דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

ברשותכם הערה אחרונה, כן יש לא אחראים, זה לא קשור לסמים, זה עניין אחר, יש ילדים שנופלים מקומה 5

ויש שתוקעים ידים בחשמל, לילדים יש כל מני רעיונות בראש, זה לא סיבה לאסור , זה סיבה לתת

למישהו לחשב על זה ולהמציא פטנט...

לעניינינו, אלכס, אני לא חושב ששופטים דברים מהצד, זה לא נכון, בשום מקרה.

יש כל מיני אנשים בעולם וזה מה שיפה, מה שמעניין אותי לא בהכרח מעניין אותך ויש גיוון, אבל בשביל לתת לגיוון

הזה להישאר צריך לכבד את השונה ולא לבטל אותו, אני עוד מחכה לתשובה מלפני כמה עמודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מריחואנה דופקת תאים במוח ואת הריאות, אלכוהול דופק את הכבד, סיגריות דופקות את הריאות

תבחרו איבר אחד בגוף שפחות איכפת לכם ממנו ותחגגו פשוט, למה לעשות דיון של 20 עמודים? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריחואנה דופקת תאים במוח ואת הריאות, אלכוהול דופק את הכבד, סיגריות דופקות את הריאות

תבחרו איבר אחד בגוף שפחות איכפת לכם ממנו ותחגגו פשוט, למה לעשות דיון של 20 עמודים? :s05:

לפי איך שזה נשמע פה זה נראה כאילו הם רוצים את כולם אל תשכח שסיגריות גם דופקות את הלב xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניינינו, אלכס, אני לא חושב ששופטים דברים מהצד, זה לא נכון, בשום מקרה.

יש כל מיני אנשים בעולם וזה מה שיפה, מה שמעניין אותי לא בהכרח מעניין אותך ויש גיוון, אבל בשביל לתת לגיוון

הזה להישאר צריך לכבד את השונה ולא לבטל אותו, אני עוד מחכה לתשובה מלפני כמה עמודים...

אולי זה לא מקובל ,ולא תמיד אוביקטיבי ,אבל בנושאים כמו שימוש בסמים (מכל סוג )ללמוד מהטעויות של אחרים ולישפוט מהצד זה עדיף מאשר להיתנסות (שוב אני מקבל את זה שיש אנשים שמעונינים להיתנסות בזה ,אבל אני לא רואה סביה הגיונית אחת לכך ).

זה אכן יפה שיש שוני בעולם ,אבל צריך להבין איפה הגבול ,תהיה (לא אתה ספציפית כן אלה אחרים )שונה ,בבגדים ,במוזיקה ,בנטייה הפוליטית ,אפילו בנטייה המינית (עם כי זה נושא בעייתי בפניי עצמו ),אבל על תהיה שונה בכך שאתה עושה משהוא שפוגע בך (עד כמה זה כבר לא רלוונטי כי כבר דיברנו על זה 20 עמודים )ומוריד מהרמה שלך ,אני לא מבין את הרצון הזה לשוני מהסוג הזה ,כמו שנאמר "תהיה מיוחד,אל תהיה מוזר ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד וזה מדויק (מה דופק מה) אז הדיון פה הוא לגבי לגליזציה של סמים קלים

כלומר למה האם להפוך חומר שדופק לך תאי מוח לחוקי או לא.

וזה חורה לך כי? אתה אמא שלי?

שוב לפי הגישה שלך אין שום בעיה לאפשר שימוש בסמים כבדים, הרי למה לא? זאת בעיה האישית של המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסיבה הפשוטה שזה לא עניין של אף אחד מה אני עושה לעצמי, אתה תעשה מה שבא לך... זה ככה פשוט...

תעשה לי טובה, ואם אתה לא מאפשר זה מפריע למישהו? משהו שם על זה? שיש חוקים לא הגיוניים ואתה מתחיל לבחור למה להקשיב ולמה לא

זה הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסיבה הפשוטה שזה לא עניין של אף אחד מה אני עושה לעצמי, אתה תעשה מה שבא לך... זה ככה פשוט...

תעשה לי טובה, ואם אתה לא מאפשר זה מפריע למישהו? משהו שם על זה? שיש חוקים לא הגיוניים ואתה מתחיל לבחור למה להקשיב ולמה לא

זה הבעיה...

רואים שאתה אנרכיסט לא קטן , תבין ,את לא עושה מה שאתה רוצה ,יש תמיד גוף מפקח מעילך ,לא משנה מה אתה חושב ,ואתה לא יכול לעשות עם עצמך מה שאתה רוצה ,זה פשוט כמו שזה נישמע ,אתה רכוש של המדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה אנרכיסט לא קטן , תבין ,את לא עושה מה שאתה רוצה ,יש תמיד גוף מפקח מעילך ,לא משנה מה אתה חושב ,ואתה לא יכול לעשות עם עצמך מה שאתה רוצה ,זה פשוט כמו שזה נישמע ,[glow=red,2,300]אתה רכוש של המדינה [/glow].

אולי אתה חושב שזה תקין, אני לא רואה את זה ככה, המדינה שלי זה העולם, אני לא יודע מה איתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה חושב שזה תקין, אני לא רואה את זה ככה, המדינה שלי זה העולם, אני לא יודע מה איתך...

שלא תבין לא נכון ,אני לא חושב שזה תקין ,אני רק מציין עובדות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

judas_clown :

בוקר טוב.

אני רואה שהשעה המאוחרת ממש משפיעה עליך.

תרשה לי לצטט את עצמי. עם הדגשות.

" חיילים וסמים ? בשום מצב !! גם לא אלכוהול או כל חומר אחר שמסוגל לשנות את תפיסת המציאות. "

" שלא יצרכו שום חומר שיגרום לשינוי בתפיסה או ביכולת התגובה המיידית. "

סוף ציטוט.

אני בהחלט מודע להשפעות שהן זמניות וממש לא מעניין אותי מי יותר ומי פחות

ואני אחזור על עצמי ( והפעם אני מקווה שאני אהיה ברור )

כל חומר שמשנה את תפיסת המציאות ו \ או יכולת התגובה ( אלכוהול, מריחואנה, הסנפת נודים, WHATEVER )

אמור ( לדעתי ) להיות מחוץ להישג ידם של חיילים. בתפקיד או שלא בתפקיד. ( מסכנים אנשי הקבע ... :alcoholic: )

יש בזה צביעות מסויימת ודו פרצופיות ואני לא מסתיר את זה לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה אנרכיסט לא קטן , תבין ,את לא עושה מה שאתה רוצה ,יש תמיד גוף מפקח מעילך ,לא משנה מה אתה חושב ,ואתה לא יכול לעשות עם עצמך מה שאתה רוצה ,זה פשוט כמו שזה נישמע ,אתה רכוש של המדינה .

אף אחד מאיתנו לא רכוש של אף מדינה, וזה לא הופך אותנו לאנרכיסיטים. זה לא התפקיד של המדינה לנהל לנו את החיים, אלא להגן עלינו ולשמור על הסדר הציבורי.

אני למשל טוען שהתפקיד של המדינה מסתכם בעיקר בצבא, משטרה, ובתי משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה מדרדר ללא מטרה.

אלכס שטוף-המוח- האם אתה חושב שבאמת צריך לאסור שימוש בחומרים אשר פוגעים בגוף ובדרך המחשבה?

אם ככה בוא נאסור גם קפה, בשר, נהיגה במכוניות (עדיף ללכת ברגל...ישיבה ממושכת זה לא בריא, שלא נדבר על העשן שפולט האגזוז), ועוד אלף ואחד דברים שאני יכול לכתוב שהם לא בריאים.

אנחנו חיים בעולם, שמה לעשות, לא הכל בו בריא.

גם לפני אלפי שנים בתקופות קדמוניות עשו דברים לא בריאים (כמו למשל שתייה מוגזמת של אלכוהול וכו').

אתה רוצה לחזור לתקופת האבן שבה אכלנו רק ירקות? אני מאחל לך בהצלחה בבניית מכונת-הזמן שלך, כי בדורות הקרובים זה לא יקרה, להפך- העולם הזה מדרדר בקטע הבריאותי מדור לדור (לא שאני אוכל רק דברים בריאים, כן? אני מדבר על העולם שלנו).

המדינה והממשלה לא יכולות להתערב בזכות הפרט לבחור לעשות מה שהוא רוצה לעשות ! ואתה מפספס פה את עיקרון הדמוקרטיה!

אנחנו דמוקרטים ליברליים ולא קומוניסטים...

בקיצור, הסמים הקלים הם רק עוד שלב בהתפתחות המוח המפגר של הממשלה ומה שאנחנו עוברים היום דומה מאוד לתקופת היובש.

הבעיה היא שעלינו לעצור כל התקדמות של "האגודה למלחמה בסמים" ושטיפות המוח שלהם (לי למשל אמרו בכתה י' שאני יכול לקבל פלאשבק מקנאביס :s05:) כי מה שהם עושים זה פשוט עבודה בעיניים על עצמם ועל כל הארץ. (הידעתם שג'ודי ניר מוזס הראש של "אל-סם"[לשעבר?] לא עברה כל הכשרה על סמים? ובכל זאת היא נמצאת בראש הארגון המנסה למנוע אותם...זה כמו שישימו אותי שופט על סמך השיפוט הטהור שלי כאשר אני לא יודע את חוקי מדינת ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...