Project ClearCase (update 14/10/05 page 21) - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ClearCase (update 14/10/05 page 21)

Arik.G

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לכולכם. הלוחות פרספקס מחוברים עם ברגים , בתחילת התראד הסברתי איך הכל מורכב.

והנה התכנון הראשוני של הבלוק מים, הבסיס יהיה מנחושת כאשר עליו ישב פרספקס עם הפיטינגים, אם יש לכם הערות או הצעות לשיפור הבלוק אני ישמח לשמוע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה עבודה זה בטח היה מיגע כול ההכנה הזאת אבל כול הכבוד לך על ההשקעה, אישית נראה לי שאם אני ירצה מארז פרספקט אני פשוט יעבוד כמה ימים ויקנה בכמה שזה יעלה ואני חושב שאתה מסכים איתי.

בקשר לקירור המים שמע בלוק מים זה אחד הדברים שמשפיעים הכי הרבה על ביצועי מערכת המים וגם אחד הדברים שצריכים להיות הכי אטומים ובטוחים(על המעבד...), לכן אני יגיד לך שאישית הייתי קונה בלוק מוכן ולא מסתבך עם בנייה של בלוק מה שכן לדעתי שווה לך לבנות הוא מיכל מים מפרספקט שיכנס למארז או יהיה עליו ושכול מערכת המים תיהיה בתוך המארז זה גם איזשהו פרויקט חמוד.

בכול מיקרה בהצלחה עם בלוק המים ובהמשך הפרויקט.

חשבתי על משהו אתה מתגייס עוד מעט לפי מה שכתבת או שכבר התגייסת אז למה שמארז כזה יפה ומושקע ישב בלי שימוש אולי אתה מוכן למכור???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכם , הנה עוד עידכון קטן אך קודם אני יענה לשאלות:

Ancient1 : אני באמת לא יכול לפרט 1000 פעם איך הכל מחובר , תסתכל בבקשה בתחילת התראד הסברתי שם איך הכל מחובר.

FARKASH7 : מה המודינג פה אם כולם ילכו ויקנו הכל? איפה המקוריות? היחודיות?

או קיי , התחלתי בהכנת הבלוק אך לצערי זה לא כל כך הולך אם הדרמל , הביט קופץ לי ולא יוצא מדוייק. עזבתי את זה להיום כדי להירגע קצת ואני ימשיך מחר , אם זה עדיין לא ילך אני יבקש מאבא שלי שיכין את מה שיוכל במחרטה.

הנה מה שעשיתי עד עכשיו (זה עדיין לא מגומר ונראה זוואה  :P ):

wb1ji.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק תפסיק לעבוד ותשים את זה כבר בגלריה!!!

בקשר לקירור - הבעייה שלך זה הבלוק ולא שום דבר אחר לדעתי (לפחות תקנה משהו אחד לכול הפרוייקט )

במילה אחת : מטמטם !!

תתחיל להכין כאלו ולמכור אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...