Project ClearCase (update 14/10/05 page 21) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ClearCase (update 14/10/05 page 21)

Arik.G

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אריק, עבודה באמת מרשימה!

בגללך אני עוד אפרוש מהלימודים! :P

יצא מצוין! ונראה פיצוץ!

אני יודע במה אתה בוהה כל הלילה... ;)

(חכה חכה לעדכון הבא!... :P)

אני מקווה שתפתיע שוב ;) (כמו תמיד)

ואולי הבעיה בבלוק , נכון לעכשיו אני מוותר על הקירור מים כי הביצועים מאכזבים ואני מעדיף להתרכז יותר במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחבר לד של מקלדת לחיבור המולקס הוא יישרף בגלל שהוא אמור לקבל רק 3V והמולקס מספק מינימום 5V.

עריכה:

ניסיתי את זה עכשיו

חיברתי לד ירוק לחיבור 5V

הוא נהיה בצבע כתום והתחיל להתחמם הרבה אחרי שניות ספורות ואז ניתקתי אותו..(שלא יתפוצץ..)

אולי יש גם אפשרות לדחוף לתוך חיבור המולקס לד כזה ביחד עם 2 חוטים איכשהוא ואז לחבר את הלד לחיבור הכתום מהספק (3V)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התמיכה הנשפית ;)

תשובות ל FUX :

"איך עשית" : זה שאלה כללית מידי , עשיתי פאנל קדמי מפרספקס , פאנל אחורי מאלומיניום כי לא רציתי שיראו את כל החוטים מאחורה

, זה מכוער לדעתי , ולמעלה ולמטה מפרספקס 10 מ"מ כשכל השאר מ 3 מ"מ .

ושתי דלתות בצדדים גדי לסגור את המארז.

"כמה עלה": 120 שקל 3 לוחות של פרספקס 40*50 ס"מ. וזהו. (היה לי בבית מאגר לא קטן של חומר)

"כמה זמן עבודה": שבוע של הכנה נפשית , שבוע תכנון ובינתיים שבוע וחצי של בניה.

"ועוד משהו להוסיף": זה ממש קשה , ולא חושב שאני ינסה משהו דומה בזמן הקרוב. ולא ממש ממליץ לבנות מארז כי זה

כאב ראש והמון עבודה , ואי אפשר לחשוב על הכל מראש ובטוח יהיה איזה משהו שפיספסת ותתצטרך לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו המאוורר הקידמי? ואיך כמות הרעש הכולל שלך?

המאוורר הקדמי הוא מספק ישן של 486 .

ןרמת הרעש היא בינונית , שני ה סמארט פאנים שמאחורה כמעט על מהירות מינימום , המאוורר הקדמי מאוד שקט

המאוורר בספק הכי רועש. :P

ול FUX , הלוחות מחוברים על ידי ברגים . M4*16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בנית את המארז לבד? אני ראיתי בכל מיני חנויות שקופים לחלוטין מוכנים :P או שאתה פשוט אוהב לבנות הכול לבד? בכל אופן תוכל להגיד לי האם צריך להלחים את הלד לחיבור של המולקס או פשוט לדחוף את הרגליות שלו פנימה? ואיך אני יודע מה פלוס ומה מינוס? ועוד משהו החיבור של ה5v זה השחור ליד האדום נכון? כי אני עושה את זה ממש בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...