דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 111 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SemiAccurate - השם הזה מדבר בעד עצמו

צ'ארלי הוא הבעלים הגאים שכל מה שהוא עושה זה להוציא את כמה שיותר מפגרים... צריך לקחת את הדברים שלו מאוד בפרופורציה.

אם זה תל אביב וATI זאת באר-שבע, צ'ארלי גר באילת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ יותר כמו במוסקבה .....רחוק מהמציאות .................

האמממםםםםםםםםםםםםםם

למה לא ?

למה לא? מהסיבה הראשית שATI = CATALYST, הדרייבר והתמיכה הגרועה ביותר שיש, ולא יעזור שיצאו 50 HOTFIXים, זה עדיין ATI, ולא סתם בחנות מחשבים מוכרת מאוד (שאני לא אזכיר את שמה, חבל לתפוס אותם על מילה) אמרו לי שיש להם יותר מדיי בעיות עם "הכרטיסים החדשים" של ATI.

אז אם אפשר להמנע מזה ולקנות בראש שקט, אעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? מהסיבה הראשית שATI = CATALYST, הדרייבר והתמיכה הגרועה ביותר שיש, ולא יעזור שיצאו 50 HOTFIXים, זה עדיין ATI, ולא סתם בחנות מחשבים מוכרת מאוד (שאני לא אזכיר את שמה, חבל לתפוס אותם על מילה) אמרו לי שיש להם יותר מדיי בעיות עם "הכרטיסים החדשים" של ATI.

אה אמרו לך... טוב, אז מי אני שאתווכח לי רק יש את הכרטיס, אבל אף אחד לא אמר לי כלום.

אה כן, היו לי מסכים אפורים לא מזמן, נו שוין מזל שיצא HOTFIX.

ולגביי התמיכה של הדרייבר כע... להמתין שבוע לפעמים שבועיים לגרסא מתקדמת יותר של הקוד? למי יש סבלנות...

אבל אם אמרו לך אני מאמין להם.

תכלס, למה אין להם קונטרול פאנל רגיל כמו לאנוידיה, למה צריך משהו נפרד כזה שכל הזמן יושב על הזיכרון?

כן הא... בזבזנים, יש לנו היום רק 128MB , חוצפנים. כשיהיה לנו 1GB זה יעבוד בסדר גמור.

(מה? יש היום לאנשים 2\4\6GB? שיטטטט... לא ידעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבדקו טוב תיראו שהדרייבר של גם מפעיל משהו ברקע שאם סוגרים אותו הדרייבר נסגר. מה שכן מדובר במשהו קטן יותר מ CCC.

היום זה לא כזה מפריע שיש את הדרייבר ברקע וגם הוא קטן יותר ודורש פחות.

התמיכה של ATI טובה, כל חודש דרייבר חדש ולרוב הם מצליחים לסדר את הבעיות הגדולות. בנוסף בחלק גדול מהמקרים יש HOTFIX או BETA למקרה שהדרייבר לא טוב כל כך (למשל 10.1). אם אני זוכר נכון לא מוציאה דרייבר כל חודש, מצד אחד זה מקטין את מספר הדרייברים הלא טובים מצד שני עובר יותר זמן עד שיש עדכון יציב (לא BETA וכו', גם אם הם יציבים). חוץ מזה שבעבר היו לי בעיות עם הדרייבר של , הוא לא הכי ידידותי או אמין.

הפתרון של ATI גם גמיש יותר, ניתן להתקין את הדרייבר בלבד למקרה שלא מעניין אותך שליטה מהדרייבר, אפשר להתקין אותו בנפרד ולהשתמש ב ATT למקרה שרוצים אפשרויות רבות יותר ואפשר את CCC שהוא משהו באמצע.

בקשר לתמיכה בדורות קודמים, 2 החברות עושות את זה, בשביל לספק תמיכה לכרטיסים החדשים ציריך להתפשר על משהו אחר. הדרייברים החדשים של לא תומכים בדורות שלפני GF6 (בפועל זה אותו מספר דורות כמו ATI כי חצי מהדורות של NVIDIA הם Rebranding ולא באמת דור חדש). וזה שבדרייברים החדשים אין עדכונים שקשורים לדורות קודמים, גם ATI וגם NVIDIA עושות את זה.

בקיצור תפסיקו לבכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אמרו לך... טוב, אז מי אני שאתווכח לי רק יש את הכרטיס, אבל אף אחד לא אמר לי כלום.

אה כן, היו לי מסכים אפורים לא מזמן, נו שוין מזל שיצא HOTFIX.

ולגביי התמיכה של הדרייבר כע... להמתין שבוע לפעמים שבועיים לגרסא מתקדמת יותר של הקוד? למי יש סבלנות...

אבל אם אמרו לך אני מאמין להם.

כן הא... בזבזנים, יש לנו היום רק 128MB , חוצפנים. כשיהיה לנו 1GB זה יעבוד בסדר גמור.

(מה? יש היום לאנשים 2\4\6GB? שיטטטט... לא ידעתי)

קודם כל את הטון המתנשא שלך אתה יודע לאן אתה יכול לדחוף.

נתחיל בזה.

דבר שני מהחנות הזאת חצי פורום קונה, אז לא הייתי ממהר לזלזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבעלים המאושר של כרטיס מבית ATI

וגם 2 של נוודיה

וואלה

יותר נוח לי ATI

ועוד משהוא

לא הייתה לי תקלה אחת שקשורה לכרטיס מסך

כול הבעיות שהיו לי היו קשורים רק למעבד שמשום מה מתחמם ....הכרטיס לא עושה לי בעיות ....

.ולא שמעתי מאף אחד שמחזיק בכרטיס הזה שהוא בעיתי ....

גם אם כן זה באגים של ההתחלה זה יעבור...

|קיצר לך תיקנה כבר כרטיס (אם המטרה שלך זה משחקים) אני לא רואה סיבה לחקות כול כך הרבה זמן..............אלה עם כן אתה קונה 30 HD 5850 ואז הירידה של המחירים תשפיע

קיצר

לא מבין אותכם אנשים

למה לחקות ? :nixweiss:

נראה לי המשיח יבוא לפני NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל את הטון המתנשא שלך אתה יודע לאן אתה יכול לדחוף.

נתחיל בזה.

דבר שני מהחנות הזאת חצי פורום קונה, אז לא הייתי ממהר לזלזל.

Crossair, נרשמת לך אזהרה ראשונה בגין העלבת חבר צוות, כשבאזהרה השלישית תושתק\תורחק מן הפורום.

יש להתוכח ויש להעליב, ואתה חצית את הגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיות עם הדרייברים של NV החדשים, אני לא מצליח להתקין אותם, ניסיתי גם בטא (196.34) והCP גם לא עובד אחרי התקנה..

אז אני נשאר בנתיים עם 195.62

אולי זה רק אצלי אני באמת לא יודע.. ותכלס אין לי מושג למה זה ככה

אבל כנראה שלא רק בATI יש בעיות

(נזכרתי שאני צריך לפתוח הודעה על זה חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=388753.msg3861608#msg3861608

שמחתי לעזור.

;) נראה לי 70% מבעיות ההתקנה נובעות משילוב ההתקנה של פיזיקס בהתקנת הדריבר. הפתרון כל כך פשוט, להוציא אותו מהספרייה.

אני לא מבין את NV, במקום שיריצו את הפיזיקס אחרי התקנת הדריבר, אנחנו לפעמים נאלצים לעשות את זה ידנית.

בכל מקרה, שאילו יהיו הצרות שלנו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פחות משבע שעות למנייאאאאק ... הזמן זוחל ... כמו תולעת גוססת ...

אה, כן, ציוץ חדשותי -

http://www.tweaktown.com/news/14302/more_details_on_nvidia_fermi_price_psu_requirements_and_more/

צוויץ ... מי רצה מחיר ולא קיבל - הזמנה מוקדמת - ? ( אם אלה המחירים ... אולללה )

GTX470 499$

http://www.sabrepc.com/p-175-xfx-geforce-gtx-470-1gb-gddr5-pci-express-x16-retail.aspx

GTX480 679$

http://www.sabrepc.com/p-174-xfx-geforce-gtx-480-2gb-gddr5-pci-express-x16-retail.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...