דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

אין לי את הזכות ,וגם אני מאמין בחופש הפרט ,פשוט המצב לא כזה ,אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה ,ובטח שאתה לא יכול לפגוע בעצמך (מבחינה חוקית ).

וכל החברה שאומרים שאלכוהל וסיגריות זה רע , אכן זה רע אבל כמו שמישהוא פה "Two wrongs make a right" ,זה לא משנה שזה לא רע ,זה לא אומר שגם קנאביס צריך להיות חוקי .

לפי החוק של מדינה ושל עוד הרבה מדינות הוא כן .

וסליחה ,זה שעבר עילך יום קשה זה אומר שאתה ישר הולך לדרך הגרוע לטיפול בבעיות כאלו ?

יש עוד מאה ואחד דרכים לטפל בלחץ ,עייפות ,מצב רוח רע וכו ,זה כאילו עשיתם מהקנאביס הדרך של העצלנים לטיפול בבעיות האישיות שלהם ,בשביל זה יש חברים , מישפחה ועוד שלל דברים שעושים טוב לבניי אדם .

מקווה מאד לא לגור בסביבתך אף פעם. אנשים כמוך בשלב מסויים נכנסים לקניון עם מכנס כתום, סנפיר על רגל אחת, מגף סקי על השניה, קסדת אופניים ושאטגן ומאשימים את כולם בצרות שלהם.

למען האמת אני מתגייס עוד מספר שבועות ,אז אני דיי מבין על מה מדובר .

אני מבין ,אבל בכל מיקרה ,ההשפע של הthc קיצונית יותר ,ברגע שאתה משתמש שיקול הדעת שלך נפגע על בטוח ,בקשר לאלכוהול זה לא אותו הדבר ,כי זה משתנה ממשקה למשקה ומקמות לקמות ,שיקול הדעת שלך לא יפגע עם תשתה בקבוק בירה (אלה עם כן אתה בגובה 1.50 ),אבל עם תעשן גויינט סביר להניח שכבר לא תהיה מרוכז מספיק בשביל לבצע פעולות חשובות או מסוכנות .

אני לא מצודד באלכוהול ,הוא ברוב הצדדים אפילו גרועה יותר מה קנאביס ,אבל באלכוהול אתה יכול בקלות רבה לווסט את הקמות שלו בדם בניגוד לעישון שזה מישתנה מגויינט לגויינט .

איך זה שאתה מתגייס עוד מספר שבועות כורם לך להבין במה מדובר?

ההשפעות של ה THC מתונות יותר, נשלטות יותר ונעימות יותר

אתה מנסה להשוות 5 טון תפוחים לג'ירפה, השוואה מטומטמת.

והרבה יותר קל לווסת כמות סטלה מאשר כמות שיכרות, אבל אתה הרי לא יודע את זה.

ד"א לגובה אין שום קשר לעמידות שלך לאלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום קשר בין מה שאמרת למה שדיברנו עליו.

אין לי מושג מה יש פה להוציא מהקשרו, ההבדל בין מריחואנה רפואית ללא רפואית זה רק באישור

אישור שניתן לחולים סופנים.(שגם כך הולכים למות).

מה שכן, יש לי נגד זה שרוב המריחואנה הרפואית/או לא נצרכת עלידי עישון, בזמן שיש תרופות שמכילות THC.

נכון , מריפואנה לא נצרכת רק ע"י עישון.

עיקרון הצריכה לא התחיל במריפואנה, הוא התחיל הרבה לפני שחשבו על הדבר שנקרא "מריחואנה רפואית" בעולם המודרני.

אפשר לצרוך ע"י אכילה, אידוי, בליעה דחיפה וכל מה שתרצה.

לא חייבים לעשן את זה ואתה לא מוכן לקבל את זה?

אני מכיר חולה אשר מאדה את החומר שלו ב"וייפוריזר" יעודי.

מן מכשיר שיש בתוכו מנורה אשר מחממת ומאדה את החומרים הבריאים במריחואנה (ויש כ200 ומשהו שכאלה בצמח הזה - אתה מוזמל לבדוק כמה הוא "מזיק" לבריאות)

volcano_vaporizer.jpg

השתמשו בו ב5000 BC בסין בתור תרופה ואכלו את הזרעים שלו (הערך התזונתי של הזרע הוא גבוהה מאוד! ומאוד בריא)

ד"א , אם אתם ממש תהיו סקרנים אני גם יוכל לספר לכם איך החור באוזון מושפע ישירות מהצמח הזה.

ושאם נגדל מספיק צמחים גם לחור באוזון יהיה סיכוי.

(אם אתה רוצה להתחיל "לאכול" מריחואנה - אתה מוזמן

http://haveayogi.tripod.com/

יוגורט חשיש :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב גם מטופלים עם כאבים כרוניים עשויים לקבל אישור... לא רק חולים סופניים. והרופאים ממליצים לעשן, לאפקט זריז ויעיל.

באותו הנושא, מצוטט מכתבה ב"הארץ" על מריחואנה רפואית.

"המלחמה שלנו היא בממסד ששבוי בדעות קדומות", אמרה. "הדימוי הוא שחולים שמעשנים נמצאים בסוטול או ב'היי', אבל זה לא קיים אצלנו. הקנביס בא אצלי על חשבון תרופות אחרות ומאפשר לי לתפקד. אל תשוו אותי לאדם בריא שמעשן קנביס". לדבריה, בכנסים רפואיים בהם הרצתה נתקלה לא פעם ברופאים ובאחיות שהגיבו בגיחוך לטיעוניה וביקשו ממנה להצטלם עם הצמח.

http://www.haaretz.com/hasite/spages/1093955.html

תקראו את זה אלכס ואמיר ואולי תקבלו מושג על מה אתם מברברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ועוד כמה יש ,כמובן שיש עוד 1001 גורמים אחרים ,אבל גובה ומישקל בעלי השפעה.

חחח ויתרת על הדיון?

בנתיים אני רואה פה שהרוב בעד ליגיליזציה , וזה רק 3 לפנות בוקר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ויתרת על הדיון?

בנתיים אני רואה פה שהרוב בעד ליגיליזציה , וזה רק 3 לפנות בוקר ::)

כן כי רוב המסוממים ערים עכשיו ;)

סתם ,אני דיי בטוח שהרוב יהיו בעד בלי קשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , מריפואנה לא נצרכת רק ע"י עישון.

עיקרון הצריכה לא התחיל במריפואנה, הוא התחיל הרבה לפני שחשבו על הדבר שנקרא "מריחואנה רפואית" בעולם המודרני.

אפשר לצרוך ע"י אכילה, אידוי, בליעה דחיפה וכל מה שתרצה.

לא חייבים לעשן את זה ואתה לא מוכן לקבל את זה?

אני מכיר חולה אשר מאדה את החומר שלו ב"וייפוריזר" יעודי.

מן מכשיר שיש בתוכו מנורה אשר מחממת ומאדה את החומרים הבריאים במריחואנה (ויש כ200 ומשהו שכאלה בצמח הזה - אתה מוזמל לבדוק כמה הוא "מזיק" לבריאות)

http://www.bestvaporizer.com/reviews/volcano_vaporizer.jpg

השתמשו בו ב5000 BC בסין בתור תרופה ואכלו את הזרעים שלו (הערך התזונתי של הזרע הוא גבוהה מאוד! ומאוד בריא)

ד"א , אם אתם ממש תהיו סקרנים אני גם יוכל לספר לכם איך החור באוזון מושפע ישירות מהצמח הזה.

ושאם נגדל מספיק צמחים גם לחור באוזון יהיה סיכוי.

(אם אתה רוצה להתחיל "לאכול" מריחואנה - אתה מוזמן

http://haveayogi.tripod.com/

יוגורט חשיש :xyxthumbs:)

זה שאתה מכיר זה נחמד, אבל הרוב המוחלט של האנשים מעשנים את זה.

כמו כן עשו מחקרים על יעליות כל המאדים למינהם וזה לא ממש רלונטי מבחינה ביראותית.

כך שאין שום סיבה להשתמש במגוון דרכים שמכניסות לגוף שלך מליון ואחד חומרים לא בריאים כאשר אפשר להשתמש בכדורים.

לגבי הטענה שלך שיש 200 חומרים בריאים במרוחאנה, אני אשמח לדעת מאיפה הבאת את זה מחקר משהו?

(רק אל תיתן לי תרוץ להשתמש בטענות שלך לגבי מחקרים שמראים שמירחואנה לא בריאה).

מעבר לזה אני מבטיח לך שיש מספיק צמחים בעלי זרעים שלהם ערך תזונתי גבוה יותר או תרומה גדולה יותר לאוזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכדורים לא קרובים להיות יעילים,מהירים כמו העישון מה גם שהכדורים הרבה יותר יקרים ושלישית התחושה של עוד כדור לקוקטייל או לשבת עם סיגריה במרפסת...

עוד עניין זה שחלק מהכדורים האלה הם חצי סינטטיים... הם פחות יעילים מהחרא האמיתי... בדיוק כמו שאוקסיקוד על שלל שמותיו (פירקוסט/אוקסיקונטין וכו) הרבה הרבה הרבה פחות יעיל ממורפיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכיר זה נחמד, אבל הרוב המוחלט של האנשים מעשנים את זה.

כמו כן עשו מחקרים על יעליות כל המאדים למינהם וזה לא ממש רלונטי מבחינה ביראותית.

כך שאין שום סיבה להשתמש במגוון דרכים שמכניסות לגוף שלך מליון ואחד חומרים לא בריאים כאשר אפשר להשתמש בכדורים.

לגבי הטענה שלך שיש 200 חומרים בריאים במרוחאנה, אני אשמח לדעת מאיפה הבאת את זה מחקר משהו?

(רק אל תיתן לי תרוץ להשתמש בטענות שלך לגבי מחקרים שמראים שמירחואנה לא בריאה).

מעבר לזה אני מבטיח לך שיש מספיק צמחים בעלי זרעים שלהם ערך תזונתי גבוה יותר או תרומה גדולה יותר לאוזון.

מאדה (Vaporizer) הינו מכשיר המשמש לשחרור מרכיבים אקטיביים של תמצית צמחית, כתחליף לעישון. לעתים משמש המכשיר לעישון קנאביס ומוצריו, או טבק, אך גם לשחרור מרכיבים תרפויטים מצמחים המשמשים לרפואה טבעית או לארומתרפיה.

פעולת האידוי מתבצעת על התמצית הצמחית (המונחת בכלי קיבול ייעודי) בעזרת חימום, בדרך כלל באמצעות חשמל, והוא נשאב מטה לתור צינור צר, המושקע בקצהו חלקית במים המוכלים בגוף המכשיר, בצורה של אד. אד זה נשאב לגוף המכשיר דרך המים (על פי רוב בעזרת פיה המחוברת לצד המכשיר) ונשאף ממנו החוצה דרכה. המים מצננים את האד עוד במעט, אולם למעשה תפקידם ליצור את הבדלי הלחצים בין האוויר שבצינור לאוויר מחוצה לו.

מאחר וטמפרטורת האידוי הינה פחותה מטמפרטורת הבעירה של הצמח, לא מתרחשת בעירה, ולא משתחרר עשן. דבר זה מונע את תופעות הלוואי של שאיפת עשן וכן את הנזקים לטווח קצר וארוך הכרוכים בפעולה זו, ומשאיר את המשתמש חשוף לסכנות החומר הפעיל של הצמח, במקרה שהמדובר בסם פסיכואקטיבי, בלבד.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%93%D7%94

תפסיק להטיח סתם מסקנות שאתה מפליץ מכל מיני חורים.

מאדה יותר בריא מלשאוף אוויר ברחוב כנראה.

תבין , החומרים ה"רעים" שנכנסים בעת עישון כל שהוא נוצרים מעצם הבערה של החומר ושחרור של CO2 ופחמן דו חמצני וכל מיני דברים שלא ממש בריאים לגוף.

כשאתה מאדה את העניין הוא לא "נבער" אלה מתאדה בשילוב של מים במכשיר עצמו.

לגבי ה200 חומרים ,

אני אפשפש קצת באינטרנט ואמצא לך את המאמר .. שחכתי איפה הוא.

בכל מקרה, מה אתה בא להגיד לנו ?

שקנאביס עושה סרטן?

לך תעשן איזה גו'ינט אולי זה יפתח לך קצת את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Peace and Prosperity and really good HIGH for you ALL

marijuana_leaf330.jpg

אם היה בכל אזור הצפון וחלק מהמרכז גראס , אז ההינו מדברים על REALLY GOOD HIGH אבל אין גראס פה,יבש כמו המדבר.

וגם החשיש ? בטוח יש בו סה"כ 3% THC.

אפשר לשבת על שאכטה ב100 5 אנשים ולגמור את זה תוך שלוש שעות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו שיר של מייקל ג'קסון שהכי הכי מתאים פה לת'רד.

" Heal The World "

Heal the world

Make it a better place

For you and for me and the entire human race

There are people dying

If you care enough for the living

Make a better place for

You and for me.

MarlboroGreens.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...