דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

הדיון הזה מדרדר ללא מטרה.

אלכס שטוף-המוח- האם אתה חושב שבאמת צריך לאסור שימוש בחומרים אשר פוגעים בגוף ובדרך המחשבה?

אם ככה בוא נאסור גם קפה, בשר, נהיגה במכוניות (עדיף ללכת ברגל...ישיבה ממושכת זה לא בריא, שלא נדבר על העשן שפולט האגזוז), ועוד אלף ואחד דברים שאני יכול לכתוב שהם לא בריאים.

אנחנו חיים בעולם, שמה לעשות, לא הכל בו בריא.

גם לפני אלפי שנים בתקופות קדמוניות עשו דברים לא בריאים (כמו למשל שתייה מוגזמת של אלכוהול וכו').

אתה רוצה לחזור לתקופת האבן שבה אכלנו רק ירקות? אני מאחל לך בהצלחה בבניית מכונת-הזמן שלך, כי בדורות הקרובים זה לא יקרה, להפך- העולם הזה מדרדר בקטע הבריאותי מדור לדור (לא שאני אוכל רק דברים בריאים, כן? אני מדבר על העולם שלנו).

המדינה והממשלה לא יכולות להתערב בזכות הפרט לבחור לעשות מה שהוא רוצה לעשות ! ואתה מפספס פה את עיקרון הדמוקרטיה!

אנחנו דמוקרטים ליברליים ולא קומוניסטים...

בקיצור, הסמים הכבדים הם רק עוד שלב בהתפתחות המוח המפגר של הממשלה ומה שאנחנו עוברים היום דומה מאוד לתקופת היובש.

מה ההבדל בין מה שאתה אמרת לבין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל הוא, ואם היית קורא את ההודעה שכתבתי בעמוד 9 לא היית שואל את זה, הוא שקנאביס וסמים קשים (שבסמים קשים אני מכניס קוקאין קראק LSD ספידים הירואין פטריות וכל המשפחה) הם דברים שונים לחלוטין.

קרא את עמוד 9 ותחזור אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה אנרכיסט לא קטן , תבין ,את לא עושה מה שאתה רוצה ,יש תמיד גוף מפקח מעילך ,לא משנה מה אתה חושב ,ואתה לא יכול לעשות עם עצמך מה שאתה רוצה ,זה פשוט כמו שזה נישמע ,אתה רכוש של המדינה .

אני חזיר קפיטליסט ואני לא רכוש של המדינה. איך לעזאזל קישרת את זה לאנרכיסטים ? אם אתה באמת חושב שאתה רכוש של המדינה המצב שלך רע מאוד, מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא, ואם היית קורא את ההודעה שכתבתי בעמוד 9 לא היית שואל את זה, הוא שקנאביס וסמים קשים (שבסמים קשים אני מכניס קוקאין קראק LSD ספידים הירואין פטריות וכל המשפחה) הם דברים שונים לחלוטין.

קרא את עמוד 9 ותחזור אליי.

מה זה משנה?

האם אתה חושב שבאמת צריך לאסור שימוש בחומרים אשר פוגעים בגוף ובדרך המחשבה?

...

המדינה והממשלה לא יכולות להתערב בזכות הפרט לבחור לעשות מה שהוא רוצה לעשות ! ואתה מפספס פה את עיקרון הדמוקרטיה!

אנחנו דמוקרטים ליברליים ולא קומוניסטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל דבר יש את הגבול שלו וסמים קשים זה הגבול, לדעתי.

אני מנסה להיות ריאלי...

סמים קשים זה חרא, מי שבוחר להשתמש בהם זה על אחריותו.

ויודע מה, גם אם לא היה גבול והייתי מדבר פה עם סמים קלים וקשים כאחד אני עדיין חושב שכל אחד אחראי על הגוף שלו. (אבל באמצעות החוקים האלה הממשלה שומרת על הבנאדם שלא יעשה דברים מתוך קריזים או התמכרויות, אני מדבר על זה שאם הרואין היה חוקי אחרי שתי הזרקות בנאדם כבר לא חושב הוא כמו חיה...ובגלל זה זה הקו. בקשר לקוק או LSD שהם לא ממכרים אבל מאוד מזיקים, זה באמת על אחריות הבנאדם. אבל אם אנחנו מדברים פה על דברים ריאליים הרי שLSD וקוק לא יהיו אף פעם חוקיים אם קנאביס לא חוקי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השטויות האלה?

למה העלתם את הנושא של "המדינה לא תתערב כשאני פוגע בעצמי".

מי פוגע בעצמו? מעשן חשיש ממוצע? והכבד? פחחח הצחקתם אותי..

אין שום פגיעה פיזית ישירה של נגזרות הקנאביס על גוף האדם. בטוח לא כזאת שלא קיימת כבר.

אני לא תומך בליגליזציה של חומרים מסוכנים, גם כי הם מסוכנים לאדם, וגם כי הם מסוכנים לסביבה שלו, אבל יש צורך להסתכל על כל מקרה בנפרד.

חיילים יכולים לעשות כמה מריחואנה וחשיש שבא להם מבחינתי, כל עוד הם לא בתפקיד.

אין לי בעיה שיגבילו טייסים וחיילים חשובים באמת ויאסרו מהם לעשן בכלל, זה בכל זאת ואין דבר כזה שוויון זכויות.

אמיר85, אתה נטפלת לנושא של המדינה תחליט בשבילך כי אתה יודע שיש הרבה נושאים רגישים בהם המדינה כן צריכה להתערב - וזה נכון.

אבל במקרה של קנאביס זה לא כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לפגיעות של הקנאביס(שהן כן קיימות לידיעתך, כאשר פגיעה בזיכרון לטווח הקצר היא השכיחה ביותר), אני בסך הכל אומר שאם הממשלה אומרת שזה כל כך "מזיק" אז זכותי "להזיק" לעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לפגיעות של הקנאביס(שהן כן קיימות לידיעתך, כאשר פגיעה בזיכרון לטווח הקצר היא השכיחה ביותר), אני בסך הכל אומר שאם הממשלה אומרת שזה כל כך "מזיק" אז זכותי "להזיק" לעצמי.

כן אבל אם אתה רוצה "להזיק" לעצמך עם זה וזה יהיה חוקי לעשן גראס מה יקרה לילדים שלא יודעים שום דבר [ואללה בידיוק מה שקורה היום עם סיגריות ילד בן 7 מעשן ברחוב] הסיגריות היו באותו מקום כמו הגראס רק שזה היה בעבר ותראה מה קורה יותר זה הפך למסחטת כסף שסוחטת כסף לאנשים

אני בטוח אותו דבר יקרה עם גראס חוקי בגלל שאנשים תמיד מחפשים דרך לנצל אנשים אחרים בין אם זה חומר ממכר במקדונלדס או חומר ממכר במשהו אחר שבכלל לא אמור להיות שם, תמיד ינסו לגרום לך לחזור לעוד קצת ועוד קצת ואז זה לא "יזיק" רק לך כי אתה מודע לכול הסכנות וכו'

זה גם יפגע בילדים אחרים ואנשים אחרים שרק רוצים להתנסות.. ראיתי מה קורה לילדים היום לעבור בפארק לראות ילדים שוכבים מקיאים את כול האלכוהול זה מספיק אבל גם להוסיף סמים קלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חזיר קפיטליסט ואני לא רכוש של המדינה. איך לעזאזל קישרת את זה לאנרכיסטים ? אם אתה באמת חושב שאתה רכוש של המדינה המצב שלך רע מאוד, מאוד.

עם לא הייתה כל כך טיפש ,והייתה קורא שתיי תגובות אחרי ,הייתה מבין שרשמתי שזה לא מצב שאני תומך בו או חושב שהוא נכון ,אבל הלא העובדות ,בלי שאתה יודע ,או חושב על כך או מאמין בזה ,אתה רכוש של המדינה .

וכל אלו שאומרים פה שזה לא מתאים לחיילים ,אתם יודעים למה זה לא מתאים לחיילים ,באותה מידה זה צריך לא לאתאים לאזרחים ,אף מדינה לא רוצה אזרחים עם שיקול דעת פגוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מדהימה ,הייתי אמור לבלות בה מחצית מהחיים שלי .

ואלו שחושבים שבהולנד מותר להישתמש בסמים ,הם טועים ,בהולנד יש העלמת עין (לא ליגליזציה ) כלפיי מספר מצומצם של סמים קלים ,ולמשל פטריות הזיה ,שנימכרו שם בקמויות ,נאסרו שנה שעברה לחלוטין .

וסתם שתידעו ,ההבטלה באמסטרדם גדלה ,עקב כל העיניין של העלמת העיין כלפיי הסמים (עם כי היא נחשב כיום מרכז תרבותי גדול ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אם אתה רוצה "להזיק" לעצמך עם זה וזה יהיה חוקי לעשן גראס מה יקרה לילדים שלא יודעים שום דבר [ואללה בידיוק מה שקורה היום עם סיגריות ילד בן 7 מעשן ברחוב] הסיגריות היו באותו מקום כמו הגראס רק שזה היה בעבר ותראה מה קורה יותר זה הפך למסחטת כסף שסוחטת כסף לאנשים

אני בטוח אותו דבר יקרה עם גראס חוקי בגלל שאנשים תמיד מחפשים דרך לנצל אנשים אחרים בין אם זה חומר ממכר במקדונלדס או חומר ממכר במשהו אחר שבכלל לא אמור להיות שם, תמיד ינסו לגרום לך לחזור לעוד קצת ועוד קצת ואז זה לא "יזיק" רק לך כי אתה מודע לכול הסכנות וכו'

זה גם יפגע בילדים אחרים ואנשים אחרים שרק רוצים להתנסות.. ראיתי מה קורה לילדים היום לעבור בפארק לראות ילדים שוכבים מקיאים את כול האלכוהול זה מספיק אבל גם להוסיף סמים קלים?

התעלמת מגורם חשוב והוא שבקנאביס אין חומרים ממכרים כמו בסיגריה.

וסמים קלים הם פחות מזיקים מאלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיגריות מעולם לא היו באותו המקום כמו גראס, ההפך הן עכשיו נדחפות לאותו הכיוון, בעבר עישון היה דבר מקובל חברתית, אופנתי ורצוי, אני לא זוכר איפה קראתי אבל היו אפילו מחקרי מיקי מאוס שטענו שעישון עוזר וברנכיטיס ושיעול כרוני (מצוץ מהאצבע כמובן)

ילדים בני 7 לא אמורים לעשן סיגריות וצריך לקצץ לבעל הפיצוציה הבן זונה שמכר להם את האצבעות

שוב הנקודה של אם מאלכוהול ככה אז מה יהיה עם גראס...

גראס לא גורם לאיבוד שליטה, לא להקאות, לא לשינוי התנהגותי (חוץ מהעובדה שדברים נהיים מצחיקים יותר)

ושוב, מריחואנה לא ממכר, ואי אפשר לפתח אליה תלות פיזית, להיפך מטבק, להיפך מאלכוהול, להפך מקפאין ולהיפך משוקולד.

עם לא הייתה כל כך טיפש ,והייתה קורא שתיי תגובות אחרי ,הייתה מבין שרשמתי שזה לא מצב שאני תומך בו או חושב שהוא נכון ,אבל הלא העובדות ,בלי שאתה יודע ,או חושב על כך או מאמין בזה ,אתה רכוש של המדינה .

וכל אלו שאומרים פה שזה לא מתאים לחיילים ,אתם יודעים למה זה לא מתאים לחיילים ,באותה מידה זה צריך לא לאתאים לאזרחים ,אף מדינה לא רוצה אזרחים עם שיקול דעת פגוע .

תקשיב, חיילים, גם בחופשה הם חיילים, לכן חלה עליהם מערכת חוקים ותקנות שונה ממה שאתה מכיר, רוצה לנסות משהו סבבה, כשתתגייס עוד כמה שנים תבוא באיזה מוצ"ש/ראשון למפקד/סמל/רס"פ ותגיד להם שאתה לא מתאים לפעילות בגלל האנגובר ותראה בדיוק מה עושים לך.

אותו הדין עם גראס.

שיקול הדעת הרבה פחות פגוע תחת השפעה THC מאשר תחת אלכוהול ובכו"ז כל חייל שיוצא שבת הולך לשתות וזה לא בדיוק שיש לנו מכות של דו"צים כל יום ולא עפים עם טנקים דרך בתים ולא עושים סיבובי דאווין עם F16 סביב נתניה, נכון?

מדינה מדהימה ,הייתי אמור לבלות בה מחצית מהחיים שלי .

ואלו שחושבים שבהולנד מותר להישתמש בסמים ,הם טועים ,בהולנד יש העלמת עין (לא ליגליזציה ) כלפיי מספר מצומצם של סמים קלים ,ולמשל פטריות הזיה ,שנימכרו שם בקמויות ,נאסרו שנה שעברה לחלוטין .

וסתם שתידעו ,ההבטלה באמסטרדם גדלה ,עקב כל העיניין של העלמת העיין כלפיי הסמים (עם כי היא נחשב כיום מרכז תרבותי גדול ).

מתוך מאמר בשם:Drugs policy of the Netherlands, Encyclopedia Wikipedia ,

מדיניות הסמים בהולנד מבוססת על שני עקרונות:

1. שימוש בסמים אינו נושא פלילי, אלא נושא של ציבורית.

2. יש הפרדה בין סמים קלים לבין סמים קשים.

בריאות ציבורית:

השימוש בסמים אינו אסור, על פי העיקרון הכללי יש לכל אדם זכות מלאה להחליט לגבי גופו. לפי החוק מותר לפרט לפגוע בעצמו אפילו אם הדבר פוגע באחרים אבל, חייב אדם לשאת בתוצאות מעשיו. לכן, משתמשי הסמים אינם יכולים להיתבע על ידי המדינה על החזקת כמויות קטנות של סמים ("לשימוש אישי"), אך נהיגה תחת השפעת הסמים הינה נגד החוק. כמו כן אסור להיות תחת השפעת סמים במקום ציבורי כיוון שזה מפריע לציבור כולו.

השימוש בסמים אינו נגד החוק אך אחזקה, מכירה, סחר ויצור הינם נגד החוק.

סמים קלים/ קשים:

מאז 1976 חוק הסמים בהולנד מפריד בין סמים קלים לבין סמים קשים ((Opium Act. יש הפרדה ברורה בין סמים קשים (אשר הוגדרו ע"י החוק כסיכון בלתי מתקבל על הדעת) כמו קוקאין והרואין, לבין סמים קלים כמו חשיש ומריחואנה. ההגדרה אם הסם קשה או קל הינה כך: סם קל ממכר פסיכולוגית אך סם קשה ממכר פסיכולוגית וגם פיזית. אחת המטרות העיקריות של מדיניות ההפרדה בין שווקי הסמים הקלים לבין שווקי הקשים היא שהמשתמשים בסמים קלים לא יבואו במגע עם סמים קשים, פשע, והעולם התחתון.

ב"בתי הקפה" בהולנד מותר למכור סמים קלים בצורה גלויה. אפשר לשמור מלאי גדול (מעל הכמות המותרת לשימוש אישי) אך למכור לצורכים רק את הכמות שמותרת על פי החוק לשימוש אישי. בפועל, הכמות המקסימלית שמותרת לשימוש אישי הינה 5 גרם חשיש ומריחואנה (סמים קלים).

מתוך מאמר של ה- BBC NEWS DECRIMINALISATION: LET'S GO DUTCH.

בבתי הקפה יש כללים מאד נוקשים בקשר למי מותר למכור סמים ולמי לא:

1. אסור בתכלית האיסור למכור סמים קשים.

2. אסור לפרסם את הסמים.

3. אסור שמבית הקפה יגיעו רעשים והפרעות.

4. אסור למכור סמים לקטינים (מתחת לגיל 18).

5. קטינים לא יכולים להימצא בבתי הקפה.

המשווקים הגדולים של הסמים, ובעיקר יצרני, יצואני, ויבואני הסמים, הינם כולם תחת פיקוח משטרתי הדוק ובהתאם לחוק אפילו אם הם לא מספקים למשתמשים עצמם או לבתי הקפה ביותר ממה שמותר. השוטרים אינם בודקים כיצד ומתי בתי הקפה מקבלים את אספקתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל דבר יש את הגבול שלו וסמים קשים זה הגבול, לדעתי.

אני מנסה להיות ריאלי...

סמים קשים זה חרא, מי שבוחר להשתמש בהם זה על אחריותו.

ויודע מה, גם אם לא היה גבול והייתי מדבר פה עם סמים קלים וקשים כאחד אני עדיין חושב שכל אחד אחראי על הגוף שלו. (אבל באמצעות החוקים האלה הממשלה שומרת על הבנאדם שלא יעשה דברים מתוך קריזים או התמכרויות, אני מדבר על זה שאם הרואין היה חוקי אחרי שתי הזרקות בנאדם כבר לא חושב הוא כמו חיה...ובגלל זה זה הקו. בקשר לקוק או LSD שהם לא ממכרים אבל מאוד מזיקים, זה באמת על אחריות הבנאדם. אבל אם אנחנו מדברים פה על דברים ריאליים הרי שLSD וקוק לא יהיו אף פעם חוקיים אם קנאביס לא חוקי...)

אני אשמח אם תגדיר מה זה גבול שלך בלי לסתור טענות קודמות שלך.

האם אתה חושב שבאמת צריך לאסור שימוש בחומרים אשר פוגעים בגוף ובדרך המחשבה?

לאחר מיכן אם כולנו אוהבים להיות ריאלים בוא נעזוב את כל הטיעוני המדבקה הללו, שאני יכול להשצמש בהם בשביל כל דבר.

כי לדוג עם הטיעון הנ"ל יתקבל אז אין סיבה למה שסמים כבדים לא יאושרו, אבל זה לא הולך לקרות אף פעם, נכון?

אז בבקשה חברה עזבו מצב במקום אחר ואידולוגיה ו................ בוא נהיה ריאלים

אתם רוצים לעשות ליגליזציה לסמים קלים, אתם מגיעים לפני המחוקק מה אתם אומרים לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש..

למה לאסור שימוש בקנאביס:

העישון שלו פוגע בריאות

יכול לגרום לאנשים לנהוג מסטולים

התקף פאניקה

פגיעה בזיכרון לטווח הקצר

למה לתת לגליזציה לשימושים רפואיים ו/או אישיים של קנאביס:

פלוסים רפואיים:

מעורר תאבון (יעיל אצל חולי איידס)

מדכא הקאות (יעיל אצל חולי סרטן)

מרומם מצב רוח (טיפול בדיכאון)

והרשימה עוד ארוכה...www.google.co.il מי שמעוניין יכול למצוא בקלות.

פלוסים מדיניים:

המשטרה תוכל להתעסק בדברים יותר חשובים מאשר לרדוף אחרי אויר

ישראל תכניס לקופת המדינה מאות אלפי שקלים בשנה של רווחים מהמכירה של החומר (שלא נדבר על זה שהמדינה לא תצטרך להשקיע כל כך הרבה כסף ב"מלחמה נגד הסמים")

הפשע בארץ יפחת בצורה משמעותית ביותר

פלוסים אישיים-חברתיים:

נעשן חומר טוב אשר פוגע פחות בבריאותינו

לא נצטרך להתקרב אל עולם הפשע כדי לקנות חומר

לא נצטרך להיות בפאניקה מהמשטרע, סליחה, המשטרה

לא נצטייר כעבריינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...