קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

אין עוד קניות מתוכננת לעתיד הקרוב.

במיוחד לא של המסך הזה.

לא עדכנתי את המספרים עדיין כי אני מחכה לאישורים סופיים של אנשים שקיבלו.

משמע שעדיין אנשים יכולים לנסות להזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון...

ההבדל בין החנויות הוא בעיקר פריסת הסניפים שהיא פחות מעניינת אחרי השבוע הראשון

וכמובן השבוע הראשון של הפיקסל המת :)

בעקרון יש מספר אנשים שביקשו פרטים ואמרו שהזמינו, אז אני מחכה לראות שהם קיבלו ואז אעדכן מספרים...

ועל הדרך.

מי שהזמין וקיבל שיעדכן אותי בפרטי, או שיכתוב פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהקנייה מפנדה, ברשותכם אשמח לקבל תשובה לגבי המדיניות.

ה2% הנחת מחיר מתקבלים ברכישה במזומן של כל פריט/קבוצת פריטים? או רק במכירה הקבוצתית הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אתה דוחף את עצמך כנציג של החנות בכל נושא, אז אמרתי אולי אתה יודע.

בכל מקרה, כדי להתקשר אליהם לא הייתי צריך את האישור שלך. רשמתי כאן כי יאיר הגיב כאן פעם אחת.

ואולי מישהו אחר (למשל אתה בראש ובראשונה) יודע משהו על כך מקניות קודמות/נוכחיות אשר בוצעו.

(דן, אתה תוקפני בגלל השעה? ציפיתי לתגובה נעימה יותר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקניות קודמות לא היו הנחות על מזומן...

למרות שבעבר הרחוק שמעתי שיש משהו בחנות, אבל איכשהו תמיד שילמתי באשראי בסוף, אז לא יצא לי לבדוק את הנושא.

אני לא דוחף את עצמי בתור נציג, אבל כפי שאמרתי בעבר, אני לא אוהב שאנשים מדברים על מה שהם לא יודעים, במיוחד כשאין להם ניסיון בכלל, או ניסיון לפני חצי עשור...

ושוב פעם, כל עוד אין מתחת לניק שלי, "נציג פנדה מחשבים" אז אין מה לשאול אותי כל כך :) אין לי בעיה לתת לך ת'כתובות מייל שצריך, אבל את זה אתה יכול לעשות גם בעצמך.

ויאיר מגיב פה פעם במיליון שנה, כשצריך אותו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שבNEXTOP זה בערך 1500...

בשיא הרצינות, קשה לך לקרוא את ההודעות בדיון?

סך הכל את ההודעות בעמוד הראשון, קשה לך לקרוא?

NEXTOP מוכרים את המסך ביבוא פרללי ב1550, כלומר הם מיבאים בעצמם, ואין לך שום אחריות מצד דל ישראל.

האחריות היחידה היא האחריות של החנות, במידה והחנות תסגר אכלת אותה.

שלא לדבר שאין לך את נושא הפיקסלים המתים בשבוע הראשון.

והכי חשוב, אין להם בכלל במלאי את המסך הזה.

אתה מוזמן לקרוא את הדיון הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394293.msg3385774#msg3385774

ובמיוחד את ההודעה הזאת בדיון: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394293.msg3394825#msg3394825 (ואת ההמשך בעמוד אחרי זה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים,

כנראה שהצטרפתי בדיוק בזמן...

אני מעוניין לקנות את המסך(במיוחד אחרי שדיברתי עם נציגי פנדה היום והם הסבירו לי בנימוס שאין שום אפשרות להבטיח את 2007WA עם פנל ISP)

בכל מקרה, אני רוצה לדבר עם האחראי לקניה, ככה לסגור קצוות לפני שאני מחליט סופי.

peled99@gmail.com

תודה רבה, אחלה יוזמה.

לא חשוב, הבנתי שצריך לבד להתקשר לפנדה ולהזמין בטלפון, כל מה שצריך זה לציין את הקרבה לקנייה הקבוצתית.

תודה רבה, עשיתם לי את השבוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה קיבלת תגובה במייל :)

תעדכן כשהמסך יגיע :)

אני צופה ירידת מחיר למסך הנ"ל, עכשיו שגם חנויות אחרות מלבד פנדה ו NEXTOP מוכרים אותו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5055

השתמשתי בצור קשר באתר שלהם על מנת לשאול אותם אם יש להם במלאי את המסך לפני מספר ימים, ועדיין לא קיבלתי תגובה.

לפי דעתי הם פרסמו את המסך, אך עדיין לא קיבלו את המלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה נראה מעניין...

הבעייה היא שאני גר בראשון ומה ייקרה אם הוא יגיע אליי ויתברר לי שיש פיקסל מת מה אז אסע עד לפנדה?

ואני יודע שפיקסל מת זאת לא תופעה נדירה כי יש לי כזה במסך שלי מאז שקניתי אותו לפני שלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתעניינות דן, קיבלתי את המסך והוא מצוין... :) לא מצאתי פיקסלים שרופים כך שאני מרוצה מהקנייה, אז שוב תודה לך.

eranisra, אני מרחובות כך שהייתה לי אותה דאגה במקרה שיתגלה פיקסל שרוף, במידה ויתגלה תוכל לשלוח לפנדה את המסך עם שליח, יצא שהמשלוח יתקזז עם ההנחה שקיבלת אבל לדעתי זה שווה את האחריות והאמינות של פנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...