

אני משחקים כאלו ואפילו RE5 משחק אם גימפאד 360 על המחשב

יש סגנונות שמאוד לא מתאימים כמו FPS ושלא יזבלו לך במוח נכון שזה אפשרי לשחק אם גימפאד 360

ובזמנו שיחקתי אפילו FPS אם גימפאד N64 -הבעיה שזה מסריח ומוריד הרבה מהחוויה

בFPS היום הWII נותן את השליטה הטובה ביותר (נעזוב רגע שאין לו הרבה FPS והגרפיקה מסריחה )

ואחרי זה עכבר ומקלדת

באסטרטגיה רק עכבר ומקלדת

בכל מקרה אני מאוד ממליץ על גימפאד 360 למחשב למי שמשחק במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחרשתי על משחקים כמו טורוק 1-2 על הנינטנדו 64 בזמנו אם גימפאד שניראה ככה -

n64-controller.jpg

ואחרי ששיחקתי את RE4 על הPS2

הגעתי מספיק מוכן לשלוט על RE5 אם גימפאד 360 -אני לא אומר שהשליטה טובה

אבל מבחינת חווית המשחק זה היה הדבר הכי קרוב לנוח שהיה לי

אבל זה מסוג המשחקים שאני אומר לעצמי צריך שלט ונונצק לזה או משהו מקביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי, איך לעזאזל אני מחבר רסיבר ל XBOX360 כדי לשמוע 5.1 ולראות באיכות דיגיטלית ?

כרגע מחובר HDMI אבל סאונד רק דרך רמקולים של הפלזמה וזה לא משרה יותר מדיי אווירה.

ראיתי את הכבל הזה, אבל הוא קומפוננט ואני רוצה שיהיה גם HDMI או DVI או משהו דיגיטלי כמו שאני מחבר את ה HTPX שלי. תמונה דרך DVI וסאונד ליציאה האופטית.

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/666

שאלה יותר מעניינת, הא המשחקים תומכים 5.1 או שאני אשמע את אותם 2.0 דרך כל ה5 בתוספת באס נכבד ליריות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי המשחקים הנחשבים -לפחות רובם תומכים בסראונד אמיתי ב360

ככה זה גם בPS3 ובPC

בנוגע לחיבור אם אני לא טועה יש קומבינה שאפשר לעשות לכבל של ה360 -תחפש בגוגל

שיאפשר לך גישה או משהו בסגנון לחיבור כבל אופטי

אם אין לך כוח להתעסק אם זה צריכים להיות כבלים מיוחדים שמאפשרים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב בינתיים עשיתי טרייד אין לXBOX 360 ARCADE שלי והוספתי כסף בשביל ה XBOX 360 ELITE השחורה ככה שעכשיו אין לי כתם ענקי לבן תקוע בין הציוד השחור הסלון וזה נראה אחיד (עיצוב זו שריטה שלי, אין מקום לטעויות ולקנות לבן הייתה טעות).

עכשיו סיימתי גם את המשחק 3 ODST ומה אני אגיד, שליטה מגעילה עם הג'ויסטיק. השקעתי בערך שבועיים משחק רצוף לנסות להתרגל לשליטה אבל עדיין, אי אפשר לעשות HEADSHOT יותר מפעם פעמיים בכל מפה וכל המשחק זרם לי איטי בגלל השליטה המפגרת הזאת.

יש לסייג ולהגיד שזה לא היה נורא כל כך כי בסופו של דבר סיימתי את כל המשחק בהצלחה אבל סתם אם לסכם, אז עם עכבר הייתי מפרק שם את כל החרטטנים הקטנים בחצי זמן.

טוב הלאה, מה עוד שווה לשחק ? סיימתי כבר:

Burnout Paradise

HAWX

Blazing Angels - secret missions of WWII

IL2 Shturmovik - Birds Of Prey

HALO 3 - ODST

מה עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את Gears of War 1+2. אני בדרך כלל לא משחק משחקי פעולה, אבל המשחק הזה מצויין וממכר בטירוף. גרפיקה מדהימה ואווירה עתידנית אפוקליפטית מצמררת.

וכמובן אם לא שיחקת בBatman Arkham Asylum - אסור להחמיץ. אני מחכה שמישהו ימכור אותו ביד שניה למחשב - לא מוותר על הפיזיקס!

ואחרון חביב אם אתה מכיר את המשחק עלום השם 4, אז יש לו שתי חבילות הרחבה אקסלוסיביות לבוקס. עוד מעט יהיה אפשר להשיג את שתיהן על דיסק במקום להוריד מהלייב. שיחקתי רק בהרחבה הראשונה The Lost and the Damned, בהחלט נהנתי, למרות שאת המשחק האורגינל שיחקתי על המחשב איך שהוא יצא, וכמו טמבל ישר קניתי אותו וסבלתי מקריסות ותקיעות בלתי נסבלות עם המחשב היותר מסביר שיש לי, עד שיצאו פאצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק בGears of War 2 אבל Gears of War 1 חוזר על עצמו בטרוף

95% מהמשחק זה לתפוס מחסה לירות לתפוס מחסה לירות

והוא גם קצר מאוד -

וחוץ מזה גרסת המחשב כוללת דברים שלא היו בגרסת ה360 וגם מאפשרת לשחק אם גימפאד 360

ככה שזה מגוחך להמליץ לו על משחק כזה שיותר טוב בגרסת המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gears 1 גם אני שיחקתי על המחשב, עם מקלדת ועכבר. חוזר על עצמו? דיי אבל מדי פעם מפתיע.

Gears 2 קיים כרגע רק לבוקס, והוא דווקא יותר טוב מקודמו לדעתי. מדי פעם שלבים עם רכבים, רכיבה על מפלצות מעופפות, או על הענקים המטורפים האלה.

דרך אגב, חיפשתי בנרות את המקלט למחשב כדי שאוכל לשחק עם השלט של הבוקס על המחשב. אין בשום מקום למכירה את המקלט בלבד, יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא בעניין של משחקי עם מפלצות ושאר שטויות לילדים (אל תיעלבו, אבל אחרי שהייתי מעורב בכלים רציניים בצבא, בא לי לשחק בכלים רציניים גם בבית).

2. מצאתי לי תאום נפש אמיתי בדמות המשחק מלא ההומור השחור(יתחבר טוב עם השריטה שלי)ושמו בישראל: Battlefiled: Bad Company

הנה שיסביר למה זה המשחק הטוב ביותר שראיתי לאחרונה :lol:

והנה החלק השני שלו שייצא בשלישי במרץ (קצת יותר רציני ויותר אקשן של יחידות מיוחדות):

http://www.youtube.com/watch?v=DLYdoodBh5w&NR=1

עד שאני אגמור איתו, כל הצעצועים בדמות ו GEARS OF BALLS יחכו לתורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב משחקים מיליטנטים. אם כבר משחקי פעולה אז לפחות דברים קצת שונים ובדיוניים. שהכלים הרציניים ישארו איפה שהם צריכים להישאר, עד שיגיע הזימון בדואר. אבל אם אתה אוהב, אז Battlefield זה הדבר בשבילך.

דרך אגב, הנה הרשימה של כל המשחקים ל360 http://games.teamxbox.com/index/xbox-360/, תנסה לעבור לפי ז'אנרים אולי תמצא משהו מעניין. אני אישית מחכה לMafia 2, למרות שלא שיחקתי בראשון, הסרטונים פשוט מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שה Bad Company התברר כמשחק האקשן הכי קורע ששיחקתי בו מעולם.

משימה ראשונה, עולים על האמר חמוש ונוסעים קדימה לחזית. פיצוצים מסביב ופתאום כמו שתמיד דוחפים בכל משחק טסים מעלינו שורת מסוקים חמושים, עושים הרבה רעש ונעלמים באופק.

אחד מהצוות: "תגיד, בשביל מה המסוקים האלה בכל חור ?! מילא היו עוזרים לנו, אבל הבני זונות תמיד טסים בכיוון ההפוך :nixweiss:"

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...