דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה ... באמת ... בחיי ... אני יכול להוכיח ... היום אני לא אקח

רק שאיפה קטנה ... ככה ... בשביל ההרגשה ... אבל זה לא שאני מכור ... באמא שלי ... הפסקתי כבר 20 פעם ... נשבע לכם ...

המשכתי כי אני רוצה ... לא כי אני חייב ... אתם חייבים להאמין לי ... אני לא משקר ... רגע ... עוד שאכטה ... בשביל להרגע ...

יאללה חבר'ס, שיהיה לכם המשך דיון פורה ונעים. לילה טוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אפשר לצתת מן המקורות:

"ו?י??אמ?ר א?ל?ה?ים ה?נ??ה נ?ת?ת??י ל?כ?ם א?ת כ??ל ע?ש??ב ז?ר?ע? ז?ר?ע א?ש??ר ע?ל פ??נ?י כ?ל ה?א?ר?ץ ו?א?ת כ??ל ה?ע?ץ א?ש??ר ב?ו? פ?ר?י ע?ץ ז?ר?ע? ז?ר?ע, ל?כ?ם י?ה?י?ה ל?א?כ?ל?ה

בראשית א' פסוק כט' :police:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אפשר לצתת מן המקורות:

"ו?י??אמ?ר א?ל?ה?ים ה?נ??ה נ?ת?ת??י ל?כ?ם א?ת כ??ל ע?ש??ב ז?ר?ע? ז?ר?ע א?ש??ר ע?ל פ??נ?י כ?ל ה?א?ר?ץ ו?א?ת כ??ל ה?ע?ץ א?ש??ר ב?ו? פ?ר?י ע?ץ ז?ר?ע? ז?ר?ע, ל?כ?ם י?ה?י?ה ל?א?כ?ל?ה

בראשית א' פסוק כט' :police:

אם כבר,אז כבר.

היתה שדהו זרועה קנבוס במילונים עבריים ובמגדירים מוזכר צמח הכאנאביס בשם שמקורו בתקופה היוונית: קנבוס, ככל הנראה שיבוש המושג התנ"כי קנה-בושם (ספר שמות, פרק ל', פסוק כ"ג הדן במרכיבי משחת הקודש: ואתה קח לך בשמים... קנה בושם חמישים ומאתיים...). מילה זו, המופיעה גם בספרות התורנית והרבנית (מסכת כלאים, פרק ב', משנה ה': היתה שדהו זרועה קנבוס...), היא בחירתם של בכירי הלשונאים העבריים בעת החדשה ושל האקדמיה ללשון העברית בירושלים. בעברית יומיומית נהוג להשתמש בערך כאנאביס - התעתיק הפונטי המדויק של המונח הלטיני Cannabis (הנכתב גם כ- כאנביס, כנאביס, קנביס, קאנביס, קנאביס או קאנאביס).

מתוך האתר המעולה של מוטי ארגמן - כאנאביס, מריחואנה וחשיש.

alexbmw, נמנעתי מלשלוח אותך לכל מיני מקומות אשר מכילים טקסט אשר עולה על 20 שורות מפאת כישורי הקריאה שלך - אלה שכנראה אין לך.

אבל כנראה שזה בילתי נמנע : http://www.motiargaman.com/can0101.htm

קדימה , לך לקרוא. אולי תתנצל אח"כ אחרי כל הדברים המטומטמים שאמרת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן סיבה אחת אמיתית למה לקחת כל סם שהוא ?

אני בחיים לא נגעתי בסמים, ואני גם לא מעשן ולא שותה.

אבל אני מאמין בחופש פרט. אני מאמין שהחיים של בן אדם שייכים לו בלבד. לא "למדינה" ולא "לחברה".

אם אדם בוחר לעשות בחיים שלו משהו שלא מתאים לקוד המוסרי שלי, יתכן ואנסה לשכנע אותו לעשות אחרת אבל בחברה חופשית אין מקום להעביר חוקים המגבילים מה שאדם רשאי לעשות בחיים שלו.

נניח ואתה צודק בנושא הפרקטי של הסמים (נזק בריאותי). מאיפה יש לך (או לקבוצה של אנשים, או אפילו רוב בכנסת) זכות להתערב לאנשים בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תן סיבה אחת אמיתית למה לקחת כל סם שהוא ? "

כי גם ג'וינט פעם ביום בערב ככה אחרי הארוחה זה משחרר ומרגיע.גבר ,זה שיש לך בעיית לחץ או משהוא בסיגנון ,לא אומר שסמים יעזרו לך ,אבל פסיכיאטר זה הבן אדם בשבילך

אני בן אדם שמטבעו איננו סבלני , אין לי ממש סבלנות ואני גם דיי היפר.

אני יושב פה , בראש יודע בידיוק מה לרשום פה כדי שתבין עד כמה אתה טועה ויוצא דביל אבל לא מצליח להגות את זה על המקלדת. כמו שאמרתי זה שאתה לא סובלני זו בעייה שלך ,וזה שאתה לא יודע להתבטא בכתב זה בעייה החינוך שלך ,למרות שאני חייב להודות שבשיחה פנים אל פנים הייתי מביעה את העמדה שלך בצורה יותר ברורה

קודם כל תהיה בן אדם ואז תדבר איתי לפי איך שאתה מדבר ,מעליב ומתבטא ,מי שצריך להיות בן אדם זה אתה לא אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קנה בושם חמישים ומאתיים...."

אצבע ב250?

בידיוק מה שעלה לי לראש :lol: :lol: :lol: :lol:

[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 01:02:52

גבר ,זה שיש לך בעיית לחץ או משהוא בסיגנון ,לא אומר שסמים יעזרו לך ,אבל פסיכיאטר זה הבן אדם בשבילך

כמו שאמרתי זה שאתה לא סובלני זו בעייה שלך ,וזה שאתה לא יודע להתבטא בכתב זה בעייה החינוך שלך ,למרות שאני חייב להודות שבשיחה פנים אל פנים הייתי מביעה את העמדה שלך בצורה יותר ברורה

לפי איך שאתה מדבר ,מעליב ומתבטא ,מי שצריך להיות בן אדם זה אתה לא אני

או,אז עכשיו אתה רופא?

חחח מה תהיה מחר ? אליסה בארץ הפלאות? אולי מחרתיים תהיה גם יגאל אמיר ותסביר לנו למה הימין הקיצוני שולתתתטטטטט!!!@#%!!@ ולמה השמאל זה חתיכות חרא אחד אחד.

אני לא צריך לשאול אותך מה לעשות עם מחלות ה"לחץ" וה"אי סובלניות" שלי דוקטור אלכס BMW המהולל.

גילוי נאות : כותב ההודעה הוא ימני , גם ביד וגם בדעות ;D ;)

ד"א ,צודק,אני חוזר בי.

אני לא בן אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח ואתה צודק בנושא הפרקטי של הסמים (נזק בריאותי). מאיפה יש לך (או לקבוצה של אנשים, או אפילו רוב בכנסת) זכות להתערב לאנשים בחיים?

אין לי את הזכות ,וגם אני מאמין בחופש הפרט ,פשוט המצב לא כזה ,אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה ,ובטח שאתה לא יכול לפגוע בעצמך (מבחינה חוקית ).

וכל החברה שאומרים שאלכוהל וסיגריות זה רע , אכן זה רע אבל כמו שמישהוא פה "Two wrongs make a right" ,זה לא משנה שזה לא רע ,זה לא אומר שגם קנאביס צריך להיות חוקי .

דיי אנשים....

מספיק ......

אם הבן-אדם חוזר גמור מיום קשה

ורק רוצה לשבת ולעשן קצת

הוא לא פושע!!!

לפי החוק של מדינה ושל עוד הרבה מדינות הוא כן .

וסליחה ,זה שעבר עילך יום קשה זה אומר שאתה ישר הולך לדרך הגרוע לטיפול בבעיות כאלו ?

יש עוד מאה ואחד דרכים לטפל בלחץ ,עייפות ,מצב רוח רע וכו ,זה כאילו עשיתם מהקנאביס הדרך של העצלנים לטיפול בבעיות האישיות שלהם ,בשביל זה יש חברים , מישפחה ועוד שלל דברים שעושים טוב לבניי אדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש איסורים והגבלות על אלכוהול וסיגריות ככה צריך להיות גם על מריחואנה,ושכל מבוגר יעשה את הבחירה שלו.

או שלפחות יאשרו את זה למטרות רפואתיות ועם המרשם כבר נסתדר... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש איסורים והגבלות על אלכוהול וסיגריות ככה צריך להיות גם על מריחואנה,ושכל מבוגר יעשה את הבחירה שלו.

אין בעייה שכל מבוגר יעשה את הבחירה שלו ,אבל ילדים לא עושיפ אותה ,ואתה לא מודע אפילו עד כמה זה יפגע באוכלוסיה הצעירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר מאושר למטרות רפואיות,

אבל הקיטריונים לקבל אישור הם לא דבר שאני אסכים שמישהו יעשה מהם צחוק.

מדובר פה במחלות מאוד קשות ויש אנשים שזה כל החיים שלהם.

שהקנאביס פשוט מאוד הציל את חייהם...

למי שמתעניין - אתם תמיד יכולים לקפוץ לאתר שעוסק במריפואנה.

אתר ראשוני שבו אפשר לקבל אינדיקציה קלה ומהירה על מריפואנה

http://mgcisrael.org/

והאתר השני אשר מכיל בו יותר מידע מעמיק למי שמעוניין.

http://joint.co.il/medical/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אני מאמין בחופש הפרט ,פשוט המצב לא כזה ,אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה

איך מתבטא חופש הפרט שלי אם אני לא יכול לעשות מה שאני רוצה?

ובטח שאתה לא יכול לפגוע בעצמך (מבחינה חוקית ).

אז נשנה את החוק.

וסליחה ,זה שעבר עילך יום קשה זה אומר שאתה ישר הולך לדרך הגרוע לטיפול בבעיות כאלו ?

ואם אתה צודק, אז מה? צריך לשלוח שוטר למנוע מאדם לפגוע בעצמו לטענתך, ואני צריך לממן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...