דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

לא יודע מה עובר על אנשים מגראס וג'ויינטים , אבל אחרי שראיתי תנשמת מדברת אלי ... שם זה נגמר , אחרי תקרית התנשמת אני לעיתים רחוקות לוקח שאכטה מפה או משם , אבל לא נוגע בכלום , ואני עדיין בעד .

אנשים מוציאים דברים מפרופורציות מפחד מהלא נודע , ומגזימים ברמות מטורפות .

אי אפשר לפסל כלב מחרא , אם תרצה או לא תרצה , אולי תצא לך מדוזה , או קסדה , אבל אין מצב לכלב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קנאביס ... זה ... רע ... ?! ?!

:eek2: :eek2: :eek2:

בני זונות !!! למה לא סיפרו לי עד עכשיו ?! חולרות טפו !!!

סיפרו לי אגדות שזה יסדר לי את הראש ... עבדו עליי ... מכרו לי בולשיט ... ואני קניתי ... אוויי ... הנאיביות ...

alexbmw, זה שאתה צעירון זה ברור, אבל למה אתה אהבל בכוח ? יש לך ראש על הכתפיים, תשתמש בו.

יש מידה לכל דבר וצעירים מטומטמים לא יודעים מהי . בטח הצעירים של היום שאין להם גבולות לכלום ולא מבינים כלום וגם אין מי שיחנך אותם.

ואני מדבר מניסיון, גם אני הייתי צעיר וטמבל ( לא ברמות של היום ) , זה עבר לי, אני חושב :nixweiss:

הבחור שראית לקח כמה שאיפות יותר מידי וזה דפק לו את הראש. ( העשב בטח היה מלא בזיפת ) מה לא מובן לך ?

כמו אלכוהול. יש במידה ויש מעבר. ההבדל בין שיכור רוצח לבין אחד שסתם מקשקש ועושה שמייייח יכול להיות בקבוק בירה.

דבר נוסף. הרבה תלוי בפיזיולוגיה של הבן אדם ומה הוא לקח לפני כן ( אוכל ושתייה ).

אתה נגד העניין הסמים ( הקלים ) כעיקרון או כי ראית מספיק מקרים לכל החיים שלך של ניפגעי קנאביס ? מה אתה מקשקש ?!

יש יותר ניפגעי אלכוהול מניפגעי מריחואנה או חשיש. תעשה סיבוב בבתי חולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי "סרטים רעים " מגראס

גראס זה סם פסיכו אקטיבי שההשפעה הכי חזקה שלו היא על משתמשים חדשים או כאלה שהפסיקו תקופה ארוכה וחזרו לעשן

או חשיפה לגראס עם אחוז THC גבוה

בעיתים הללו יש מעין טריפ קטן של מחשבות שווא פחדים וקצת פארניות

אבל מעשן מנוסה מכיר את זה , ולא מתרגש . למעשה רוב המנוסים מחפשים דווקא סטלה חזקה כדי להנות יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי "סרטים רעים " מגראס

גראס זה סם פסיכו אקטיבי שההשפעה הכי חזקה שלו היא על משתמשים חדשים או כאלה שהפסיקו תקופה ארוכה וחזרו לעשן

או חשיפה לגראס עם אחוז THC גבוה

בעיתים הללו יש מעין טריפ קטן של מחשבות שווא פחדים וקצת פארניות

אבל מעשן מנוסה מכיר את זה , ולא מתרגש . למעשה רוב המנוסים מחפשים דווקא סטלה חזקה כדי להנות יותר .

אתה יודע שכרגע סללת את הדרך לגישת "סם המעבר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw, זה שאתה צעירון זה ברור, אבל למה אתה אהבל בכוח

קודם כל מי שפה צעירון אני כמעט בטוח זה אתה ,סביר להניח ילד בן 15 שממחזר פה את כל מה שנאמר עד עכשיו .

מי שפה אהבלים בכוח זה אתם ,אתם בכוונה משתמשים בחומרים שיש להם פוטנציאל לגרום לכם לעשות החלטות רעות בחיים ,תקשיבו אני לא מדבר פה על הפן הבריאותי, אני מדבר פה בעיקר על העיניין של ערנות ,ושפייות ,והיתנהגות הולמת ,זה מה שרע לדעתי בכל חומר פסיכואקטיבי .

אני לא ממשיך את הווכיוח פה ,כי זה נועד להיות דיון על הנושא ,לא קרב נואש שלי, נגד חצי (עם לא יותר ) מהפורום .

בקשר לבחור שפיסל את הכלב מהחרא ,טוב זה היה במפורש כלב , ראיתי את הבן אדם אובר ממצב שפויי למצב שבו הוא עושה את מה שהוא עושה ,כל זה לאחר מספר שאיפות מגויינט ,אני לא יודע מה הייתה איכות החומר (אני לא מומחה לזה ) ,עם הוא היה טהור והכל ,אבל במפורש זה השפיע עילו לרעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אל תעלב צעירונצ'יק, לא התכוונתי לפגוע ( באמת שלא ) . רק שתתחיל להשתמש מעט בחומר האפור בקודקוד.

חוץ מזה אם עוד לא הבנת ...

" אתם בכוונה משתמשים בחומרים שיש להם פוטנציאל לגרום לכם לעשות החלטות רעות בחיים "

אתה צודק. אנחנו ( :nixweiss: ? ) יצרנו חונטה סודית רק בשביל זה וכדי לרדת לך לחיים ולנסות לשכנע אותך ליפול ברשת הרשע שלנו.

בחיי היום היום אנחנו פשוט מסתירים את הקרניים ורק מחפשים הזדמנויות להוריד באנגים וצינגלות כדי שנוכל להתנהג כמו הזבל שאנחנו באמת.

תפסת אותנו.

תורובסקי, תמונה אחת שווה אלף מילים, לטיפולך. אבל עד אז ... הנה המטרה האמיתית שלנו, להפוך את העניין למוצר צריכה כמו ביסלי ובמבה

norml_munchies.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מי שפה צעירון אני כמעט בטוח זה אתה ,סביר להניח ילד בן 15 שממחזר פה את כל מה שנאמר עד עכשיו .

מי שפה אהבלים בכוח זה אתם ,אתם בכוונה משתמשים בחומרים שיש להם פוטנציאל לגרום לכם לעשות החלטות רעות בחיים ,תקשיבו אני לא מדבר פה על הפן הבריאותי, אני מדבר פה בעיקר על העיניין של ערנות ,ושפייות ,והיתנהגות הולמת ,זה מה שרע לדעתי בכל חומר פסיכואקטיבי .

אני לא ממשיך את הווכיוח פה ,כי זה נועד להיות דיון על הנושא ,לא קרב נואש שלי, נגד חצי (עם לא יותר ) מהפורום .

בקשר לבחור שפיסל את הכלב מהחרא ,טוב זה היה במפורש כלב , ראיתי את הבן אדם אובר ממצב שפויי למצב שבו הוא עושה את מה שהוא עושה ,כל זה לאחר מספר שאיפות מגויינט ,אני לא יודע מה הייתה איכות החומר (אני לא מומחה לזה ) ,עם הוא היה טהור והכל ,אבל במפורש זה השפיע עילו לרעה .

ואולי הכל נכון ויפה אבל מי אתה או מישהו אחר שיגיד לי מה אני מכניס לגוף שלי, אם בא לי לפסל בחרא בבית שלי ולהזריק הרואין זה ענייני בלבד,

אני מקווה ששמעת על הביטוי ביתי מבצרי, עזוב את זה שיש סיפורים לפה ולפה אבל הגרס זה לא הבעיה זה רק סימפטום...

חבל שאתה נעול בראש כי אין חכם כבעל ניסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני לא נעול בראש ,אני מסכים שביין היתר הבעיה היא יותר מסביב מאשר השימוש האינדיוידואלי (יענו ,הקטע של הגורמים המפוקפקים בעיניין יותר בעיתי מהשימוש עצמו ) ,אבל את שניהם צריך למנוע ,אף מדינה לא רוצה אוכלוסיה שלא מתפקדת כרגיל בגלל צמח קטן (אני יודע שזה לא ראלי להגיע למצב כזה ,אבל תיאורטית זה אפשרי ) .

וזה שאמרתה ש"מי אתה או מישהו אחר שיגיד לי מה אני מכניס לגוף שלי" ,יש חוק (אני לא יודע את הניסוח ,ואני לא יודע עד כמה זה פה או בחו"ל) שמונע ממך פגיעה עצמית .

לדעתי גם המדינה שלנו לא מתאימה מבחינת אוכלוסיה ומאפינים רבים נוספים לליגליזציה ,חברה פה זה לא אירופה ,ועם כל האהבה שלי לישראל ,יש דברים שאי אפשר לעשות פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי הכל נכון ויפה אבל מי אתה או מישהו אחר שיגיד לי מה אני מכניס לגוף שלי, אם בא לי לפסל בחרא בבית שלי ולהזריק הרואין זה ענייני בלבד,

+1

הדיון לא צריך להיות על האם סם X מזיק / לא מזיק לבריאות אלא אם בכלל המדינה צריכה להתערב ב"הרגלים רעים" של האזרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדיון הוא גם על כמה רע ההרגל הרע הזה.

בדיוק כמו שהמדינה לא אוסרת עליי לקיים יחסים בדוגי סטייל, תנוחה ממנה אני נהנה עד מאוד ואין בה נזק רב לאחר(מלבד ה... של הפרטנרית, אבל זה בהסכמה... לרוב...) כך גם אין סיבה לאסור מריחואנה.

אמיר - נדמה לי שכבר שאלתי זאת - האם אתה גם נגד חוקיותו של אלכוהול? או בשפה פשוטה יותר - האם היית מוציא את האלכוהול מחוץ לחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

הדיון לא צריך להיות על האם סם X מזיק / לא מזיק לבריאות אלא אם בכלל המדינה צריכה להתערב ב"הרגלים רעים" של האזרחים

לדעתי ,המדינה צריכה (כמובן בגבול הטעם הטוב ,ושמירה על ערכי הדמוקרטיה הבסיסים (אני יודע שזה לא המצב אפילו עכשיו אבל אפשר לחולם ,לא ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw - אולי תבין כבר את מה שמנסים לומר לך כאן כבר במשך 13 עמודים?

השפעות המריחאונה (גראס\חשיש, תקרא לזה באיזה שם שבא לך)

מזיקות (אם בכלל - ולא הוכח שהן מזיקות) בצורה משמעותית הרבה פחות

מאלו של סיגריות רגילות, אלכוהול ואפילו קפה (כל אלה חומרים חוקיים לחלוטין).

אף אחד לא נפגע אף פעם מעישון גראס.

סיפור המעשיה שלך על פיסול כלב בחרא - נשמע כ"כ מצוץ מהאצבע, שזה לא יאומן.

אני מהמר שבמציאות זה מעולם לא קרה לך, ובמידה וקרה - זה לא קשור למריחואנה, אולי הבן אדם היה על אקסטות או חרא אמיתי אחר.

אין הצדקה ממשית להוצאה מחוץ לחוק של הגראס - זה משהו שעשו לפני 100 שנה מסיבות מפגרות של אנשי מערות גזעניים.

אח"כ זה חזר להיות חוקי, ושוב חזר להיות לא חוקי, הפעם מסיבות הפוכות לגמרי.

עם הזמן ה"אנטי" הזה נשכח בחוק, והעיתונות בחסות ממשלת ארה"ב הטמיעה בלב ציבור כל העולם שמדובר בסם מסוכן.

גראס מעולם לא גרם למקרה מוות.

סיגריות ואלכוהול הורגים מאות אלפי אנשים כל שנה (וגם מקפאין מת 1 מ 1000 אנשים).

מריחאונה - 0.

אלכוהול וסיגריות וקפה - ממכרים.

גראס - לא ממכר (אין גמילה מעישון מריחואנה, הגוף שלך לא זקוק לעוד ואין כאבי גמילה).

אלכוהול גורם לך להתנהג בצורה לא רציונלית שלפעמים גורמת נזק לסביבה שלך (אבא שיכור מכה וכו')

גראס לא.

אלה הן עובדות מוכחות, אתה מוזמן לראות את the uniun שדובר עליו כאן קודם ולהווכח בהן בעצמך - הסרט מאוד מעניין.

כן, סיגריות ממשיכות להמכר וגראס נשאר לא חוקי רק כי תעשיית התרופות היא תעשייה כלכלית עם הרווח הכי גדול שקיים.

גראס הוא תרופה טבעית ומשכך כאבים טבעי לכ"כ הרבה מכאובים שזה לא יאומן.

נהיגה כשאתה מסטול אחרי שהורדת 2 ראשים או עישנת ג'ויינט עם חברים - אתה נוהג הרבה יותר רגוע ובזהירות.

או שאתה יוצא לגמרי מהסטלה - זה מנטלי לחלוטין - כי אתה יודע שאתה הולך לנהוג עכשיו.

זה לא כמו אלכוהול - אתה לא צריך לשתות קפה או לחכות ולהתפכך.

אתה כ"כ שטוף מוח שזה עצוב, מעניין מה ההורים שלך ומערכת החינוך האכילו אותך כל השנים האלה.

אני לא יודע אם אתה באמת ילד בן 14, אבל אין ספק שאתה מתנסח ומתנהג כך וצר לי עליך.

הדבר היחיד שאני מסכים איתו בנושא הזה הוא שלחיילים בסדיר אסור להשתמש במריחואנה כל עוד הם בתפקיד (בחופשה בבית אין בעיה).

(בדיוק כמו שאסור להם לשתות אלכוהול בבסיס לצורך העניין - בבית בסופי שבוע בפאבים אף אחד הרי לא אומר להם מילה כשהם על אזרחי)

מריחאונה היא בכלל לא סם, היא מוגדרת כסם אבל רק בגלל טעות (מכוונת, אבל עדיין טעות) שנעשתה לפני 100 שנה.

לך תראה את the uniun.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ,המדינה צריכה (כמובן בגבול הטעם הטוב ,ושמירה על ערכי הדמוקרטיה הבסיסים (אני יודע שזה לא המצב אפילו עכשיו אבל אפשר לחולם ,לא ?)

המדינה צריכה גם לאסור אלכוהול? עישון? סטייקים נוטפי שומן? יחסי מין לא מוגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה צריכה גם לאסור אלכוהול?כן עישון?כן סטייקים נוטפי שומן? יחסי מין לא מוגנים?לא ולא כי זה גובל בדיקטטורה

alexbmw - אולי תבין כבר את מה שמנסים לומר לך כאן כבר במשך 13 עמודים?

השפעות המריחאונה (גראס\חשיש, תקרא לזה באיזה שם שבא לך)

מזיקות (אם בכלל - ולא הוכח שהן מזיקות) בצורה משמעותית הרבה פחות

מאלו של סיגריות רגילות, אלכוהול ואפילו קפה (כל אלה חומרים חוקיים לחלוטין).

אף אחד לא נפגע אף פעם מעישון גראס.

סיפור המעשיה שלך על פיסול כלב בחרא - נשמע כ"כ מצוץ מהאצבע, שזה לא יאומן.

אני מהמר שבמציאות זה מעולם לא קרה לך, ובמידה וקרה - זה לא קשור למריחואנה, אולי הבן אדם היה על אקסטות או חרא אמיתי אחר.

אין הצדקה ממשית להוצאה מחוץ לחוק של הגראס - זה משהו שעשו לפני 100 שנה מסיבות מפגרות של אנשי מערות גזעניים.

אח"כ זה חזר להיות חוקי, ושוב חזר להיות לא חוקי, הפעם מסיבות הפוכות לגמרי.

עם הזמן ה"אנטי" הזה נשכח בחוק, והעיתונות בחסות ממשלת ארה"ב הטמיעה בלב ציבור כל העולם שמדובר בסם מסוכן.

גראס מעולם לא גרם למקרה מוות.

סיגריות ואלכוהול הורגים מאות אלפי אנשים כל שנה (וגם מקפאין מת 1 מ 1000 אנשים).

מריחאונה - 0.

אלכוהול וסיגריות וקפה - ממכרים.

גראס - לא ממכר (אין גמילה מעישון מריחואנה, הגוף שלך לא זקוק לעוד ואין כאבי גמילה).

אלכוהול גורם לך להתנהג בצורה לא רציונלית שלפעמים גורמת נזק לסביבה שלך (אבא שיכור מכה וכו')

גראס לא.

אלה הן עובדות מוכחות, אתה מוזמן לראות את the uniun שדובר עליו כאן קודם ולהווכח בהן בעצמך - הסרט מאוד מעניין.

כן, סיגריות ממשיכות להמכר וגראס נשאר לא חוקי רק כי תעשיית התרופות היא תעשייה כלכלית עם הרווח הכי גדול שקיים.

גראס הוא תרופה טבעית ומשכך כאבים טבעי לכ"כ הרבה מכאובים שזה לא יאומן.

נהיגה כשאתה מסטול אחרי שהורדת 2 ראשים או עישנת ג'ויינט עם חברים - אתה נוהג הרבה יותר רגוע ובזהירות.

או שאתה יוצא לגמרי מהסטלה - זה מנטלי לחלוטין - כי אתה יודע שאתה הולך לנהוג עכשיו.

זה לא כמו אלכוהול - אתה לא צריך לשתות קפה או לחכות ולהתפכך.

אתה כ"כ שטוף מוח שזה עצוב, מעניין מה ההורים שלך ומערכת החינוך האכילו אותך כל השנים האלה.

אני לא יודע אם אתה באמת ילד בן 14, אבל אין ספק שאתה מתנסח ומתנהג כך וצר לי עליך.

הדבר היחיד שאני מסכים איתו בנושא הזה הוא שלחיילים בסדיר אסור להשתמש במריחואנה כל עוד הם בתפקיד (בחופשה בבית אין בעיה).

(בדיוק כמו שאסור להם לשתות אלכוהול בבסיס לצורך העניין - בבית בסופי שבוע בפאבים אף אחד הרי לא אומר להם מילה כשהם על אזרחי)

מריחאונה היא בכלל לא סם, היא מוגדרת כסם אבל רק בגלל טעות (מכוונת, אבל עדיין טעות) שנעשתה לפני 100 שנה.

לך תראה את the uniun.

מה שאתה הוכחתה פה שלא היסתכלת אפילו עמוד אחד אחרה ,אני יגיד את זה בפעם האלף ,אני מודע לעובדה שאלכוהול וסיגריות פוגעים (אפילו יותר ,ומבחינה מיספרית הרבה יותר ) ממריחאונה ,אבל זה לא נותן סיבה להביא עוד גורם לא רוצוי לזירה ,זה כמו להגיד שצוללת טנק פוגעים ,ואתה רוצה להוסיף לזה עוד מטוס קרב (כאמור אש למדורה ).

לדעתי מדינה מתוקנת צריכה מערכת אכיפה שמשוגלת להיתמודד עם הליגליזציה ,לנו אין כזו ,לכן אני נגד במפורש .

כל שאר דעתי על שימוש בחומר ,היא אישית לגמריי ,ואני לא מצפה מאף אחד להסכים איתי פה ,אבל לדעתי זה עסק זול ורע ,שלא מוביל לשום תועלת ,אבל זו רק דעתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...