עבור לתוכן
 • צור חשבון

YarYar

צוות האתר לשעבר - לא פעילים
 • מספר הודעות

  3,111
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3
 • זמן מחובר

  419יום 22ש' 5דק' 54שנ'

YarYar last won the day on June 3

YarYar had the most liked content!

דירוג

53 טוב מאוד

אודות YarYar

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 05/04/1993

מבקרים אחרונים

571 צפיות בפרופיל
 1. ומה מהצד של החנות? למה שהם יקחו אחריות על האריזה של הלקוח? הם לא אומרים אל תעשה את זה - פשוט שתקח אחריות אם קורה משהו בדרך כי לא ארזת כמו שצריך (אריזה מקורית - הם כן אחראים). בכלל עוד דבר ששוכחים כאן זה שב TMS ספציפית בדרך כלל המחירים יותר טובים בהשוואה לחנויות אחרות - יש גבול כמה אפשר לבוא לקראת הלקוח ולספוג הוצאות כדי לשמור על לקוח מרוצה. מהניסיון שלי איתם, רק דברים טובים יש לי לומר. בכלל לפי דעתי הפוסט מיותר. שיימינג על פארש זה מגעיל. אני באמת חושב שהבעיה האמיתית כאן היא שהעלק טכנאי מומחה בעצם תיווך בין לקוח שלו לקניית מחשב מהם, תוך כדי גזירת עמלה (אני מניח), וקיבל שיעור שהגיע לו.
 2. YarYar

  שידרוג מ-Dell 2209WA

  אגב, מבאס עד כדי מחרפן שהמסך לא יושב ישר, ונוטה שמאלה. לא רוצה לבאס, אבל יש לי הרגשה שבסמסונג זה לא היה קורה. העניין של הריצוד, היה לי פעם מסך VA של סמסונג (לפני מעל עשור, 19 אינץ' מרובע) ולעומת מסך IPS שהחליף אותו (DELL 2007WFP האגדי), לפי הזיכרון שלי ה VA היה נראה יותר חלק, כמו להשוות תמונה "מבריק" ל"מט". ב IPS אם תתקרב תראה את הפיקסלים וה"רווח" ביניהם יותר בבירור. ולפעמים זה נראה כאילו זה מרצד אם אתה מתעמק בזה. אבל רק אם אתה קרוב מאוד למסך. מצד שני יכול להיות שהזיכרון שלי דפוק וגורם לי לדמיין והכל שטויות. ואולי גם השתנו דברים מאז.
 3. רק אוסיף (בלי שום קשר לשאר הדברים שנאמרו) שמה מהותי ומה פחות זה יודע להגיד רק הצד הנפגע, ובכל מקרה הגבול הוא לפעמים דק ועדיף להתרחק ממנו כמה שרק אפשר, סך הכל אין לאף אחד מטרה שמישהו ייפגע, ואם יש אז יש כאן בעיה.
 4. YarYar

  כונן ssd עד 300₪

  בוא תסביר לי בבקשה במה יבוא לידי ביטוי ההבדל בין השניים? מבחינה מעשית, לא נתונים על הנייר.
 5. לא אמרת בצורה מפורשת לשתוק, אבל אתה חוזר על זה ששום דבר לא מאומת ואין טעם לדון בדברים. חייב להוסיף שלטעמי גם בצורה מתנשאת משהו כאילו אתה רואה כאן משהו שאף אחד לא מצליח לראות. אומר לחכות בסבלנות. ואם לא בא לנו? אם בא לנו להתעמק באיזו ספקולציה? זאת נקודת המבט שלך - ואתה משליך אותה על כולם. אנשים מבינים אותך ומה אתה אומר, פשוט חושבים אחרת בהרבה מקרים. אין טעם לחזור על זה כל פעם מחדש כשמישהו מעלה נושא. אתה - חכה בסבלנות. השאר - יעשו מה בא להם. במקום זה אתה אומר לכולם לחכות פשוט.
 6. YarYar

  כונן ssd עד 300₪

  שמע ההשוואה שלך... פגעת בול מה שנקרא. תחליף את המרצדס בלילה למאזדה, הבנדאם יבכה. תחליף את ה SSD היקר בזול - והוא לא יידע בחיים.
 7. YarYar

  כונן ssd עד 300₪

  בגלל כל הסיבות שאמרתי קודם! פופוליסטי? מציאותי! זה יהיה שדרוג על פני כל הארד דיסק מבחינת ביצועים, אבל הוא מספיק מהיר כדי שההבדל בינו לבין SSD יותר מהיר יהיה זניח ולא מורגש! תסכים איתי ש SSD מוצר יותר אמין מהארד דיסק? שגם ככה בדרך כלל מחזיק הרבה שנים.. תסכים איתי שאם יש פאק בייצור כנראה שיבוא לידי ביטוי דווקא בשנה הראשונה ולא לאחר מכן? אז כן אני מניח שהמוצר לא יתקלקל. אני משער שהבחור משתמש במחשב למשחקים וכמחשב ביתי, יצא לי לראות פוסטים שלו בעבר. הוא יותר זול כי הוא מיוצר מחלקים יותר זולים כנראה, והוא קצת פחות מהיר, ופחות אחריות, ועדיין בשימוש רגיל לא יורגש שום הבדל.
 8. מה אתה רוצה? בחיי אני לא מבין... תן לנו לדבר על מה שמעניין אותנו, אם אותך זה לא, אתה באמת לא חייב להגיב... הפרספקטיבה שלך היא כנראה שונה משלי ושוב זה בסדר. כמו שאני לא פוסל את הדברים שלך על הסף (כל עוד לא מדובר בעובדות גמורות), תכבד את השאר כי אין לך הזכות להחליט מי ידבר או לא ובנוגע למה. שוב, אתה לא חייב להשתתף אם אתה לא מוצא עניין. גם לא להגיב זה בסדר.
 9. YarYar

  כונן ssd עד 300₪

  שניהם יהיו מספיק מהירים כמעט לכל שימוש, ההבדל לא יהיה מורגש, בטח בסביבה ביתית ובמשחקים. כנראה ששניהם יעבדו במשך כמה שנים טובות, אפילו אם אחד מהם בא עם יותר אחריות. עד כדי כך לא יהיה הבדל שאפילו אם יום אחד לצורך העניין תבוא אל הבחור בלילה ותחליף לו בין הכוננים, אין מצב בעולם שהוא ישים לב.
 10. גם אם ההודעה לא מאומתת, (והיא התפרסמה כאן באתר אז אני מניח שבדקו את העניין ולא היו מפרסמים שטויות), בכל מקרה היא הגיונית לפי המפרט והנתונים, ותואמת פחות או יותר את השמועות שצצו. חוץ מזה דיברנו על המקרה בהנחה שהיא נכונה. אז אם היא באמת נכונה או לא זה לא העניין. זה נושא לגיטימי לדיון... באמת שאני לא מוצא את הטעם בפוסטים מהסוג הזה, אם יש לך משהו לומר בכיף, אבל אפילו אתה אומר שאתה נשמע כמו תוכי... בוא נגיד לא הוספת משהו לדיון. זה סתם פוגם בשטף ונראה כאילו אתה חייב להיות המילה האחרונה...
 11. YarYar

  שידרוג מ-Dell 2209WA

  תתחדש! מה שאתה חווה זה בעצם ההבדלים בפאנל בין IPS ל VA. פלוס מינוס. כל אחד והייתרונות שלו, אבל סך הכל שניהם איכותיים, למרות ששונים. מזל שלא הבאת TN, כבר מדמיין את הביקורת שהיית כותב יש לי תחושה שציפית לקפיצה באופן כללי חוץ מהקצב רענון, פשוט היה לך מסך באמת טוב. אבל זה לכשעצמו קפיצה רצינית.
 12. YarYar

  כונן ssd עד 300₪

  עזוב אותך שטויות לא תרגיש שום הבדל בפועל בין השניים. תן לה נשיקה תגיד תודה ותהיה מבסוט.
 13. 450 דולר ל 1080. (לא כולל משלוח). אני מאמין שה 2060 יתומחר ככה. וקשה לי להאמין שהוא יתן אותם הביצועים. והוא יבוא בלי טנסור כנראה. מי שמחפש כרטיס בתקציב הזה, יש לי הרגשה שיהיה עדיף לו להביא 1080 עכשיו, כי כשה 2060 יושק, NVIDIA תדאג שהמלאי של ה 1080 ייגמר. הם יעשו הכל כדי לחלוב כמה שאפשר.
 14. עכשיו NVIDIA רוצה לסיים את המלאי של הדור הישן, עד להשקה של ה 2060 וה 2050. הם הרי לא יקבלו טנסור, וישבו על המחירים של 1060-1070. יש לי הרגשה שיהיה יותר משתלם לקנות 1070 היום באיזה דיל מאשר 2060 בהשקה, רק שעד אז הם ידאגו שלא תהיה אופציה לקנות 1070. מקווה שאני טועה.
 15. שאני לא רואה 50 אחוז אלא 5, שה 2080 לא עולה 700$, והטענה האמיתית היא שבמקום להחליף את ה 1080, הם תמחרו את ה 2080 מעליו. המצב נשאר כמו שהיה לפני ההשקה, אולי עם הוזלה של 10% בערך על הדור הישן, ויצירת שוק עוד יותר גבוה מהשוק הגבוה.