דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

דיון בנושא ,נפתח עקב דיונים רבים בזמן האחרון שהפכו לדיונים בנושא .

דעתי האישית ,אני נגד כל חומר שמשבש טפיסת מציאות של בן אדם כל שהוא בזמן נתון ,בין עם זה לטובה ובין עם לרעה ,זה פשוט בריחה מהמציעות .

ועוד עובדה ,גם עם יוכח מדעית שאין שום נזק (שכבר הוכיחו שיש )לשימוש בסמים "קלים" ,שימוש בהם בדרך כלל מתדרדר לשימוש בסמים אחרים ,רובם יותר גרועים ,ובאותה מידה שימוש באלכוהול .

זהו זו דעתי ,עכשיו התור שלכם בין עם אתם איתי או נגדי

נ.ב הייתי מעוניין להפוך את הדיון לסקר ,איך אני עושה זות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוק מאוד קדום אומר משהו חכם "למה שיש ביקוש יש גם היצא"

משתמשים בסמים, זה לא שלא משתמשים בהם ובגלל שיהפכו אותם לחוקיים אז יתחילו להשתמש בהם

לגליזציה של סמים כמו גם של דברים אחרים (הימורים למשל) היא הדבר הטוב ביותר שניתן לבצע ממס' סיבות:

1. מחסלים את המעורבות של עולם הפשע. מהרגע שהדבר נעשה תחת פיקוח הממשלה מקטינים את מעורבות הפשיעה בנושא ובכך מצמצמים את הכוח וההכנסות שלהם מזה.

2. קובעים תקן על הסם, היום הסם שאתה קונה ברחוב יכול להרוג אותך כי דיללו/ריססו/וכו'... אותו

3. המדינה תרוויח מזה כמו מכל דבר אחר. עדיף שהם יקבלו כסף שיוכל לשמש למרכזי גמילה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון בנושא ,נפתח עקב דיונים רבים בשמן האחרון שהפכו לדיונים בנושא .

דעתי האישית ,אני נגד כל חומר שמשבש טפיסת מציאות של בן אדם כל שהוא בזמן נתון ,בין עם זה לטובה ובין עם לרעה ,זה פשוט בריחה מהמציעות .

ועוד עובדה ,גם עם יוכח מדעית שאין שום נזק (שכבר הוכיחו שיש )לשימוש בסמים "קלים" ,שימוש בהם בדרך כלל מתדרדר לשימוש בסמים אחרים ,רובם יותר גרועים ,ובאותה מידה שימוש באלכוהול .

זהו זו דעתי ,עכשיו התור שלכם בין עם אתם איתי או נגדי

נ.ב הייתי מעוניין להפוך את הדיון לסקר ,איך אני עושה זות ?

אתה רציני?!

אחרי זה אתה רוצה להגיד שאתה לא מדבר כמו סרט תעמולה משנות ה 50?!

תאוריית "הם יהפכו אותך למשוגעים" בוגה בוגה בוגה נפלה בשנות ה 20. למי שיש נטיה לסכיזופרניה, יכול להגביר... אבל אלכוהול מגביר את הנטיה יותר מאשר קנאביס.

תאוריית "סם מעבר" נפלה בערך בשנות ה40... ואני אישית מכיר מספיק אנשים שמעשנים מעל 50 שנים ולא הלכו למצוץ זין במרכזית הישנה בת"א בשביל הרואין.

חלאס עם הבולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה קשה .....עם שטיפות מוח כאלה עצבניות מגיל 15-18 זה לא פשוט לשכנע אנשים (גם אני הייתי בבית ספר פעם )

בתי ספר לקחו את שיטת אלסם :

סמים קלים כקשים בלי שום הנחות אם תקח רק גוינט אחד ישר יקרה לך אלף בית גימל דלת .....

אני אסכם דעתי במה שאמר ירון לונדון :" אני חושב שהגישה של אל סם להילחם בסמים הקלים כקשים גרמה להם יותר נזק מאשר תועלת "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסיף דבר אחד, אלכוהול וסיגריות (סמים חוקיים) הרגו הרבה יותר אנשים מכל סם אחר גם יחד.

זה רק מראה מה הכוח של התעשיה שעומד מאחוריהם ומגלגל על הגופות והבריאות שלנו מיליארדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה שאלכוהול וסיגריות זה מסוכן מאד אבל אי אפשר להגיד שסמים לא עושים כלום.... :cool2:

אם היית הולך לתערוכת עולמות הגוף היית רואה מה בדיוק עושים אלכוהול וסיגריות לגוף שלך

אף אחד לא אמר שסמים הם חסרי השפעות שליליות. אבל בניגוד לאלכוהול וסיגריות יש להם גם השפעות חיוביות.

אל תשכח שבניגוד לסיגריות שיש כאלו שמעשנים חפיסות ביום, מעטים הם האנשים שמעשנים ג'וינטים מסביב לשעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאחת הסיבות העיקריות שסמים קלים לא חוקיים היא העובדה שהמונופולים של חברות הטבק והאלכוהול ישברו בן לילה.

אלו שתי תעשיות שמגלגלות מיליארדים ומחזיקה הרבה לוביסטים, אנשים בעמדות מפתח, ובעזרת המון כסף "משמנים" צירים להתנגדות ללגליזציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי... אבל עדיין האויב הכי גדול לליגליזציה לסם הוא הסם עצמו

הידע של בעלי הכוח ואלה שרוצים לשמור על אהדת הקהל שגם הידע שלו בנושא הסם שואף ל0 מאופס מונע מליגליזציה של הסם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקנביס הוצא מחוץ לחוק בגלל מגדלי הכותנה בארצות הברית (אפילו הלוייס הראשון היה מיוצר מזה, וממה מיצרים היום ג'ינס?)

קיצר חוקים לא פותרים שום בעיה, מי שרוצה לעשן יעשן עד שתיפול לו השן, מי שזה לא מעניין אותו לא יגע בזה

גם אם זה יהיה זמין וחוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה יהיה זמין

עם אתה הופך את זה לזמין וחוקי אנשים שלא נחשפו לזה יחשפו לזה וזה יגדיל את כמות המעשנים ,ולדעתי זה רצון של כולנו להקטין את כמות המעשנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה הופך את זה לזמין וחוקי אנשים שלא נחשפו לזה יחשפו לזה וזה יגדיל את כמות המעשנים ,ולדעתי זה רצון של כולנו להקטין את כמות המעשנים.

אני לא יודע איפה אתה חיי אבל איפה שאני נמצא (תל אביב, לא תגיד איזו שכונת מצוקה) אם אתה יודע מה אתה רוצה אתה יכול להשיג בקלות,

ככה זה, מי שרוצה מוצא...

בקשר לכמות המעשנים, אני לא אומר לאנשים מה לעשות בחיים שלהם, זה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכמות המעשנים, אני לא אומר לאנשים מה לעשות בחיים שלהם, זה שלהם...

זו הבעיה ,העובדה היא כזו ,אנשים מפגרים מידיי בשביל להחלט בעצמם מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...