דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

לחיילים אסור לגעת בעניין כל עוד הם חיילים.

לא בחופשה, לא בסופי שבוע ולא בשום הזדמנות אחרת ( אלא אם זו הנחייה רפואית בלבד ותחת פיקוח והשגחה רפואית )

למה? מה ההבדל בין זה לאלכוהול? ההשפעה של מריחואנה היא זמנית בדיוק כמו השפעת האלכוהול.

אני באמת לא מבין אותך.

לחיילים אסור לגעת בסמים? בכלל ואף פעם במשך כל שנות השירות הסדיר שלהם? אני מסכים ב 100%, רק שמריחואנה היא לא סם.

אין שום סיבה שחיילים לא יוכלו לעשן מריחואנה כשהם בבית על בגדים אזרחיים והנשק שלהם בבית או בבסיס.

אם אתה טוען אחרת אז אתה בעצם טוען שהשפעות המריחואנה הן הרבה יותר ממה שהן במציאות.

חייל שעישן מריחואנה במוצ"ש לא יהיה תחת ההשפעה ביום ראשון בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד להתיר לכל אזרח בוגר ובעל עבר נקי להחזיק כלי כרצונו.

ואם אתה רוצה לחתוך את עצמך הקרובים שלך צריכים למנוע ממך ולסייע לך היכן שצריך, אבל כל עוד אתה לא מזיק לאחר זה לא עניין של המדינה.

באמת אין לך בעיה שכל אחד שירצה יוכל להתחמש כרצונו?

נגיד כל הערבים עם עבר נקי במשולש יתחילו עכשיו לרכוש אוטמטי? מעניין איך יראו ארועים של אלימות במשפחה או סיכסוכים רגילים בין אנשים שחברים בGUN CLUB למינהם... (מה יותר כייף מרובע סער ולפוצץ אבטיחים במטווח בזמן שאתה תחת השפעת מריחואנה)

אבל בכל מקרה מזה בעל עבר נקי? ואיך זה מתורגם לנושא הסמים?

לגבי הפגיעה העצמית, אתה אומר שהמדינה לא צריכה להתערב ולעזור לאנורקסים? לאנשים שאוהבים להשחיט את גופם? וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לנשק.

כמה שאני מסמפת מריחואנה וקרוביה, אני מבין טוב מאוד מהי ומה היא עושה ואיך היא פועלת ומה היא מסוגלת.

כנ"ל אלכוהול או כל חומר אחר שצריכה שלו משנה את תפיסת המציאות או את יכולת התגובה של האדם.

אלכוהול עושה את זה, מריחואנה וחשיש עושים את זה ועוד חומרים עושים את זה. בצריכה מתונה זה מעט וצריכה גדולה יותר זה כבר עבר את הגבול.

נניח שיש חייל מיחידה מיוחדת שצריך לצאת לאיזה בעוד יומיים וחוגג עכשיו " כי אפשר ומותר " .

הוא לקח קצת יותר מידי והגיע לבית חולים או בית קברות.

המבצע נדפק.

נניח שיש מפענח תצ"א שבעוד יומיים צריך להסתכל על כך וכך וחוגג עכשיו " כי אפשר ומותר " .

המבצע נדפק.

ויש עוד ועוד ועוד ...

כמובן שאני מגזים ויש פיתרונות אבל אני לא רוצה פיתרונות, אני רוצה שחיילים יהיו חיילים ולא יגעו בחומרים משני תפיסה.

על זה אני לא מוותר לאף אחד. גם לא באישור של אלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שללא מעט מהערבים במשולש יש כבר היום אוטומטי, הפושעים לא ממתינים לאישור כדי לחמש את עצמם, הבעייה היא שלקורבנות אין .

יש מקומות בעולם שבהם מותר לאנשים לשאת , לדוגמא ארה"ב שבה הזכות קבועה בחוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני מסמפת מריחואנה וקרוביה, אני מבין טוב מאוד מהי ומה היא עושה ואיך היא פועלת ומה היא מסוגלת.

כנ"ל אלכוהול או כל חומר אחר שצריכה שלו משנה את תפיסת המציאות או את יכולת התגובה של האדם.

אלכוהול עושה את זה, מריחואנה וחשיש עושים את זה ועוד חומרים עושים את זה. בצריכה מתונה זה מעט וצריכה גדולה יותר זה כבר עבר את הגבול.

נניח שיש חייל מיחידה מיוחדת שצריך לצאת לאיזה בעוד יומיים וחוגג עכשיו " כי אפשר ומותר " .

הוא לקח קצת יותר מידי והגיע לבית חולים או בית קברות.אני בחיים לא שמעתי על בי"ח\בי"ק כתוצאה משימוש במריחואנה.

כבר אמרנו שזה לא מזיק ומעולם לא הרג אף אחד (עובדות)

המבצע נדפק.

אז גם שלא ישתה אלכוהול בפאב בסופ"ש? אין הבדל

נניח שיש מפענח תצ"א שבעוד יומיים צריך להסתכל על כך וכך וחוגג עכשיו " כי אפשר ומותר " .

המבצע נדפק.

אותה תגובה

ויש עוד ועוד ועוד ...

כמובן שאני מגזים ויש פיתרונות אבל אני לא רוצה פיתרונות, אני רוצה שחיילים יהיו חיילים ולא יגעו בחומרים משני תפיסה.

על זה אני לא מוותר לאף אחד. גם לא באישור של אלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעייה בעין או סתם קריאה סלקטיבית ?

" בצריכה מתונה זה מעט וצריכה גדולה יותר זה כבר עבר את הגבול. "

תכף תגיד לי שלמריחואנה אין גבול ...

כן, שלא יצרכו שום חומר שיגרום לשינוי בתפיסה או ביכולת התגובה המיידית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A9%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%AA_%D7%A4%D7%99%D7%96%D7%99%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%A9%D7%9C_%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A1#.D7.AA.D7.95.D7.A4.D7.A2.D7.95.D7.AA_.D7.9C.D7.95.D7.95.D7.90.D7.99_.D7.96.D7.9E.D7.A0.D7.99.D7.95.D7.AA

תופעות לוואי זמניות

הפרעות ברצף החשיבה והחלשה משמעותית של הזיכרון לטווח הקצר.

ירידה בתפיסת העומק שמביאה לירידה משמעותית בקואורדינציה.

האטה ביכולת התגובה.

אדמומיות בעיניים (כתוצאה מהרחבת כלי הדם).

עייפות. (השפעה בעיקר של קנאבידיול ולא של THC).

יובש כללי (בעיקר בפה).

האצת חילוף החומרים.

פארנויה או חרדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שללא מעט מהערבים במשולש יש כבר היום אוטומטי, הפושעים לא ממתינים לאישור כדי לחמש את עצמם, הבעייה היא שלקורבנות אין .

יש מקומות בעולם שבהם מותר לאנשים לשאת , לדוגמא ארה"ב שבה הזכות קבועה בחוקה.

כלומר אין לך שום בעיה שכל אחד יוכל לחמש את עצמו בנשק,אני לא מדבר על אקדחים אלא אוטמטי להקים קטן

כל עוד באופן רשמי אנחנו יושבים בבית שלנו לא פוגעים באף אחד?

כמו כן אז מה המדינה שולחת עובדות סוציאליות, מה הם מכניסים את האף שלהם אלי הביתה אני אלמד/אחנך את הילד שלי איך שבה לי.

דרך אגב מועטי היכולת שאין להם אף אחד שיעזור להם לעזור לעצמם מודים לך על כך שאתה חושב שאין שום צורך לעזור להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכוונה בחרתי דוגמא קיצונית כדי להמחיש נקודה מסוימת.

ובמקרה הזה, זה התחביב שלי אני, משתמש בו בבית הפרטי שלי כשאפשר הולך למטווח ומשחרר קצת לחץ אחרי יום עבודה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתם חושבים ילדים משיגים רובים כדי להביא לבית ספר ולירות בכולם? :) מהמגירה של אבא שלהם

זה מה שקורה כהחזקת היא חוקית וזה לא מקרה בודד זה קרה הרבה פעמים

מריחואנה היא בכלל תרופה להרבה דברים.. אבל אני לא חושב שצריך לעשות ליגליזציה בגלל שאחר כך

יהיה יותר מדי עצלנים שהם יותר מדי רגועים וזה יכול לפגוע בכלכלה בעתיד הרחוק

ואל תגידו שזה לא ממכר זה ממכר מאוד, אם זה לא.. אז למה אתם ממשיכים להשתמש בזה?

חבר שלי חשב שחשיש, מריחואנה וזה לא משהו רציני בסופו של דבר גמר כמכור שלא יכול בלי, הוא אוהב את ההרגשה הטובה

[אני לא מאשים אותו גם אני עישנתי בעבר אבל זרקתי] היום הוא בלי עבודה אוכל להורים את הכסף ומתמסטל כול היום

ראיתי אותו מדליק גו'ינט על הבוקר.. הסמים האלה גנבו ממני את אחד החברים הכי קרובים שהיו לי והכרתי אותו קרוב ל10 שנים

אגב מה שראיתי פה מקודם לא הכול מותר לעשות אפילו כשזה לא פוגע בכולם דוגמא אחת זה לנסוע באדום כשאין אף אחד אבל זה עדיין לא חוקי ואסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעייה בעין או סתם קריאה סלקטיבית ?

לי?

אתה נותן לי לינק מויקי ורשימה של תופעות לוואי, רק שלא שמת לב-

תופעות לוואי זמניות

כל הרשימה שלך היא כאין וכאפס לעומת ההשפעות הזמניות של אלכוהול

(בדוק בעצמך, ראינו שאתה יודע לחפש בויקיפדיה כמו ילד גדול)

ועם זאת לא אכפת לך שחייל יצא וישתה בירה בפאב ביום שישי כשהוא בחופשה, למה?

אלכוהול גם משנה תפיסה, אלכוהול גם משנה את "יכולת התגובה המיידית" ובמידה רבה הרבה יותר ממריחואנה.

אני טוען שהתפיסה שלך מוטעית.

אם מריחואנה אי פעם תהיה חוקית כמו אלכוהול וסיגריות - אין שום בעיה עם שימוש במריחואנה גם לחיילים בחופשה.

בתפקיד - לא, בדיוק כמו אלכוהול.

אני סיימתי להלילה - לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דוגמא להורה לא אחראי, יש לאכסן מאחורי שני מנעולים אם לא יותר...

אלה הם כללי בטיחות, ושוב לא מדברים על העיקר, בהעדר מילה טובה יותר, דמגוגיה...

תמיד יש איזה לא אחראי ואז קורה אסון ואם זה אסור מלכתחילה אז המקרה לא היה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור כי כמה אנשים טוענים שבכל הקשור לבית שלי ואלי אני יכול לעשות הכול.

לאף אחד אין זכות לעשות או להגיד לי מה לעשות עם עצמי בבית שלי כל עוד אני לא פוגע באף אחד אחר.

אז אם זה הטיעון המרכזי שלכם אז הדיון צריך להיות מורחב לא רק לבעד מריחואנה

אלא בעד כל מה שאתם רק רוצים, אתם רוצים סמים קשים? למה לא? זה אני בבית שלי לא פוגע באף אחד רק בעצמי! למדינה אין זכות להתערב.

הייתה לי עוד נקודה על חינוך אבל לא הספקתי לחלוב אותה.

ואני עדין לא שמעתי שום טיעון שיאפשר ליגליזציה של מריחואנה מלבד הנ"ל

ומלבד גישת ה 'אבל סגריות ואלכוהול מותר אז למה שסמים קלים יהיה אסור'. (שגם לא מקובלת TWO WRONGS DONT MAKE A RIGHT )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...