התחלתי לעבוד לפני שבוע ואני רוצה לעזוב - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי לעבוד לפני שבוע ואני רוצה לעזוב

enzo

Recommended Posts

לא קראתי את כל ההודעות, בכל אופן אני אספר על נסיון אישי שלי.

התחלתי לעבוד בחברת אשראי, כשהקורס הוא שלושה שבועות. כבר אחרי פחות משבוע נגעלתי מהעבודה עצמה וממה שמצפים מאיתנו לעשות בהמשך! מה שעשיתי היה ללכת לרופא, הוצאתי אישור מחלה לשבוע שלם על שפעת. כשנעדרים שבוע מקורס, בדרך כלל אי אפשר להשלים את החומר מבחינת החברה, אז נותנים לך אופציה להתחיל קורס הבא או לעזוב. כך יצאתי בלי לשלם קנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו בטוח מכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר אותה.... תשיג לי אותו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שזה עלול להיות מזוייף לא עלה לך לראש?

עריכה:

אגב, לפותח הדיון.

אני לא מבין למה ישר לחפש את התחבולות והטריקים כדי לעזוב.

תבוא למעסיק שלך ותסביר לו את המצב בצורה כנה, שאתה לא מעוניין

להמשיך שם ומעדיף לעזוב מוקדם כל עוד הם לא מפסידים עליך יותר מדי

ותבקש לשקול לא לחייב אותך בקנס העזיבה.

במידה ויגידו לך שיחייבו אותך, תתפטר, הסכום הזה לא יילקח ממך אוטומאטית,

הם ייצטרכו לתבוע אותך, במידה ויש להם בכלל עילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מקבל משכורת בראשון לחודש הוא יכול לצאת מזה בלי לשלם.

אם הוא מקבל משכורת בעשירי לחודש, מה שסביר להניח, הוא אכל אותה כי תמיד העשרה ימים הראשונים נמצאים אצל המעביד,

והוא יאבד אותם ברגע שיחליט שהוא לא מגיע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני אקבל משכורת בעשירי לחודש אבל חשבתי לבקש שבוע חופש בתחילת חודש הבא (על חשבוני) וביום שתיכנס המשכורת שזה אפילו לפני העשירי לפי מה שהספקתי לראות אני לא אגיע למשמרות יותר ולא אענה לטלפונים שלהם וזהו (אבל אולי זה יעצבן אותם מאוד ואז הם ירצו לתקוע אותי בתחת ולתבוע אותי?!)

ולהרבה ששאלו אותי במה אני עובד ולמה אני רוצה לעזוב אז ככה:אני עובד דרך קבלן בגוף גדול מאוד וזהו בלי פירוט מיותר. אני רוצה לעזוב כי התנאים שונים מבחינת מה שאני רגיל ורוצה ואני מרגיש לעיתים כמו שומר בקניון (על אף שהעבודה ממש לא כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני אקבל משכורת בעשירי לחודש אבל חשבתי לבקש שבוע חופש בתחילת חודש הבא (על חשבוני) וביום שתיכנס המשכורת שזה אפילו לפני העשירי לפי מה שהספקתי לראות אני לא אגיע למשמרות יותר ולא אענה לטלפונים שלהם וזהו (אבל אולי זה יעצבן אותם מאוד ואז הם ירצו לתקוע אותי בתחת ולתבוע אותי?!)

ולהרבה ששאלו אותי במה אני עובד ולמה אני רוצה לעזוב אז ככה:אני עובד דרך קבלן בגוף גדול מאוד וזהו בלי פירוט מיותר. אני רוצה לעזוב כי התנאים שונים מבחינת מה שאני רגיל ורוצה ואני מרגיש לעיתים כמו שומר בקניון (על אף שהעבודה ממש לא כזאת).

כמו שחשבתי, תעשיית הפורנו.

הבטיחו לו לככב בכמה סצנות והוא עבר הכשרה עם איזה רוסייה, ואחר כך ''שכחו' להגיד לו שהוא יצטרך לעשות את זה גם עם גברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה לא חושבים יותר מידי, ברגע שאתה סתם נעלם בלי להודיע הם יכולים לדפוק לך חתיכת תביעה.

אם אתה כ"כ בטוח שהחוזה שלהם לא חוקי, מה הבעיה פשוט להודיע שאתה עוזב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה לא חושבים יותר מידי, ברגע שאתה סתם נעלם בלי להודיע הם יכולים לדפוק לך חתיכת תביעה.

אם אתה כ"כ בטוח שהחוזה שלהם לא חוקי, מה הבעיה פשוט להודיע שאתה עוזב?

כי אז הם ידעו שהוא עוזב וינפו חלק מהמשכורת שלו לטובת "הקנס".

אם החוזה שלו כביכול "לא חוקי", אז למה להודיע? כמו שהוא אמר. שיקח 10 ימי חופש ללא תשלום מהראשון לחודש,

ואחרי שתיכנס המשכורת בעשירי הוא יודיע שהוא לא מגיע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...