חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 8 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

XBOX יותר משתלם למשחקי וסימולטורים אבל למי שאוהב אסטרטגיה וFPS אין היום אלטרנטיבה למחשב

בתכל'ס...

איך אפשר לשחק FPS עם גיימפד, איך? תקראו לי זקן ולא יוצלח, אבל זה פשוט הורס את המשחק. על אסטרטגיה אני לא מדבר כי זה בטוח לא אפשרי.

אה, ועוד דבר - דיסקים - זה הדבר המיושן הזה שמי שמשחק במחשב כבר שכח מקיומם. איך אפשר לחזור להשתמש בדיסקים למען השם?!

תגיד אלכס, גם יצאת פראייר ששילמת על מחשב סכומי כסף מופרעים, ועכשיו אתה עובר לשחק על חומרה סוג ז'? זה מזכיר לי את כל המסוממים והמופרעים שחוזרים בתשובה, והתירוץ שלהם זה שהם כבר ניסו הכל וטעמו מהכל.

לצערנו הרב (של הגיימרים), תעשיית המשחקים כבר נהרסה בגלל הקונסולות, ואני מדבר על איכות המשחקים בקטע של בגרות והנאה. אני אתן להשוואה את the witcher לעומת Fable כדי שתבינו על מה אני מדבר. משחק בוגר ואפל לעומת משחק שמכוון לילדים כדי שיפסיקו לשחק קצת מכות בקונסולה. וגם את ה-witcher הבא יהרסו באופן די זהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכל'ס...

איך אפשר לשחק FPS עם גיימפד, איך? תקראו לי זקן ולא יוצלח, אבל זה פשוט הורס את המשחק. על אסטרטגיה אני לא מדבר כי זה בטוח לא אפשרי.

אה, ועוד דבר - דיסקים - זה הדבר המיושן הזה שמי שמשחק במחשב כבר שכח מקיומם. איך אפשר לחזור להשתמש בדיסקים למען השם?!

תגיד אלכס, גם יצאת פראייר ששילמת על מחשב סכומי כסף מופרעים, ועכשיו אתה עובר לשחק על חומרה סוג ז'? זה מזכיר לי את כל המסוממים והמופרעים שחוזרים בתשובה, והתירוץ שלהם זה שהם כבר ניסו הכל וטעמו מהכל.

לצערנו הרב (של הגיימרים), תעשיית המשחקים כבר נהרסה בגלל הקונסולות, ואני מדבר על איכות המשחקים בקטע של בגרות והנאה. אני אתן להשוואה את the witcher לעומת Fable כדי שתבינו על מה אני מדבר. משחק בוגר ואפל לעומת משחק שמכוון לילדים כדי שיפסיקו לשחק קצת מכות בקונסולה. וגם את ה-witcher הבא יהרסו באופן די זהה...

מסכים איתך 100%.

הקונסולות הרסו את הגימינג.

כל המשחקים היום פשוטים,מופנים לקהל casual(גרפיקה יפה וגימפלי פשוט ) ואת האמת רוב המשחקים היום פשוט לא מעיינים אותי בשיט אולי חוץ מכמה בודדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אותו דבר..בחוויה שונה לחלוטין אני משחק עם 32 של שרפ וזאת חוויה גם במשחקי המירוצים כמו nfs shift המעולה וגם משחקי יריות ופשוט כל הז'אנרים עובדים מצויין על המכשיר הזה..ולא לשכוח שאין תקיעות במשחקים ולא צריך להתקין ואין באגים למיניהם שלא נותנים להכנס למשחק...זה פשוט קל ומהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אותו דבר..בחוויה שונה לחלוטין אני משחק עם 32 של שרפ וזאת חוויה גם במשחקי המירוצים כמו nfs shift המעולה וגם משחקי יריות ופשוט כל הז'אנרים עובדים מצויין על המכשיר הזה..ולא לשכוח שאין תקיעות במשחקים ולא צריך להתקין ואין באגים למיניהם שלא נותנים להכנס למשחק...זה פשוט קל ומהנה

שטויות... יש לאגים בקונסולה ממש מטרידים במיוחד שיש פעילות יתר על המסך, זה תמיד היה כך ותמיד ישאר אל תנסה לטשטש את העובדה הזאת.

ולתופעת RROD זה המאסטר של הבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעייה כאן ?

הייתי בפסגת ההנאה מהמשחקים ששיחקתי, פסגה שבערך 90אחוז מהאנשים כאן לא ראו ואני תמיד אזכור את החוויות האלה גם כשחברים שיחקו אצלי וחלקתי בזה עם אחרים.

יש תוכחות שמגיעות אלייך רק כשניסית את כל מה שיש בשוק ואתה מקבל זווית אחרת. אין לך יותר שאיפות כי "יש משהו יותר נוצץ וכנראה שהוא טוב יותר". פשוט היה לך את ה"משהו הנונץ" הזה וראית שמשהו שעולה גרוש ממלא אותך בהנאה צרופה מבלי לרדת לקטנות שהוזכרו כאן כמו "תקיעות במשחקים". מצויין. זה קרה לי פעמיים בקטעיםפ עמוסי אקשן מתוך 4 משחקים, זה פשוט מטורף. מה שכן, במחשב זה קרה לי הרבה יותר כי המשחקים כתובים כל כך גרוע שאין מה לדבר בכלל.

במשחב זה הימור. חברה אחת קונה יצרנית של משחק השנה ומי שהימר על הכרטיס השני אוכל אותה (מקרה עליונות בCRYSIS ו CRYSIS WH). בקונסולה כל משחק עובד על שתי הקונסולות פחות או יותר באופן שווה למעו הצללות כאלו ואחרות שתלויות במעבד ואישית אחרי 4 משחקים מרמות גרפיות שונות ראיתי שעל הXBOX360 הכל נראה פשוט חד כתער ומדהים מ-2 מטר. הIL2 STURMOVIK הזה פשוט נראה מדהים.

הבא בסדרה אצלי זה NFS SHIFT. בינתיים מפרקים נאצים בקרבות מעל ברלין שעולה בלהבות בפירוט שנראה כמו אני לא רואה סרט אצלי בסלון על WWII אלא חלק ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעייה כאן ?

הייתי בפסגת ההנאה מהמשחקים ששיחקתי, פסגה שבערך 90אחוז מהאנשים כאן לא ראו ואני תמיד אזכור את החוויות האלה גם כשחברים שיחקו אצלי וחלקתי בזה עם אחרים.

בדרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספור לי כאן אנשים עם שלושה מסכי 22 ו-Matroxtriplhead2go digital. קדימה.

מצידי לך תעשה על זה סקר בפורום מסכים.

ולא, מסך אחד גדול זה לא אותו דבר, למרות שגם את זה היה לי שנתיים, 2707 ואח"כ 2709 של .

אתה כנראה חושב שאני סתם אוהב להתפלצן ואני לא. אמרתי את זה כדי להדגיש מאיפה באה הדעה שלי ושמאחורי הדברים שלי יש אמת וכולם גם יודעים מה היה לי האמת כי זה היה בשני הפורומים לאורך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שטויות... יש לאגים בקונסולה ממש מטרידים במיוחד שיש פעילות יתר על המסך, זה תמיד היה כך ותמיד ישאר אל תנסה לטשטש את העובדה הזאת.

ולתופעת RROD זה המאסטר של הבאגים."

ממש לא אני לא יודע איזה מסך יש לך אבל במסך שלי אין שום תקיעות אני מדבר רק על סינגל בלי הלייב...ובמשחקים עם גרפיקה כבדה ששיחקתי עד עכשיו כמו גירס 2 ו resident evil 5 הכל עבד חלק, במחשב זה סיוט כל פעם להוריד גרפיקה והעלות גרפיקה ובסוף אתה לא מרוצה מהתוצאה, ואז המחשב מתחמם ותוקע תמשחק ואחרי כמה ימים פתאום הוא מציג הודעת שגיאה ואתה לא מבין למה..ועוד כל מיני שטויות שמטרידות את המוח מסביב לקטע של לשחק במשחק וזה מעצבן, תאכלס מי שרוצה מכנת משחקים זה רק קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...