כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 15 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

אף אחד לא יתן לך 5מגה ב55.

בהתחשב בזה שללקוח חדש עם התחיבות לשנה 5M יוצא 45שח לחודש בממוצע.

ו5M תשתית+ספק בהתחיבות לשנה אפשר לקבל ב130שח לחודש בממוצע.

אז מי יודע...

אני אישית משלם 90שח לספק+תשתית ל2.5M (תאכלס 100סה"כ כי הייתי צריך גם חבילת שיחות לחו"ל)

קיצר אני מסיים את ההתחיבות עוד מעט ואני אשמח לשמוע איזה חבילות נותנים היום (בעיקר מהחדשים ו014)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שהכי מפחיד אותי בתכלס, יש כאן מעין ניסוי כלים, הגבלות שונות, שעות שונות, הגבלות על NEWSGROUPS וטורנטים שונים ובינתיים בלי התקוממות גדולה מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יעבור בשקט בטוח. מה שצריך להבין זה שמי שאכפת לו וכותב בפורום זה פחות מעשירית האחוז של הלקוחות של בב"ל. גם אם כולם יתנתקו, אני מסופק שאכפת להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה בעבר טיפול בנושא ה-GIGANEWS לא ? וזה הרבה פחות מעשירית אחוז משתמשים לא ?

ואני בכלל לא מבין מה זה משנה אם זה עשירית או מאית אחוז ? מדובר בחוסר שקיפות גורף (הבעיה אצלי ? אצלהם ? באיזה שעה ?), מה זה משנה אם הדבר נעשה ללקוח אחד או 300000 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יעבור בשקט בטוח. מה שצריך להבין זה שמי שאכפת לו וכותב בפורום זה פחות מעשירית האחוז של הלקוחות של בב"ל. גם אם כולם יתנתקו, אני מסופק שאכפת להם...

כן אבל זאת העשירית שקובעת, העשירית שכולם שואלים לאיזה ספק כדי להתחבר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית נראה לי שכן, אבל זה קצת תלוי בשיטה הטכנית שמופעלת על מנת להגביל את החיבוריות. אם הם פשוט מגבילים מהירות, אז לא נראה לי שזה עוזר. אם הם מגבילים קישורי TCP אז נראה שזה יכול לעזור.

האם יש איזה דיון טכני לגבי מה הם בעצם עושים? התיאוריה שלי: הם מנתקים peers ע"י שליחת RST-ים (יש כל הזמן פחות מ-10 peers, שכל הזמן מתחלפים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז בעצם לא מצליחים "לתפוס" מהירות ?

בדיוק. המהירות הגבוהה של P2P באה בעיקר מריבוי peers. אם יש לך רק 5 peers, וגם הם כל הזמן מתחלפים אז לא תשיג מהירות (וגם אתה תמיד בסוף התור לכל peer חדש לדעתי).

כמו כן בארצות הברית כמה חברות עשו (אולי עדיין עושות) סינון של P2P והן שלחו RST-ים מזוייפים לשני הצדדים על מנת לשבור TCP connections.

כמובן, זה לא הוכחה שזה מה שקורה. אולי לוג של חבילות TCP שהגיעו למחשב יוכל להראות הרבה RST-ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שחשבתי שנפתר אצלי העניין, שוב חצי אדומים.

עם כל הצער, אנחנו לא יכולים להשפיע על החברה... מי שיכול זה עיתונות שמפיצה את העניין בכל הארץ.

אבל כנראה שנמאס לנו להילחם כל הזמן... בסופו של דבר אנחנו משלימים עם הכל.

לכן כל פעם יקרה עוד משהו ועוד משהו, עד שאנחנו נוכל רק לגלוש ויהיו שעות "עוצר" שבו הרשת לא תהיה זמינה.

הספקיות הישראליות נוהגות בלקוחות שלהן כמו במדינה דיקטטורית ושהם המנהיגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. המהירות הגבוהה של P2P באה בעיקר מריבוי peers. אם יש לך רק 5 peers, וגם הם כל הזמן מתחלפים אז לא תשיג מהירות (וגם אתה תמיד בסוף התור לכל peer חדש לדעתי).

כמו כן בארצות הברית כמה חברות עשו (אולי עדיין עושות) סינון של P2P והן שלחו RST-ים מזוייפים לשני הצדדים על מנת לשבור TCP connections.

כמובן, זה לא הוכחה שזה מה שקורה. אולי לוג של חבילות TCP שהגיעו למחשב יוכל להראות הרבה RST-ים.

הדבר בעצם לא מעמיס על ציוד הקצה שלהם המון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החסימות (לכאורה) של כ"כ מפריעות לכם, מדוע אתם לא מתנתקים ועוברים לאורנג' וזהו?

אני ב- 012 (זהב), ואמנם אין לי חצים אדומים (כמעט), אבל המהירויות ברצפה, ואני שוקל לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לחלק מהאנשים יש התחייבות או סיבות אחרות למה הם לא יכולים לעבור ספק.

ב) עד כמה שהבנתי אורנג' חדשה בתחום. כבר שנים אני (יחסית) מרוצה מבב"ל, ואני עדיין מקווה שיחזרו שם לשפיות.

ג) למרות האמור לעיל, אני מקווה שאלה מאיתנו שהם חופשיים לעבור כרצונם ומאוכזבים מהמהלך של בב"ל, יעברו חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון ש014 התחילו לחסום כמו כולם, אז כרגע זאת הזדמנות פז ללקוחות 014.

או שלעבור לאחד הספקים החדשים למשל אקספון אשריציעו לכם ישר מחירים נוחים יותר, ללא התחיבות

כמו כן הם ספק חדש כך שיהיה לכם לפחות עוד שנה בלי הגבלות כמו שאנחנו חווים פה.

אפשרות שניה לדרוש חבילת גימר או הורדת מחיר דרסטית לפחות לרמה ששל חבילה של לקוח חדש

(אבל תזרקו את המחירים של אקספון אז הם יוריד לכם עוד כמה שקלים אחרי קשקשת על כמה שהשירות שלהם יותר טוב ובלה בלה )

או תחסכו את כאב הראש והזמן בשימור הלקוחות וישר תעברו לאחד הספקים האחרים שישמחו לגנוב אותכם ויציאו לכם חבילה טובה.

נ.ב. שלא יבלבלו אותכם כאשר מציאים לכם 3 חודשים חינם אז תכפילו את המחיר שנתנו לכם ב0.75 וקיבלתם את המחיר הממוצע לשם השוואה לחבילות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...