קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 19 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

אני לא מבין למה אתה מתאמץ בכלל. דנדן פאנבוי של פנדה. בזבוז אנרגיה.

ממש לא היה צורך שתתערב, אבל ממש. עוד ויכוח מתלהם בינך לבין דנדן זה הדבר האחרון שהדיון הזה צריך.

מי פה פאנבוי של מי זה ידוע, וזו לא הנקודה.

הנקודה היא שכאשר מישהו יוצר הטעייה, בין אם מכוונת או לא, ובין אם היא נובעת מחוסר הבנה או ממגמתיות - אני חש צורך להתערב ולהבהיר את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כאלה שמציעים את E2209WA ויש כאלה שמציעים את 2209WA

מישהו כבר גילה מה המשמעות של ה-E ?

כרגע ב ZAP יש את שני המסכים למכירה, בחנויות שונות.

לפי הנתונים שמוצגים שם,, לא מדובר באותו מסך בדיוק, יש הבדל בזמן תגובה (6 ב E ו 5 בבלי E), ובניגודיות (3000 ב E ו 1000 בבלי E).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין המסכים באתר של הוא הצבע כסוף/שחור אין הבדל בטבלת הנתונים.

ההבדל בין ניגודיות של 1000 ו 3000 זה ניגודיות בסיסית ודינמית, חלק מהאתרים נוקבים בנמוך וחלק בגבוה. זה לא שיש 10 דגמים עם אותו השם זה אותו מסך ואין יותר מדי מה להתבלבל.

קיים 2209 נוסף ה-S2209W אבל הוא מסומן שונה ובעל נתונים שונים לגמרי מנושא דיון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפניתי לזאפ על מנת שיאחדו את הקטגוריות של שני הדגמים הם ענו לי שאחד PIVOT והשני לא וכן הפאנלים שונים

אחד TN ואחד E-IPS

אם יש פה טעות אנא עדכנו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר. נקסטופ שלחתי לך מייל/ה.פ למה אין תגובה?

עריכה:

דברתי עם נציג SKYPC.

והוא אמר לי דבר מוזר.

החלפת פיקסל שרוף אחד עד השנה הראשונה. (לפי המדיניות של דל)

???

נכנסתי לאתר של דל, ובדקתי את המדיניות שלהם.

ואני לא ממש מבין.

אני לא ידוע מה ההבדל בין DARK/BRIGHT DOTS..

http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/dsn/document?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&dn=1018431

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור בהגדרה של בהיר לעומת כהה?

???

בהיר זה אחד שתקוע על ON ורואים אותו על רקע כהה. כהה זה ההיפך. במסכי VA/IPS נדיר מאוד שיש בהירים, לכן לא אכפת להם להתחייב על החלפה על פיקסל בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן תשובה שקבלתי מזאפ

שלום רב,

אלו שני דגמים שונים האחד "E2209WA" והשני "2209WA"

יחס הניגודיות שונה, זמן התגובה שונה האחד עם פיווט והשני בלי.

בברכה,

רם

זאפ

משהוא יכול לעזור לי עם תשובה מדויקת ? אני חייב לדעת האם יש הבדל בינהם או לא

שבת שלום

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שב-ZAP לא יודעים מהחיים שלהם. כנראה מצאת אחד שפשוט דיקלם לך את מה שרשום לו במערכת בלי לדעת למה זה נרשם במערכת מלכתחילה.

אלו שני דגמים שונים האחד "E2209WA" והשני "2209WA"

יחס הניגודיות שונה, זמן התגובה שונה האחד עם פיווט והשני בלי.

מעניין שכל החנויות (או כמעט כולן), גם אלה שמפרסמות את המוצר עם ה-E וגם אלה שבלי ה-E מצהירות על אותם נתונים - אותו זמן תגובה, אותו יחס ניגודיות, אותן זוויות, וגם פיווט.

מבחינת DELL - אין מסך כזה E2209WA. יש 2209WA שהוא המסך המדובר, ויש E2209W, שהוא TN עם נתונים אחרים ומחיר אחר לחלוטין.

תבדקו באתר שלהם.

לא יודע למה חלק מהחנויות/יבואנים החליטו לקרוא ל-2209WA בשם E2209WA, אבל זה אותו מסך. פשוט כי אין מסך אחר כזה.

איך אני יודע שהם לא מוכרים בטעות את ה-E2209 ה-TN בתור E2209WA? לפי הנתונים האחרים (זוויות צפייה ואזכור פיווט). קל לי יותר להאמין שהתפלחה לשם E מאשר שכל הנתונים המפורסמים שגויים בכל החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...