פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לך שזה מסובך? אני הסברתי בטלפון (!) לסבא שלי, שהוא בן 71 או משהו כזה, איך להתקין מקאזאא כי היה לו מספר אבל הוא לא מצא את הדיסק!

אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל עדיין הייתי חייב להגיד את זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל התנצלות. לכל מי שלא יכולתי לענות, ת'ראדים שלא הספקתי להגיב, ומדריכים שעוד לא סויימו (ויסויימו לפני/במהלך פורים - יש למה לחכות :P)

ועכשיו לעניינינו - חלון הCD על סף סיום, זה כבר נגרר הרבה יותר מדי זמן, אבל תקופת המבחנים האחרונה הייתה קשה ומתישה במיוחד :'(

אחרי ששקלתי את תגובותיכם ובחנתי כמה עיצובים החלטתי ללכת על קורים כסופה ועל רקע שחור, פנים הCD יואר באור כחול, כך שהשילוב נראה לי לא רע בכלל.

התחלתי מ-2 שכבות של צבע כסף שבסופן זה נראה כך :

cd logo paint1.jpg

אחריהן הגיע הקטע הקשה של חיתוך הרשת במסקינג טייפ (החברה עשתה עבודת ציור מדהימה אני קצת פישלתי בהעברה לנייר הדבק :-[) הדבקה מלווה בקללות המסורתיות המלוות כל הדבקה במסקינג טייפ, וצביעה של 2 שכבות של שחור - הראשונה, שנתנה צבע שחור מבריק עליה מיהרתי לפזר מלח גרוס דק מאוד, והשניה - שנועדה לתת טקסטורה שאמורה להתאים לסביבה...

והתוצאה הסופית :

cd logo paint2.jpg

ערבבתי קצת דבק סיליקוני ומרחתי אותו על הצבע בכסוף ע"מ לקבל טקסטורה מתאימה יותר לרשת - התוצאה מעולה אך לא כ"כ נתפסת במצלמה. כמו שניתן לראות עוד יש קצת עבודה על תיקון הקווים ע"י מקלות אוזניים עם אלכוהול ואחרי זה הברקה.

אני חייב לאמר שהתוצאה לא רעה אבל אני לא בטוח שאני אוהב אותה, אני שוקל להתחיל את הצביעה מחדש, אולי להזיז קצת את הרשת לצד בכל זאת או לנסות טקסטורה אחרת מהמלח. ואולי אני פשוט צריך להתרגל?

תמונות של החלון עם לדים אני מקווה שאוכל לפרסם כבר מחר.

חוץ מזה, בין לבין הבחינות התחלתי את העבודה על הקופסא לריאובאס.

התחלתי מהפאנל האחורי, עליו העבודה היא הקשה ביותר, אני לא אוהב את צורות החיבור הנפוצות היום, לכן החלטתי שהחיבורים שלי יהיו על טהרת המולקס, 4 ערוצים = 4 יציאות + כניסת מתח אחת...

bus plan rear2s.jpgrear panel1s.jpg

rear panel2s.jpgrear panel3s.jpg

rear panel4s.jpgrear panel sanded.jpg

גם הפאנל הדמי כמעט גמור, בסיס הקופסא גמור לחלוטין ולכן נשאר רק להרכיב את הכל (תמונות נוספות כשאסיים את זה)

בנוסף התחלתי היום (03:20AM) את העבודה על החלק הקדמי של המארז, אני לא בטוח שאפרסם של מהלך העבודה מכיוון שאני שוקל לשמור את זה כהפתעה, מדובר בעבודת בונדו, גרילים, פלסטיק/אקריל, תערובת פלסטיק נייר, אלקטרוניקה ושאר דברים טובים

אם התוצאה הסופית תראה כמו התכנון.... ;)

וכמיטב המסורת, הפעם תמונה של העוזרת הנאמנה מכולם...

djinni1.jpgdjinni2.jpg

djinni3.jpg

מתנצל אם במהלך הימים הקרובים יקח לי קצת זמן להגיב, אני משתדל לסיים את כל המדריכים שהבטחתי (חוץ מעבודה, חיים, אישה, אתר ולא לשכוח לימודים :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאווווו עבודה מושלמת

אם לא הייתי יודע שאתה אומן כזה מקצועי הייתי בטוח שזה כלב אמיתי!!!!!

עם איזה דיסקית לדרמל עשית את זה.. ?!?!

עכשיו ברצינות

ממש יפה יצא לך ואהבתי את החלק הראשון לפני הצביעה שהכל כסוף חלק זה משגע

אבל אני זה לא דוגמא כי אני לא אוהב צבעוני אני תמיד אוהב צבע כסף נקי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאווווו עבודה מושלמת

אם לא הייתי יודע שאתה אומן כזה מקצועי הייתי בטוח שזה כלב אמיתי!!!!!

עם איזה דיסקית לדרמל עשית את זה.. ?!?!

עכשיו ברצינות

ממש יפה יצא לך ואהבתי את החלק הראשון לפני הצביעה שהכל כסוף חלק זה משגע

אבל אני זה לא דוגמא כי אני לא אוהב צבעוני אני תמיד אוהב צבע כסף נקי :)

רגע הכלב שם זה לא כלב אמיתי :P

אם לא, זה ניראה ממש אמיתי :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...