פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

גוהאן, טעות בידיך, אמנם יש לי לא מעט ראשים לדרמל אך רובם משמשים אותי בעבודות עץ, אלקטרוניקה וחריטה ולאו דווקא ...

אם אינני טועה בינתיים כל מה שעשיתי בו שימוש בפרוייקט זה הוא חלקים יחסית סטנדרטיים - דיסקיות חיתוך, דיסקיות ליטוש, ראש ליטוש מתכת. שופינים עדינים ללא ספק עוזרים אבל אפשר גם בלי, קדיחות - גם כן עם הדרמל, למרות שברשותי מקדחה (משמשת יותר לhome modding ;) ).

מה הכלים המיוחדים? קלמרות?!

אגב את כל הפרספקס שיש לי מצאתי ברחוב, בפינות, בסה"כ צריך לפתוח את העיניים ולהסתובב קצת לחפש...

המטרה היא תמיד מראה מקצועי אבל שימוש בחומרים זמינים ופשוטים, אינני חובב מודים שדורשים הוצאה כספית ניכרת, אפילו חלק מרכיבי האלקטרוניקה בהם אשתמש בהמשך נלקחו מספקים ישנים, מכשירי ווידיאו, וכד' מקולקלים...

בקיצור - הכל מסביבך , רק תתחיל להשתמש...

אם כך, תודה רבה אליאן.

אם כך אני רואה שהתקווה שלי לא ירדה לתימיון.

ואם כך אולי הדרמל שלי ששוכב הרבה זמן בלי לעשות הרבה, סוף סוף יצא לפעולה.. ;)

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה באמת נכון שהכל מסביבך , ורק צריך לחפש , אבל גם בשביל לדעת להוציא את הטוב מתוך הג'נק צריך עין :P

ד"א , מצאתי שני כבלים של וספק לפני יומיים ;D

ביקורת בונה - *bowing down infront of alianyn*

נ.ב

אני מחכה בקוצר רוח לכל המדריכים שלך , עם כל הפרומואים שעשית בסטיקי , אני כבר מזיל ריר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצבע של העכביש לך על מה שמוצא חן בעינייך בסופו של דבר ההמארז הזה ישאר אצלך בבית (אלה אם כן אתה מוכר תגיד לי ראשון אני מוכן לשלם הרבה!!!!) אז אם נראה לך שחור לבן לך על זה כי בנתיים כול הדברים שנראו לך יצאו יפים אז תמשיך אם המוזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה,איך אתה צובע אתה זה?כאילו שמתי לב שאתה קודם שם שכבה לבנה סגולה כזות ואחר כך את הצבע..

איך קוראים לצבעים האלו ואיפה אפשר להשיג אותם?ובאיזה מרחק בערך מרססים אותם? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה הוא אפור ולא סגול/לבן...

קוראים לו פריימר או צבע בסיס/יסוד. זהו ספריי צבע אפור שניתן להשיג בכל הום סנטר/אייס/גרפוס וכד' הוא דביק יותר מצבע רגיל ומהווה בעצם את השכבה המקשרת בין הצבע לבין החומר אותו צובעים, הוא מאפשר קשירה טובה יותר של הצבע אל החומר הנצבע בשל תכונותיו הכימיות (לא אכנס לזה...) ומאפשר גם הדגשה טובה יותר של הצבע הסופי (ישנם פריימרים שונים שמתאימים לצבעים בהירים יותר - הם פריימרים לבנים יותר).

אני מרסס מכ30 - 50 ס"מ מחוץ לחלון - אני גר בקומה 5 (עליונה) כך שאין לי בעיה - אני לא מלכלך כלום 8) ביד אחת מחזיק את האובייקט לצביעה כמה שיותר רחוק וביד השניה מרסס...

מקווה שזה ברור יותר, אם לא אשמח לפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה הוא אפור ולא סגול/לבן...

קוראים לו פריימר או צבע בסיס/יסוד. זהו ספריי צבע אפור שניתן להשיג בכל הום סנטר/אייס/גרפוס וכד' הוא דביק יותר מצבע רגיל ומהווה בעצם את השכבה המקשרת בין הצבע לבין החומר אותו צובעים, הוא מאפשר קשירה טובה יותר של הצבע אל החומר הנצבע בשל תכונותיו הכימיות (לא אכנס לזה...) ומאפשר גם הדגשה טובה יותר של הצבע הסופי (ישנם פריימרים שונים שמתאימים לצבעים בהירים יותר - הם פריימרים לבנים יותר).

אני מרסס מכ30 - 50 ס"מ מחוץ לחלון - אני גר בקומה 5 (עליונה) כך שאין לי בעיה - אני לא מלכלך כלום 8) ביד אחת מחזיק את האובייקט לצביעה כמה שיותר רחוק וביד השניה מרסס...

מקווה שזה ברור יותר, אם לא אשמח לפרט.

תודה רבה על ההסבר הבנתי הכול :)

דרך אגב הפרוייקט מ-ד-ה-י-ם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***חבר'ה, מחקתי את הפוסטים המיותרים שלכם, אבקשכם לא לנהל ויכוחים מיותרים, הקפצת ת'ראד היא הוספת תגובה מיותרת, לדוגמא : פרסמתם שאלה, אף אחד לא ענה הוספתם את אותה שאלה או "למה אף אחד לא עונה לי??!" או הוספת שורה/מילה נוספת לפוסט קודם או חידוד נקודה ללא צורך. לבחור יש שאלה נוספת ולגיטימית, אין סיבה שישתמש בכפתור העריכה, זוהי לא הוספת ספאם או תגובה מיותרת, כמו כן, אכן לא הייתי טורח לבדוק את הת'ראד אם לא הייתי רואה תגובה חדשה ואני בספק אם מישהו מכם היה עושה זאת...

חשוב לי שתבינו ע"מ שתוכלו להשתמש בפורום בתבונה ובהנאה ;) למי שיש תהיות נוספות בנושא אשמח לענות בפרטי***

לענייננו, לא כ"כ ברור לי על איזה פלסטיק אתה מדבר? אם אתה מדבר על הפריימר אז בכל ספריי צבע, זוהי מטרת הפריימר להיות מסוגל "לתפוס" כמעט כל צבע.

אם שאלת לגבי הפרספקס אז יש 2 דרכים :

הראשונה - צבע על בסיס וויניל (לא ווניל אלא Vynil) - צבע המבוסס על חומר הנספג במוצרי פלסטיק ומתחבר אליהם ברמה המולקולרית.

השניה - שוב פריימר לפלסטיק (רוב הפריימרים טובים גם לפלסטיק), ועליו הצבע המיועד, שוב, כל ספריי יתאים...

מקווה שעניתי על מה שהתכוונת, אם לא אשמח אם תפרט ותהיה יותר ספציפי.

*** עריכה - טיזר ממדריך התאורה... (כן, כן שניחשתם נכון, גם כן יתפרסם בקרוב :P)

lighting blue1.jpg

אלמנט תאורה מלדים, למי שתוהה מדובר ב-5 לדים (לא כ"כ חזקים אפילו - 2500Mcd אם אינני טועה) במחבר פשוט שמאפשר החלפת לדים זריזה, למען ההדגמה אוסיף עוד כמה דקות תמונה של התאורה רק באדום...

... לאחר כמה דקות...

:o אפילו אני לא האמנתי כמה טוב זה נראה באדום :

lighting red1.jpg

כאן כבר מדובר בלדים קצת יותר חזקים - 3500Mcd אם אינני טועה יכול להיות 3700.

שימו לב לאפקט המדהים שיש להם על המאוורר ושאר החלקים, כ"כ התלהבתי שכבר אשאיר את זה ככה עד מחר...

(מי אמר סידור כבלים??? :'( - כן, כן אני יודע שזה נראה זוועה, זה יסודר בקרוב לאחר מוד קטן לספק הכוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תשבוחות, זהו אחד המארזים היפים שראיתי.

אני שוקל לגנוב את הרעיון, אני מקווה שזה בסדר בהתחשב ששלפת אותו מהרשת :P

בכל מקרה, הנה אופציה מעניינת... במקום להאיר את תוך המארז עם קטודות ענקיות, מה דעתך על פרויקט חריטה? אפשר לצייר על העינים שני אויבים של ספיידרמן, זה ייתן ייחוד וגם יהיה מרשים ביותר. הגרין גובלין או וונום יכולים לצאת ממש חמוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני חייב להגיד שזה נראה יותר טוב ככל שאתה מתקדם בפרויקט!

בקשר לסידירום אני חושב שאם העין תהיה בלבן כשקווי המתאר שבצורה של קורי עכביש שמכסים את החליפה שלו יהיו בשחור זה יראה בדיוק כמו ספיידי!

הנה איך שזה יראה ולינק לתמונה של ספיידי מהסרט

http://tikoufr.free.fr/images/spiderman.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עיניים ! ממש יפה !

זה גם החלק האהוב עליי ;)

במקום להאיר את תוך המארז עם קטודות ענקיות, מה דעתך על פרויקט חריטה? אפשר לצייר על העינים שני אויבים של ספיידרמן

1. התאורה היא לא מקטודות אלא לדים... הרבה יותר זול וקל...

2. אשקול את הצעתך, רעיון לא רע אם כי אני אוהב יותר את המראה החלק, אבל ללא ספק הצעה מעניינת שתישקל!

אמ..התכוונתי לחלק הפלסטי מקדמת המארז,שיש בו מקומות לסידרום ולפלופי

אם כך אז שתי האפשרויות שהזכרתי - עדיף צבע על בסיס וויניל, נתפס יותר טוב על פלסטיקים כאלה, אגב זהו אחד המקומות המועדים לפורענות מבחינת שריטות, עקב המגע הקבוע איתנו, ולכן הייתי ממליץ לכסות אח"כ בספריי מגן או לכה שגם שומרת על הצבע, שכבה דקה מאוד תספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...