מכונית: אוטומטית או ידנית? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית: אוטומטית או ידנית?

Tomerb1

Recommended Posts

תגיד אתה מסטול? אם כן אז אתה על החומר הלא נכון.... תשאל את העכביש במה הוא משתמש... אבל קח חצי מהמינון שלו :screwy: (עכביש מה עובר עליך? אתה רוצה לספר לנו משהו?)

טבריה מתחילה בגובה של איזה 250 מטר מעל פני הים, ויורדת עד לאיזה 220 מיתחת לפני הים.

ואחרי שאתה יורד ויורד ויורד, אתה צריך לעלות לעלות ולעלות... ככה זה.. מעין פאק בפיסיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה יש לך מ"אורנג'דה" - חן ? :lol:

אני מבין שאני אצטרך להוציא את המד זוית כי אתה הבאת רק צילומים של המקום ולא את הזוית כפי שטענת שהכביש הוא - לכן , כל אחד יכול לטעון מה שהוא טוען ולהביא מהשהו שניראה כמו ראיה אבל למעשה הוא איננו ראיה - IG סימונים על המפה אינם מתלול - אבל לא חשוב כרגע וסלמתאק על המאמץ , כן ? - טוב , אני אשתדל לבדוק , אבל בלי שום קשר - :yelclap: זה בשבילך IG על ההשקעה , למרות שאתה טענת ש הזוית היא 45 מעלות ועכשיו אתה מקצץ ב"פינות " חחח ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה הקשר לגובה של העיר.

בעיר שנמצאת בגובה 100 מטר מעל פני הים לא יכולות להיות עליות תלולות?

בעיר שנמצאת בגובה 800 מטר מעל פני הים לא יכולים להיות מישורים?

מה זה קשור בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשבילך- השקעתי!

פעם הבאה שאתה בטבריה, אתה מוזמן לבדוק. ובפעם המליון, 45 מעלות זו הייתה הערכה גסה. הכבישים האלה מאוד תלולים וכנראה לא רחוקים מ40 מעלות- לפי העין שלי לפחות (שזה בד"כ מאוד מדוייק...)

קח בחשבון שלמרות שהם אומרים שזה 1 ל-3, הכוונה היא לא 30 מעלות, השלט בראש הגבעה אומר 25% כלומר 22.5 מעלות. ועדיין המכונית של ג'רמי שהיא הנעה אחורית עם מנוע קידמי (כלומר 40-50% משקל המכונית נמצא על גלגלי ההנעה, במקרה הטוב) לא מצליחה לנסוע במעלה העליה, אלא רק מסובבת את הגלגלים במקום.

אז כנראה שאתה פוזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא.. OK, אז זה לא 45 מעלות... אבל זה לא רחוק (בחלק הישר אולי השיפוע טיפה פחות תלות, בחלקים המתעקלים יש מצב שהשיפוע אפילו תלול יותר) מהשיפוע שרואים בסירטון.

אתה לא צריך לאשר לי, ברור שזה לא קשור....

אני פשוט לא מבין למה אתם ממשיכים להתייחס לטענה הזאת כאילו שהיא בכלל קשורה לנושא :nixweiss:

אתה וחן היחידים שמתעסקים בזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שגובה העיקר קשור לתלילות העליות שבה

למשל בירושליים העליות יהיו תלולות יותר מאשר בחיפה,או בתל אביב

תגיד לי, אם בית א' הוא בגובה 2 מטר מעל המדרכה וגרם המדרגות הוא באורך 1 מטר ובית ב' הוא בגובה 4 מטר מעל המדרכה וגרם המדרגות הוא באורך 6 מטר, איזו כניסה לבית תלולה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מסבך אותו, הוא צריך שאלה הרבה פחות מסורבלת:

אם בית א' הוא בגובה 2 מטר מעל המדרכה והמדרגות שמובילות אליו הן בזוית 40 מעלות, ובית ב' הוא בגובה 10 מטר מעל המדרכה והמדרגות בזוית 10 מעלות, איזו כניסה לבית תלולה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...