עבור לתוכן
 • צור חשבון

YarYar

צוות האתר לשעבר - לא פעילים
 • מספר הודעות

  3,112
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3
 • זמן מחובר

  465יום 12ש' 46דק' 59שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי YarYar

 1. תשקיעי במטחנה לעניין. זה הכי חשוב. (סביבות ה 500-700 אם אינני טועה) קפה שנטחן בזה הרגע יותר טוב. מכונה שתוציא לך קפוצינו ברמה של בית קפה תעלה הרבה. במכונות זולות האספרסו יכול לצאת סבבה, אבל הסטימר לא מאפשר להקציף כמו סטימר של מכונה בבית קפה. עוד אופציה שאני ממליץ עליה היא לקנות מקינטה. ספציפית brikka של bialetti. לעומת מכונה זה זול, כ 300 שקל. ולטחון את הקפה קצת יותר גס ביחס לקפה למכונה. אני משתמש במקציף חשמלי (בערך 400 שקל) שעושה עבודה סבירה כשלומדים לעבוד איתו.. לא חלק כמו סטימר של מכונה בבית קפה, אבל יותר טוב ממה שסטימר של מכונה זולה מוציא. הקפה יוצא מדהים. סיפור של חמש דקות על הגז. היתרון הגדול מבחינתי שאין צורך בנקיונות כמו במכונה, רק שוטפים עם מים. במקרה אני בריסטה ובאמת שהקפה שלי בבית מהמקינטה יותר טעים מבבית קפה. חברים יעידו.
 2. פנסוניק. יש לי אחת כבר מעל חמש שנים והיא כמו חדשה. לפני זה היתה לי פיליפס שאחרי כמה חודשים לא קצצה טוב. אני משמן את הלהב עם השמן שהגיע עם המכונה (שתי טיפות אחרי כל גילוח - עדיין לא נגמר הבקבוק הקטן שהגיע איתה)
 3. ומה מהצד של החנות? למה שהם יקחו אחריות על האריזה של הלקוח? הם לא אומרים אל תעשה את זה - פשוט שתקח אחריות אם קורה משהו בדרך כי לא ארזת כמו שצריך (אריזה מקורית - הם כן אחראים). בכלל עוד דבר ששוכחים כאן זה שב TMS ספציפית בדרך כלל המחירים יותר טובים בהשוואה לחנויות אחרות - יש גבול כמה אפשר לבוא לקראת הלקוח ולספוג הוצאות כדי לשמור על לקוח מרוצה. מהניסיון שלי איתם, רק דברים טובים יש לי לומר. בכלל לפי דעתי הפוסט מיותר. שיימינג על פארש זה מגעיל. אני באמת חושב שהבעיה האמיתית כאן היא שהעלק טכנאי מומחה בעצם תיווך בין לקוח שלו לקניית מחשב מהם, תוך כדי גזירת עמלה (אני מניח), וקיבל שיעור שהגיע לו.
 4. אגב, מבאס עד כדי מחרפן שהמסך לא יושב ישר, ונוטה שמאלה. לא רוצה לבאס, אבל יש לי הרגשה שבסמסונג זה לא היה קורה. העניין של הריצוד, היה לי פעם מסך VA של סמסונג (לפני מעל עשור, 19 אינץ' מרובע) ולעומת מסך IPS שהחליף אותו (DELL 2007WFP האגדי), לפי הזיכרון שלי ה VA היה נראה יותר חלק, כמו להשוות תמונה "מבריק" ל"מט". ב IPS אם תתקרב תראה את הפיקסלים וה"רווח" ביניהם יותר בבירור. ולפעמים זה נראה כאילו זה מרצד אם אתה מתעמק בזה. אבל רק אם אתה קרוב מאוד למסך. מצד שני יכול להיות שהזיכרון שלי דפוק וגורם לי לדמיין והכל שטויות. ואולי גם השתנו דברים מאז.
 5. רק אוסיף (בלי שום קשר לשאר הדברים שנאמרו) שמה מהותי ומה פחות זה יודע להגיד רק הצד הנפגע, ובכל מקרה הגבול הוא לפעמים דק ועדיף להתרחק ממנו כמה שרק אפשר, סך הכל אין לאף אחד מטרה שמישהו ייפגע, ואם יש אז יש כאן בעיה.
 6. בוא תסביר לי בבקשה במה יבוא לידי ביטוי ההבדל בין השניים? מבחינה מעשית, לא נתונים על הנייר.
 7. לא אמרת בצורה מפורשת לשתוק, אבל אתה חוזר על זה ששום דבר לא מאומת ואין טעם לדון בדברים. חייב להוסיף שלטעמי גם בצורה מתנשאת משהו כאילו אתה רואה כאן משהו שאף אחד לא מצליח לראות. אומר לחכות בסבלנות. ואם לא בא לנו? אם בא לנו להתעמק באיזו ספקולציה? זאת נקודת המבט שלך - ואתה משליך אותה על כולם. אנשים מבינים אותך ומה אתה אומר, פשוט חושבים אחרת בהרבה מקרים. אין טעם לחזור על זה כל פעם מחדש כשמישהו מעלה נושא. אתה - חכה בסבלנות. השאר - יעשו מה בא להם. במקום זה אתה אומר לכולם לחכות פשוט.
 8. שמע ההשוואה שלך... פגעת בול מה שנקרא. תחליף את המרצדס בלילה למאזדה, הבנדאם יבכה. תחליף את ה SSD היקר בזול - והוא לא יידע בחיים.
 9. בגלל כל הסיבות שאמרתי קודם! פופוליסטי? מציאותי! זה יהיה שדרוג על פני כל הארד דיסק מבחינת ביצועים, אבל הוא מספיק מהיר כדי שההבדל בינו לבין SSD יותר מהיר יהיה זניח ולא מורגש! תסכים איתי ש SSD מוצר יותר אמין מהארד דיסק? שגם ככה בדרך כלל מחזיק הרבה שנים.. תסכים איתי שאם יש פאק בייצור כנראה שיבוא לידי ביטוי דווקא בשנה הראשונה ולא לאחר מכן? אז כן אני מניח שהמוצר לא יתקלקל. אני משער שהבחור משתמש במחשב למשחקים וכמחשב ביתי, יצא לי לראות פוסטים שלו בעבר. הוא יותר זול כי הוא מיוצר מחלקים יותר זולים כנראה, והוא קצת פחות מהיר, ופחות אחריות, ועדיין בשימוש רגיל לא יורגש שום הבדל.
 10. מה אתה רוצה? בחיי אני לא מבין... תן לנו לדבר על מה שמעניין אותנו, אם אותך זה לא, אתה באמת לא חייב להגיב... הפרספקטיבה שלך היא כנראה שונה משלי ושוב זה בסדר. כמו שאני לא פוסל את הדברים שלך על הסף (כל עוד לא מדובר בעובדות גמורות), תכבד את השאר כי אין לך הזכות להחליט מי ידבר או לא ובנוגע למה. שוב, אתה לא חייב להשתתף אם אתה לא מוצא עניין. גם לא להגיב זה בסדר.
 11. שניהם יהיו מספיק מהירים כמעט לכל שימוש, ההבדל לא יהיה מורגש, בטח בסביבה ביתית ובמשחקים. כנראה ששניהם יעבדו במשך כמה שנים טובות, אפילו אם אחד מהם בא עם יותר אחריות. עד כדי כך לא יהיה הבדל שאפילו אם יום אחד לצורך העניין תבוא אל הבחור בלילה ותחליף לו בין הכוננים, אין מצב בעולם שהוא ישים לב.
 12. גם אם ההודעה לא מאומתת, (והיא התפרסמה כאן באתר אז אני מניח שבדקו את העניין ולא היו מפרסמים שטויות), בכל מקרה היא הגיונית לפי המפרט והנתונים, ותואמת פחות או יותר את השמועות שצצו. חוץ מזה דיברנו על המקרה בהנחה שהיא נכונה. אז אם היא באמת נכונה או לא זה לא העניין. זה נושא לגיטימי לדיון... באמת שאני לא מוצא את הטעם בפוסטים מהסוג הזה, אם יש לך משהו לומר בכיף, אבל אפילו אתה אומר שאתה נשמע כמו תוכי... בוא נגיד לא הוספת משהו לדיון. זה סתם פוגם בשטף ונראה כאילו אתה חייב להיות המילה האחרונה...
 13. תתחדש! מה שאתה חווה זה בעצם ההבדלים בפאנל בין IPS ל VA. פלוס מינוס. כל אחד והייתרונות שלו, אבל סך הכל שניהם איכותיים, למרות ששונים. מזל שלא הבאת TN, כבר מדמיין את הביקורת שהיית כותב יש לי תחושה שציפית לקפיצה באופן כללי חוץ מהקצב רענון, פשוט היה לך מסך באמת טוב. אבל זה לכשעצמו קפיצה רצינית.
 14. עזוב אותך שטויות לא תרגיש שום הבדל בפועל בין השניים. תן לה נשיקה תגיד תודה ותהיה מבסוט.
 15. 450 דולר ל 1080. (לא כולל משלוח). אני מאמין שה 2060 יתומחר ככה. וקשה לי להאמין שהוא יתן אותם הביצועים. והוא יבוא בלי טנסור כנראה. מי שמחפש כרטיס בתקציב הזה, יש לי הרגשה שיהיה עדיף לו להביא 1080 עכשיו, כי כשה 2060 יושק, NVIDIA תדאג שהמלאי של ה 1080 ייגמר. הם יעשו הכל כדי לחלוב כמה שאפשר.
 16. עכשיו NVIDIA רוצה לסיים את המלאי של הדור הישן, עד להשקה של ה 2060 וה 2050. הם הרי לא יקבלו טנסור, וישבו על המחירים של 1060-1070. יש לי הרגשה שיהיה יותר משתלם לקנות 1070 היום באיזה דיל מאשר 2060 בהשקה, רק שעד אז הם ידאגו שלא תהיה אופציה לקנות 1070. מקווה שאני טועה.
 17. שאני לא רואה 50 אחוז אלא 5, שה 2080 לא עולה 700$, והטענה האמיתית היא שבמקום להחליף את ה 1080, הם תמחרו את ה 2080 מעליו. המצב נשאר כמו שהיה לפני ההשקה, אולי עם הוזלה של 10% בערך על הדור הישן, ויצירת שוק עוד יותר גבוה מהשוק הגבוה.
 18. אם אני לא טועה ה 1080TI הושק במחיר של 700$. זה שמאז הוא עלה ורק עכשיו חזר למחיר המקורי שלו זה משהו אחר.
 19. הרוב הוא כשמו כן הוא - הרוב. מרבית הצרכנים מתוך מי שרוכש או היה רוכש את הכרטיס. זה שבהשקה הכרטיסים נחטפים - חוכמה גדולה, גם אם היו משיקים אבטיח במקום הכרטיס הוא היה נחטף. חוץ מזה תראה איזה יופי הם שיווקו את המוצר (פי עשר!@#$%$#@^) וגרמו אפילו לך לשווק אותם בלי לשים לב. היום ב 2018 במיוחד בתחום הספציפי הזה העולם הוא לחלוטין גלובלי. לכולם יש אותה גישה לאותו מידע. מה שהולך בפורומים פה אני מניח שהולך בעוד מקומות. אם כבר, כאן הקהילה אמנם דיי קטנה אבל לפי דעתי איכותית בהשוואה למקומות אחרים. החברה כאן לגמרי בפרופורציות.. (אולי אתה קצת פחות )
 20. מה הקשר סלרון? חליק עם השטויות... נלך איתך רחוק 8700K כמה עולה היום? 300 דולר? בשביל משחקים אין סיכוי שהוא לא יספיק, בשום צורה שהיא. אתה משווה את זה להוצאה גדולה פי 3-4 על כרטיס מסך? התמונה הגדולה מבחינתך היא הטכנולוגיה והפוטנציאל. כולם כאן מבינים את ההסברים שלך, פשוט לא מסכימים איתך. הרוב באופן כללי לא כמוך. הרוב יוציאו סכום כזה על הכרטיס כדי לשחק משחקים ולקבל ביצועים גבוהים. וזאת היא התמונה הגדולה לצרכן הפשוט, שלא מעניין אותו טנסורים ושטויות. כמו שמי שקנה עד היום כרטיס לא עניין אותו מה זה CUDA, אלא כמה ביצועים סך הכל הכרטיס נותן.
 21. מעבדים עולים סכומים אסטרונומיים? לשוק הביתי מעבד בפחות מאלף שקל הוא דיי והותר נכון להיום. אתה מדבר כאן על כרטיסי מסך שעולים 900 דולר וצפונה. עצה ממני אליך, יש דברים כמו ההשקה הזאת, שצריך לקחת בערבון מוגבל. צריך תמיד לשבת לך בראש, שזה אירוע יח"צ, הדברים מוצגים בצורה הכי גרנדיוזית ומפוצצת שיש, בדיוק כמו שזה מהיר וחזק פי עשר, מנטרה שאתה חוזר אחריה כאן הרבה. כאילו, לא בקטע רע, אבל נראה לי שהם מאכילים אותך בכפית פשוט. בעולם האמיתי, אין שום קשר בין האמרה הזאת למציאות. יחס מחיר ביצועים במשחקים נשאר פחות או יותר אותו דבר לכשהיה. מי שיקנה את הכרטיס, ישחק משחקים. לא יתפאר בפוטנציאל של הטכנולוגיה עצמה.
 22. NVIDIA. יש להם מספיק כסף גם ככה. מה שהם עושים זה נטו חזירות. ככה או ככה יש להם את הרוב הגמור של כל השוק, שזה יותר ממה שהיה בזמנו כשהיתה להם תחרות מצד ATI (ואחרות). ואז הם גם פיתחו דברים ושילמו על מחקר. לכן היום בטוח הם היו "עומדים בזה". פשוט ככה יוצא להם רווח אפילו יותר גדול.
 23. לא מבין מה ההתלהבות, אין כאן שום דבר חדש מבחינת יחס מחיר/ביצועים. הוא פשוט קצת יותר יקר וקצת יותר חזק. בעולם מתוקן, ה 2080 היה מתומחר כמו ה 1080, נותן 30-50 אחוז יותר ביצועים ופשוט מחליף אותו בסגמנט של ההיי-אנד. כמו שפעם היה כשהתחלף דור.
 24. העניין הוא שה VSYNC מרנדר מספר פריימים (גם על הכמות שלהם אתה יכול לשלוט בהגדרות) כך שמה שאתה רואה על המסך זה בעצם כמה פריימים אחורה. קצב רענון 60HZ, אומר 1/60 שניות כל פריים. עכשיו זה לא המון, אבל בוא נגיד שזה הרבה פעמים ההבדל בין כמעט לפגוע במטרה קשה שנמצאת בתנועה לבין לפגוע. גם אם אתה לא מקשר באותו רגע שזאת הסיבה, וחושב שפשוט לא כיוונת טוב. אם המטרה שלך היא סטטית, לא תרגיש כנראה הבדל. כשה VSYNC דלוק אני מרגיש שה AIM פשוט לא טוב. וזה גם מתבטא ביחס K/D בדרך כלל... בלי קשר ממשי באיזה משחק ספציפית מדובר...
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close