פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנסה אולי לראות איך זה יוצא עם רקע אדום ופסים שחורים... נרה לי יצא יותר יפה... גם יהיה גיוון כי כל המארז

שלך שחור.. האדום יבלוט ;)

לדעתי, בדיוק ההיפך: כל המארז שחור, ואז יהיו כאלה פסים אדומים....

זה יפה....

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכל המגיבים, ללא ספק עזרתם לי בהחלטה מכריעה זאת ;)

החלטתי עוד לא סופית וההתלבטות הרצינית כרגע היא בין השחור עם פסים אדומים עליהם אתם מתעקשים לבין שחור עם פסים לבנים המוצא חן בעיניי יותר :-\

בכל מקרה אני זקוק גם לצבע לבן וגם לאדום...

מיני-עדכון נוסף :

המעגל של הריאובאס גמור והתחלתי לעבוד על עיצובו, המעגל בנוי כך שכפתורים שקופים מקבלים אפקט נוסף חוץ מהתאורה. למעגל יציאה נוספת ללד המשנה את עוצמתו באופן לוגריתמי עפ"י עוצמת המתח היוצאת מהריאובאס, לד זה מאיר את הכפתור השקוף וכך עוצמת ההארה של הכפתור מהווה אינדיקציה לעוצמת המאווררים 8)

כידוע מוטות פלקסי (פרספקס=פלקסי/לקסן וכד') קשים להשגה במיוחד בארצנו שלא לדבר על מחירם הגבוה באופן מופקר! ועל כן החלטתי לייצר כפתורים עגולים בעצמי.

ע"מ לבדוק את התיאוריה שלי, יצרתי אבטיפוס - חיברתי ריבועי פרספקס והדבקתי אותם בעזרת שילוב של סופרגלו ואפוקסי עם פלסטיק מומס. את הקוביה שיצרתי שייפתי :

button2.jpg

עד שקיבלתי קוביה חלקה לגמרי :

button3.jpg

את זה חוררתי, והברגתי בורג מתאים :

button4.jpg

ההכנסתי את הבורג למקדחה, חיזקתי, העברתי אותה ממצב פטיש לקדיחה רגילה וסיבוב אחורנית והפעלתי אותה תוך כדי שאני לוחץ על הפרספקס בעזרת שופין (מי שמכיר קצת עבודה בעץ מבין על איזה תהליך אני מדבר... מי שלא - אפרסם בהמשך...)

לאחר כמה דקות והתקדמות לא קטנה, פקד אותי אסון קטן ואחד החלקים שהודבר כנראה בפחות תשומת לב נפרד >:(

button split1.jpg

לא נורא - הדבקה נוספת, הפעם עם יותר פלקסי מומס ולילה ע"מ להיות בטוח שההדבקה תפסה...

button remake1.jpg

לאחר לילה של לימודים ובחינה הפרספקס היה מוכן לליטוש נוסף שתוצאתו הסופית היא :

button prototype1.jpg

button prototype2.jpg

לאחר שאסיים את העבודה על הריאובאס עצמו אפרסם של כל היחידה כולל תאורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, למעשה המטרה הראשונית של הרחבת הפרויקט הזה היתה לשמש מדחף לאנשים ליצור דברים משלהם כמו גם להראות כמה הכל פשוט.

המטרה הסופית היא לראות יותר מודים כאלה בארץ ואף טובים יותר (ואני בטוח שמסתובבים בחוץ אנשים עם הרבה יותר זמן חופשי ממני :P).

זוהי גם הסיבה שלקחתי על עצמי את ניהול הפורום ועל כן התשובה לשאלתך היא בהחלט! חלק לא קטן מהחלקים שארכיב כאן יפורסמו בסטיקי המודינג ובסטיקי האלקטרוניקה כמדריכים, לדוגמא המדריך לחיתוך בעזרת דרמל שיפורסם בקרוב (התמונות כבר מוכנות למעשה נותר לי רק לשבת ולכתוב, הבעיה העיקרית כאן היא זמן!).

שוב, תודה על המחמאות :-[

*** עריכה - בנצי זהו אבטיפוס לכפתור בריאובאס - הכפתור יהיה מואר ע"י לד... הכפתור הסופי יהיה עבה יותר וגדול יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דרמל, אני גם רוצה לעשות איתו מודים.

הבעיה הקטנה שאין לי את אוצר הכלים שיש לך..

ראיתי בתמונות שלך שיש לך המון חלקים שמתחברים לדרמל, ועוד מלאה כלים שעוזרים.

God damit אין לי מושג מזה הכלים האלה.. :-\

ככה שכעקרון הכל פשוט, עד שמבינים באיזה כלים בעיקר משתמשים למטרות .

עד היום הבנתי שהכלי העיקרי הוא הדרמל, ולכן רכשתי אותו.

אבל מה עוד, אין לי שמץ.

ופרספקט, הלוואי ואני אמצא מקום ואני אוכל להגיע אליו בלי נדר..

אבל אליאן, יצאה מושלם!

בהצלחה בהמשך, ותביא כמה שיותר תמיד טוב.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוהאן, טעות בידיך, אמנם יש לי לא מעט ראשים לדרמל אך רובם משמשים אותי בעבודות עץ, אלקטרוניקה וחריטה ולאו דווקא ...

אם אינני טועה בינתיים כל מה שעשיתי בו שימוש בפרוייקט זה הוא חלקים יחסית סטנדרטיים - דיסקיות חיתוך, דיסקיות ליטוש, ראש ליטוש מתכת. שופינים עדינים ללא ספק עוזרים אבל אפשר גם בלי, קדיחות - גם כן עם הדרמל, למרות שברשותי מקדחה (משמשת יותר לhome modding ;) ).

מה הכלים המיוחדים? קלמרות?!

אגב את כל הפרספקס שיש לי מצאתי ברחוב, בפינות, בסה"כ צריך לפתוח את העיניים ולהסתובב קצת לחפש...

המטרה היא תמיד מראה מקצועי אבל שימוש בחומרים זמינים ופשוטים, אינני חובב מודים שדורשים הוצאה כספית ניכרת, אפילו חלק מרכיבי האלקטרוניקה בהם אשתמש בהמשך נלקחו מספקים ישנים, מכשירי ווידיאו, וכד' מקולקלים...

בקיצור - הכל מסביבך , רק תתחיל להשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מוד ענק! :D

עבודה מקצועית מאוד, הכל מדויק!

אני מצפה לתוצר הסופי, שלפי מה שאני רואה, הולך להיות ענק (לא מבחינת גודל, אלא מבחינת היופי) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים את פרוייקט האורק (אם אני לא טועה ככה קוראים לו ) בביט טק ??!?

אני חושב שחברנו היקר עבר ושרטט והם קנו את זה!!!

במשפט אחד - אתה כריש מארץ הפטיש!!!!

אין לי מילים - העבודה שלך מדוייקת , נקייה וכמו שצריך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה לתוצר הסופי, שלפי מה שאני רואה, הולך להיות ענק (לא מבחינת גודל, אלא מבחינת היופי)

זה גם יהיה ענק ! מספיק שהכפתור עכשיו גדול הוא עוד יעשה אותו יותר גדול לפי מה שהוא אומר... ויהיו כמה כאלה !! :o

הגודל כן קובע ! ;):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...