Wolfenstein - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה לעשות,הצעירים כאן,FORGID ועוד כמה,לא מבינים את המחשבה והרעיון שעמד מאחורי משחקים מסוף שנות ה80 ותחילת שנות ה90..

זה לא היה כ"כ מזמן,ובזמן שבקולנוע כבר הציגו אפקטים מתקדמים שגרמו לJAWDROPS אצל הקהל הרחב(סרטים כמו פארק היורה,בחזרה לעתיד וטרמינייטור),באותו זמן למחשב ולקונסולות לא היה תוכן ויזואלי דומה להציג..פשוט לא היה,ולכן מי שרצה לפתח משחק שבאמת יהיה טוב ויזכר לדורות היה חייב להשקיע בעלילה מיוחדת,במשחקיות עמוקה וחדשנים ובערך מוסך גבוה,כי לא היה משהו אחר!.

כיום,כאשר משחקים סוגרים במהירות שיא את הפער הויזואלי משאר המדיות הקיימות(יש שיגידו שכבר עכשיו משחקי הוידאו מובילים על כל המדיות האחרות בתוכן הויזואלי המתקדם שהן יכולות להציג),המפתחים מעדיפים להשקיע את כל כולם בתוכן הזה,וזונחים(ברוב המוחלט של המקרים) את שאר האספקטים..כי זוהי דרישת השוק..ולא מדובר כאן על התרפסות על נוסטלגיה,לא על קוטריות ולא על הגזמה..זוהי עובדה קיימת,וכל מי ש"נמצא בתחום" מספיק זמן יודע זאת ומרגיש זאת..

קח לדוגמא את פולאאוט 1 ו2,תצלול לתוכם ותצטמרר מהעולם הפוסט אפוקליפטי העמוק והמרתק שמוצג שם(בדרך לא דרך,עם גראפיקה וסאונד נושנים),ותראה את פולאאוט 3 לעומתם..נכון,F3 הוא משחק טוב לכל הדעות,אבל מבחינת עלילה בוגרת ועומק ארטיסטי במשחק-אין מה להשוות בכלל..F3 מרגיש כמו אגדה לילדים בני חמש ביחס לקודמיו..וזו רק דוגמא אחת מני רבים(שבחרתי בגלל שהיא ברורה מאוד,כיוון שמדובר במשחקים מ"אותה הסדרה")

טוב,נמאס לי לחפור,אני סתם זקן נרגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אוקי.

המשחק רחוק מלהיות מושלם ויש כמה בעיות שדי מציקות כמו התזוזה של השחקן והשימוש בנשקים

שלפעמים מרגיש לא נכון כמו כן הנאצים כ"כ טיפשים שזה מבאס, ה די חלש אבל,

מנימה שלילית גם בהודעות הקודמות ואחרי נסיון לתת צ'אנס למשחק הזה אני חוזר בי.

המשחק לא רע ואחרי כמה שידרוגים של הנשקים אני מתחיל להנות.

הגרפיקה כמובן שלא מפריעה לי בכלל למרות שהיא בעיניי לא רעה, האפקטים מצד שני יפים מאוד.

לזה שקיבל סחרחורת, שים לב שהתנודות של השחקן (הנשק) הם לא אחידות

אם לדוגמא תעמוד במקום ותנוע מימין לשמאל תשים לב שהנשק רועד ולכן יכול להיות שהעיניים שלך שם במקום במשחק :)

ועכשיו לשאלה הגדולה- מישהו פה ניסה את המולטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קוראים לי fogrid! לא forgid :pissed: :pissed: :pissed:

עכשיו, אני באמת צעיר בתחום, אבל כנראה שזה רק יתרון שלי. בגלל שאני בור וטיפש אני כנראה נהנה ממשחקים הרבה יותר ממך :)

אבל כנראה שאתה צודק, הו uppermc נשגב, חכם וגדול.

מה אתם צוחקים עלי?

שאתה מקבל על זה הודעה במייל, רשום לך שני לינקים, השני זה להפסיק ידוע לשרשור

השני זה להפסיק ידוע במייל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד המכיר את Wolfenstein לדורותיו, החל מגרסות למחשבי Commodore / Dragon / Apple

וגרסות MSDOS - התקנתי את הגרסה הנוכחית 2009 על המחשב הישן שלי D820 [מכפולי הליבה הראשונים] עם 4GB זיכרון

וכרטיס גרפי 9800X2 ששדרגתי לפני כשנה.

אני הופתעתי מאוד לטובה, על מסך 2407 ברזולוציה מקסימילית וכל האפקטים [כמעט ללא מהכלל] על מקסימום,

המשחק טס בכל שלביו ואני מתענג על המשחקיות הכייפית, הגרפיקה המצויינת.

לגבי, האלמנטיים העל טבעיים מעט חורגים ממה שאני ההיתי רואה לראות, אך כך זה היה כבר בגרסןת ה DOS של המשחק.

אני די בשלבים הראשוניים, מצאתי חדרים עם זהב (אליבא, אוצרות), לא מצאתי קירות סמויים...

סה"כ משחק מאוד כייפי ומענג והכי חשוב, שבהגדרות מקסימום על מסך "24 - המשחק טס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הדעה שלי דומה מאוד. הגרפיקה מ-2004, הגיימפליי מ-1994, העלילה מ-1984. אז מה? זה כייייייייייייייףףףףףףףףף!!!!11!חד

Fallout, Mass Effect, הקלאסיקות של לוקאס ארטס, יש הרבה משחקים שמכניסים אותך לעולם עמוק, עשיר ורווי תככים.

בוולפנשטיין רצים במסדרונות והורגים נאצים.

אז כן, ה-pacing שונה מהקלאסיקות, אי אפשר לרוץ ולירות והמחסה משחק תפקיד מרכזי. גם אני אישית הייתי מעדיף נאצים מהירים וטפשים יותר (ומולם בלזקוביץ' מהיר וטיפש יותר. לעזאזל, הייתי מעדיף שלא יהיו רימונים ב-FPSים בכלל.), אבל זה עדיין עושה את העבודה.

התלונה היחידה שלי היא לגבי אייזנשטט. די מיותר (עלילה זה לחלשים) והיא בכלל נמצאת באוסטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, אני באמת צעיר בתחום, אבל כנראה שזה רק יתרון שלי. בגלל שאני בור וטיפש אני כנראה נהנה ממשחקים הרבה יותר ממך :)

אם לא שמת לב,כבר ציינתי פה לא פעם ולא פעמיים שאני לא מחפש מכל משחק להיות עילוי ונהנה גם ממשחקים "נחמדים" כמו זה המדובר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות,הצעירים כאן,FORGID ועוד כמה,לא מבינים את המחשבה והרעיון שעמד מאחורי משחקים מסוף שנות ה80 ותחילת שנות ה90..

זה לא היה כ"כ מזמן,ובזמן שבקולנוע כבר הציגו אפקטים מתקדמים שגרמו לJAWDROPS אצל הקהל הרחב(סרטים כמו פארק היורה,בחזרה לעתיד וטרמינייטור),באותו זמן למחשב ולקונסולות לא היה תוכן ויזואלי דומה להציג..פשוט לא היה,ולכן מי שרצה לפתח משחק שבאמת יהיה טוב ויזכר לדורות היה חייב להשקיע בעלילה מיוחדת,במשחקיות עמוקה וחדשנים ובערך מוסך גבוה,כי לא היה משהו אחר!.

כיום,כאשר משחקים סוגרים במהירות שיא את הפער הויזואלי משאר המדיות הקיימות(יש שיגידו שכבר עכשיו משחקי הוידאו מובילים על כל המדיות האחרות בתוכן הויזואלי המתקדם שהן יכולות להציג),המפתחים מעדיפים להשקיע את כל כולם בתוכן הזה,וזונחים(ברוב המוחלט של המקרים) את שאר האספקטים..כי זוהי דרישת השוק..ולא מדובר כאן על התרפסות על נוסטלגיה,לא על קוטריות ולא על הגזמה..זוהי עובדה קיימת,וכל מי ש"נמצא בתחום" מספיק זמן יודע זאת ומרגיש זאת..

קח לדוגמא את פולאאוט 1 ו2,תצלול לתוכם ותצטמרר מהעולם הפוסט אפוקליפטי העמוק והמרתק שמוצג שם(בדרך לא דרך,עם גראפיקה וסאונד נושנים),ותראה את פולאאוט 3 לעומתם..נכון,F3 הוא משחק טוב לכל הדעות,אבל מבחינת עלילה בוגרת ועומק ארטיסטי במשחק-אין מה להשוות בכלל..F3 מרגיש כמו אגדה לילדים בני חמש ביחס לקודמיו..וזו רק דוגמא אחת מני רבים(שבחרתי בגלל שהיא ברורה מאוד,כיוון שמדובר במשחקים מ"אותה הסדרה")

טוב,נמאס לי לחפור,אני סתם זקן נרגן.

עזוב אותך 80 ועזוב אותך 90... COD4 זה משחק שיצא ב-2007 (נראה לי...) וזה אחד המשחק הכי טוב ששיחקתי בו! מלוטש מכל הכיוונים, גרפיקה מאוד נחמדה, ומולטילפייר שאפשר להתאבד עליו... אומנם הסינגל קצר... אבל גם הוא ממש טוב!

משחק מדהים... אם הייתי יכול הייתי נותן לו פרס "משחק השנה" גם ב-2008 ו2009...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שכל פעם שמזכרים COD4 ובכלל COD, מזכירים שהמשחק מלוטשים, משהו שפה היה כל כך חסר, טוב זה מה שקורה שלחוצים בזמן ושגם ככה המשחק נדחה יותר מידי פעמים..

אגב בגלל זה אני מחכה ל 3, המנוע כבר גמור, יש יש הכול ואפילו כבר לפחות 3 דמויות ועכשיו יש להם לפחות שנתיים לשפר ולאזן את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה שנקראת FARM

ואני חייב לציין שהסוף של המשימה הוא החלק הכי חזק במשחק עד כה

במהלך הריסוסים בין מחסה למחסה זה הפך לקטע אותנטי שאני אוהב- OLD-SCHOOL טהור

והפיניטו עם הזומבים והבריחה מהמפעל היה כיף.

בכלל נאצים ואיזה אולד-פאקטורי תמיד הלכו טוב ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בהחלט "משתפר" עם ההתקדמות במשימות. נהיה יותר מאתגר ויותר מעניין. העיר, שהיתה יחסית שוממת בהתחלה מתחילה להתמלא בסוגים

שונים של אוייבים והמשימות מושקעות מספיק. כל השדרוגים מוסיפים המון לבחירה חופשית באופן המשחק שלכם, הכסף לא גודל על העצים, צריך

"לעבוד" בשביל לשדרג. אני באמת לא מבין מה לא מספיק מלוטש פה :nixweiss: זה אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי בזמן האחרון.

אני משתדל לא להתקדם מהר מדי כדי לא לסיים אותו בלי שאני ישים לב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה מה שאני אוהב, שאתה מתחיל לחשוב פעמיים לפני שאתה פותח דלת, מאזין לסאונדים המצמררים של סוגי המפלצות מעבר לקיר ומתכנן פעולה.

או כשנהיה שקט מדי אתה מתחיל להלחץ. ה- גם לא כזה רע, כבר קרה לי כמה פעמים שרדפו אחרי והתקיפו אותי בזמן שאני פותח כספת בחדר

עם דלתות סגורות. הם גם יודעים לתפוס מחסה די ביעילות, לא הרגשתי שה- יותר זול ממשחקים אחרים, זה תלוי בסוג האוייב, לכל סוג יש

את הכללים שלו. עכשיו התחילו לשלב לי את הנשים האילו שרצות אליך ויורות fireballs ? מקרוב... מטריד משהו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...