כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

אני באמת לא יודע מה אתם רוצים / שולחים מכתבים מוזרים לכתב ...

כפי שהוא אמר הוא רוצה מידע ובדיקות שהוא יכול לשחזר בעצמו.

לכן כל מה שהוא צריך זה לעשות ניסוי עם 2 מחשבים עם חומרה זהה ו2 חיבורים לתשתית האינטרנט בעלי רוחב פס זהה

ומגוון משתמשים של ספקי אינטרנט שונים (אפשר לקבל חינם לתקופת התנסות)

דבר ראשון לעשות המחשת מהירות תשתית ולוודא שהמהירות מקסימלית ואיכות הקו תקינה (כלומר לא בעיית תשתיית)

לאחר מיכן להתחבר עם משתמש של הספק ולעשות כמה פעמים המחשת מהירות במהלך שעות היום מול שרת בארץ ובחו"ל

עדיפות לעשות המחשה מול מספר שרותים ולא מול הספק מכיוון שהמחשות מהירות בחו"ל דרך הספק לא אמינה (כי הורדה של בHTTP של אותו הקובץ תתבצע משרת PROXY ולא מחו"ל ... )

לאחר מיכן לבדוק שירותים שונים,נתחיל ב UTORRENT עלידי הורדה של כמה הפצות של ברצף.

חשוב לשים לב לזמני הבדיקות, כלומר שעות הבוקר / צוהרים / ערב , שישי/שבת - כדי לשים לב לירידה בביצועים בשעות העומס הרגילות

ורצוי לעשות את הבדיקות לאורך זמן רב ככל האפשר ואם מספר משתמשים רב בכל האפשר כדי לקבל תוצאות מדויקות ככל האפשר.

עכשיו תמצא לי את הכתב שהולך לבזבז את הזמן שלו על כל הבדיקות הללו??

למה שמישהו יעשה עבודת תחקיר רצינית כאשר הם יכולים להמשיך לתרגם סקירות, לכתוב כתבות דעה של חצי שעה עבודה ולפרסם לינקים ...

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה לבדוק את הטענות שלכם ולנסות להוריד כמה קבצים מה torrentleech אבל אני לא מצליח למצוא את הדף שבו נרשמים לאתר כדי שיאפשרו לי להוריד ,

מישהו יכול לעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי .

וואלה גם אצלי בתקופה אחרונה מהירות הורדה של טורנטים ירדה משמעותית בקושי מצליח להוריד על 45k לשניה כאשר הייתי רגיל לנצל את את רוחב הפס של 2.5 מגה בין 50 ל- 100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מה אתם רוצים / שולחים מכתבים מוזרים לכתב ...

כפי שהוא אמר הוא רוצה מידע ובדיקות שהוא יכול לשחזר בעצמו.

לכן כל מה שהוא צריך זה לעשות ניסוי עם 2 מחשבים עם חומרה זהה ו2 חיבורים לתשתית האינטרנט בעלי רוחב פס זהה

דבר ראשון לעשות המחשת מהירות תשתית ולוודא שהמהירות מקסימלית ואיכות הקו תקינה (כלומר לא בעיית תשתיית)

לאחר מיכן להתחבר עם משתמש של הספק ולעשות כמה פעמים המחשת מהירות במהלך שעות היום מול שרת בארץ ובחו"ל

עדיפות לעשות המחשה מול מספר שרותים ולא מול הספק מכיוון שהמחשות מהירות בחו"ל דרך הספק לא אמינה (כי הורדה של בHTTP של אותו הקובץ תתבצע משרת PROXY ולא מחו"ל ... )

לאחר מיכן לבדוק שירותים שונים,נתחיל ב UTORRENT עלידי הורדה של כמה הפצות של LINUX ברצף.

חשוב לשים לב לזמני הבדיקות, כלומר שעות הבוקר / צוהרים / ערב , שישי/שבת - כדי לשים לב לירידה בביצועים בשעות העומס הרגילות

ורצוי לעשות את הבדיקות לאורך זמן רב ככל האפשר ואם מספר משתמשים רב בכל האפשר כדי לקבל תוצאות מדויקות ככל האפשר.

עכשיו תמצא לי את הכתב שהולך לבזבז את הזמן שלו על כל הבדיקות הללו??

למה שמישהו יעשה עבודת תחקיר רצינית כאשר הם יכולים להמשיך לתרגם סקירות, לכתוב כתבות דעה של חצי שעה עבודה ולפרסם לינקים ...

ו

פשש אני חייב לציין לטובה את הכתב "אדר שלו" מ YNET

אני לא ציפיתי שמשהו יקרה מכל השירשור הזה, אבל מסתבר שהבחור דווקא עמד במילה שלו

הוא אולי לא עשה בדיקות וכן הלאה אבל הוא עשה משהו יותר חשוב העלה את המודעות לנושא

ובימינו בהרבה מיקרים זה מספיק בשביל לתת לספקיות רגלים קרות.

הנה הכתבה:

גולשים: בזק בינלאומי משבשת שיתוף קבצים

תלונות של לקוחות בזק בינלאומי מצביעות על שיבושים בשיתוף קבצים בביטורנט עבור לקוחות האינטרנט של החברה. תגובת בזק בינלאומי: הטענה הינה חסרת ביסוס

כתבה של: אדר שלו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3690110,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי לתמיכה שלהם עכשיו בשביל להתלונן רשמית. זה אולי לא יעזור לי לבעייה, אבל אם כולם יעשו את זה, הם לא יצליחו להתעלם.

אני ממליץ לכולם להתקשר ולהתלונן רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שזה יגרום לו זה זמני המתנה מטורפים אצלם

כלומר הם יכחו ממך מספר טלפון לחזור אליך / יתנערו ממך בתרוץ רשמי שיוכתב להם בתחילת המשמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד למי שהביא את הבעייה הזאת לידיעת YNET, זה בטוח יזיז קצת עניינים ובזק סוף סוף תראה שזה לא לקוח אחד שניים או שלושה.

בסה"כ לנו אין הרבה מה לעשות, חוץ מלעזוב את בינלאומי במידה והם לא יתקנו את הבעייה, ואפילו לא יודו (!) שיש בעייה.

ואולי זו לא בכלל בעייה אלא תיעדוף תעבורה בשעות מסויימות, בדרך כלל בשעות העומס... פשוט תעברו לספקיות אחרות, ושבזק בינלאומי ירדפו אחרינו לחזור אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים...למען האמת אני חייב להגיד שגם אני גולש דרך בזק בינלאומי (חבילה של4 מגה) והביטורנט בשבוע וחצי האחרון לא עובד כמו פעם...

עם זאת לסירוגין ..אני כן מגיע למהירויות שמטילות בספק את עניין החסימה ..אבל הן מגיעות לפרקי זמן ממש קצרים של 3-2 דקות

ואז שוב נעלמות...אני לא יודע אם מדובר בשיטה ממש נבזית לסינון מתלוננים או שבאמת אין חסימה והבעיה היא ברשת עצמה.

בכל אופן רציתי חוות דעת מקצועית מאנשים שמבינים בפרוקוטולי תקשורת וברשתות בכלל (מי שמנחש/לא יודע - בבקשה שלא יענה על השאלה)

נתקלתי באתר הבא:

http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest.php

שמתיימר לגלות לנו בוודאות אם הספק שלנו חוסם/מפעילי מניפולציה על החיבור שלנו ובכך מאיט לנו את הביטורנט...

עכשיו אני תוהה כמה דברים :

1. האם זה אפשרי לדעת דבר כזה ב100% ? או שזה רק ניחוש מושכל

2 האם הדבר הזה נראה לכם אמין ? (הוא מצריך התקנה של ACTIVEX כלשהו לדפדפן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד למי שהביא את הבעייה הזאת לידיעת YNET, זה בטוח יזיז קצת עניינים ובזק סוף סוף תראה שזה לא לקוח אחד שניים או שלושה.

בסה"כ לנו אין הרבה מה לעשות, חוץ מלעזוב את בזק בינלאומי במידה והם לא יתקנו את הבעייה, ואפילו לא יודו (!) שיש בעייה.

ואולי זו לא בכלל בעייה אלא תיעדוף תעבורה בשעות מסויימות, בדרך כלל בשעות העומס... פשוט תעברו לספקיות אחרות, ושבזק בינלאומי ירדפו אחרינו לחזור אליהם.

נראה לי שבזק יודעת בדיוק כמה לקוחות, כמה רוחב פס, כמה היא מגבילה, איך היא מגבילה וכמה כסף היא חוסכת

לפי תרשמים ותחזיות של שבוע, חודש, שנה...

אבל מבחינת הם עושים חישוב עלות/תועלת או שיטת מצליח (תבחר אתה) [br]פורסם בתאריך: 23.03.2009 בשעה 14:31:03

נתקלתי באתר הבא:

http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest.php

שמתיימר לגלות לנו בוודאות אם הספק שלנו חוסם/מפעילי מניפולציה על החיבור שלנו ובכך מאיט לנו את הביטורנט...

עכשיו אני תוהה כמה דברים :

1. האם זה אפשרי לדעת דבר כזה ב100% ? או שזה רק ניחוש מושכל

2 האם הדבר הזה נראה לכם אמין ? (הוא מצריך התקנה של ACTIVEX כלשהו לדפדפן)

זה ניחוש מושכל, 2 הבדיקות הראשונות בודקות עם יש 2 שיטות נפוצות לחסימה (רוב הספקים כבר לא עושים את זה כי כל לזהות את זה)

ואז הם עושים השוואה של מהירות הורדה בפרוטוקול BITROENET מול הורדה רגילה ומשווים.

קיצר מספר בדיקות בסיסיות, מצד שני אתה יכול לעשות בדיקות הרבה יותר רציניות בעצמך עם אותם הכלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כל הזמן אומרים חוסמים פורטים, הם לא חוסמים, הם מגבילים את התעבורה בפורטים מסויימים , יש גם חברות שלא עושות את זה עד שהן לא רואות תעבורה מסוג מסויים, יש מערכות אוטומטיות שעושות את זה.

הגבלת מהירות בין אם בפורט מסויים או בכל שיטה אחרת נקראת throttling

ט'רוטלינג

בבקשה תדייקו כי אם הכתב בYNET יכתוב חסימת פורטים יהיה קל מאוד מקצועית להכחיש את זה

כל מה שצריך לעשות בשביל להוכיח את זה זה לנסות להוריד משהו גדול מאוד דרך פורט שהוא לא 80 או 8080

ואולי אפילו בפרוטוקול אחר מאותו שרת

מה שיפה למשל ב אההם לינוקס

זה שזה בדיוק מה שאפשר לעשות

מאותו שרת אתה יכול להוריד את אותה גרסא בדרכים שונות

rsync

torrent

http

ftp

ולראות שהיחידי ש"אין" לו ט'רוטלינג זה HTTP (לדעתי גם לפרוטוקול הזה יש ט'רוטלינג אבל מאחר והוא במהירות סבירה אין סיבה להתלונן)

ד"א

אם תסתקלו על תעבורה במדינתנו שלנו תראו שהמהירויות בשרתים מסויימים ממש גבוהות בייחס לשרתים בחו"ל

וזאת תודות למערכת XII אם אני לא טועה ככה קוראים לה

שמקשרת במן מיני פנימית את כל אותם שרתים, הורדה משרתים בארץ היא לא אינדיקציה לבדיקת מהירות אוטנתית ולא צריכה להתקבל כאחת מאחר ויש גורמים משפיעים שלא מציגים תמונה גלובלית ,

האמת שהם עושים משהו יותר גרוע בבדיקת הדגמה שלהם, הם נותנים לך להוריד מאחד מהשרתים שלהם, זאת תמונה עוד יותר צרה ומטעה

למה שלא יתנו לי להוריד משהו מהמודם שלהם , היום אפשר לשים עליהם גם דיסק קשיח,

נוריד מהמודם ב6-10 מגה לשניה וזהו יש את החבילה האולטימטיבית

מה ההבדל בין לתת לי דוגמא להוריד מהראוטר שלי או מהראוטר הגדול שלהם שנמצא קפיצה אחת ממני?

יש לי הרבה ביקורת על השיטה שלהם

נ.ב

נתנו לי פעם לבדוק הורדה מtucows באינטרנט זהב

תעשו לי טובה הם מארחים את השרת הישראלי אצלם ברור שאני אוריד מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין באמת דרך להוכיח את זה, מלבד מישהו בחברה שיודה שהם עושים את זה, או שיידלף איזה מסמך מפליל החוצה. לא הייתי בונה על אף אחד משני הדברים האלה.

אני באמת חושב שבמצב הנוכחי, ריבוי תלונות זה הצעד הראשון. אם הם יוצפו בפניות כאלה, הם לא יוכלו להגיד יותר שזאת בעייה נקודתית או שזאת לא אשמתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיפה למשל ב אההם לינוקס

זה שזה בדיוק מה שאפשר לעשות

מאותו שרת אתה יכול להוריד את אותה גרסא בדרכים שונות

rsync

torrent

http

ftp

מה קשור לינוקס?

אין באמת דרך להוכיח את זה, מלבד מישהו בחברה שיודה שהם עושים את זה, או שיידלף איזה מסמך מפליל החוצה. לא הייתי בונה על אף אחד משני הדברים האלה.

אני באמת חושב שבמצב הנוכחי, ריבוי תלונות זה הצעד הראשון. אם הם יוצפו בפניות כאלה, הם לא יוכלו להגיד יותר שזאת בעייה נקודתית או שזאת לא אשמתם.

למה אין דרך להוכיח את זה?

כל מה שצריך קצת נחישות וזמן לעשות בדיקות ולהראות שהמוצר שאנחנו מקבלים זה לא המוצר שהחברה פרסמה ומכרה לנו.

כל מה שהוא צריך זה לעשות ניסוי עם 2 מחשבים עם חומרה זהה ו2 חיבורים לתשתית האינטרנט בעלי רוחב פס זהה

לאחר מיכן לבדוק שירותים שונים,נתחיל ב UTORRENT עלידי הורדה של כמה הפצות של ברצף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי האינטרנט לא עובד ככה. אתה עובר הרבה תחנות בדרך ליעד שלך, וכל אחת מהן יכולה להוות מקור לבעיה.

גם אם תשים שני מחשבים אחד ליד השני, כל אחד מחובר לספקית אחרת, ותוריד את אותו קובץ, זה עדיין לא אינדיקציה לכלום, כי יכולות להיות מיליון סיבות חוץ מהגבלה של ספקית להבדלים.

וכל דבר חוץ מהוכחה, לא יהיה שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה ב - YNET

: בזק בינלאומי משבשת שיתוף קבצים

תלונות של לקוחות בזק בינלאומי מצביעות על שיבושים בשיתוף קבצים בביטורנט עבור לקוחות האינטרנט של החברה. תגובת בזק בינלאומי: הטענה הינה חסרת ביסוס

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3690110,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...