קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

אני מאוד מתלבט בין המסך המדובר לבין 2408.

יש לי GTX295 וחשוב לי לנצל אותו כמו שצריך ואני מעוניין בFHD אמיתי,

אלא שאני מתלבט מפני שהמחיר של ה24'' של נראה לי מופקע....

אשמח לשמוע חוות דעת. תודה.

חוות דעת אמיתית בין שני המסכים הללו יכולה להינתן רק בהשוואה מדוקדקת בין שני המסכים כשהן אחד ליד השני... התמונה שלהם (נראה לי) די זהה - אם כי יש פרמטרים לטובת ה- 2408 (יש סיבה להיותו יותר יקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לקנות שני 2209wa במחיר של 2408 אחד ,

כך שזה ממש שיקול שלך...

מבחינת איכות אני מניח שהם דיי דומים (גם אני התלבטתי בעניין ובחרתי בסוף ב-2209wa כי נראה לי שהוא נותן יותר תמורה למחיר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה התלבטות בין הפיליפס 24" לבין ה2209WA הייתי אומר לך בלב שלם קח את ה2209WA

ורק בעקבות שכמות החיבורים זהה.

אם אתה צריך את החיבורים הנוספים, אז כן יש משמעות כאן ל2409 ולדגם של שאפילו קצת יותר יקר.

אם אין משמעות, קח בכיף את ה2209WA, ואפילו 2 כאלה (אם גודל חשוב לך ויש לך מקום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברכה,

ברצוני להודות לכולם, לגולשים שקנו, לגולשים שהתלבטו ליוזמי המכירה ולאתר HWZONE שאפשר את המכירה הקבוצתית הזאת

אז שוב תודה

עו"ד יאיר סאטובי

מנכ"ל פנדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מתלבט בין המסך המדובר לבין 2408.

יש לי GTX295 וחשוב לי לנצל אותו כמו שצריך ואני מעוניין בFHD אמיתי,

אלא שאני מתלבט מפני שהמחיר של ה24'' של נראה לי מופקע....

אשמח לשמוע חוות דעת. תודה.

והמחיר של ה - GTX 295 לא נראה לך מופקע ? ::)

לך על הפיליפס (240PW).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

deniss14 את הGTX295 השגתי במחיר די מצחיק כך שזו לא שאלה. ההלבטות שלי קשורה לכרטיס מסך. האם כדאי בשביל חווית משחק להשקיע בשבילו את המסך הזה. האם 22'' יהיה החמצה של היכולות שלו, האם עם ה24'' אהנה הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, הביקורת הראשונה הפתיעה אותי מאוד בבדיקת הINPUT LAG, תיארתי לעצמי שאני קונה מסך טוב אבל לקחתי בחשבון שכנראה יהיה INPUT LAG כמו שתמיד יש במסכי . כנראה שלDELL יצא מסך ממש מושלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

יש INPUT LAG נמוך...

עשיתי בדיקה כבר של המסך הזה מול TN של הLAPTOP ומצאנו פספוסים נורא קטנים...

אין לי שמץ איך הוא הצליח לעשות את זה ככה במסך שלו :)

אלכס, אחלה ביקורות

מהלינק הראשון

I sat down and watched the Manchurian Candidate with my girlfriend which "off topic" left us with a uneasy feeling and also good feelings about this monitor as we did not have to move it to bed height due to the excellent viewing angles. I also noticed due to the lack of it, there is no light bleed! My first Impressions are very positive.

מי שיודע לקרוא אנגלית, רק יראה שמה שאמרתי על הזויות של TN קיים גם בTNים החדשים, אז מי שסתם ממציא מידע, חבל שהוא מטעה אחרים.

In my honest opinion this monitor is golden compared to all the other monitors in the same price range, I can easily recommend to anyone looking for quality

מהלינק השני

This is the best 22-inch monitor we've seen.

The 2209WA ate DisplayMate for breakfast, then flew in more DisplayMate to have for lunch, showing smooth gradients and displaying all 255 monochrome shades. Movie watching was a joy, as was our Half-Life 2: Episode 2 session, with no noticeable detractions.

חחח :)

מהלינק השלישי

With its slab EIPSA The 2209WA is more versatile than the TN screens. Il est globalement aussi bon que les meilleurs d'entre eux, avec en prime des angles de vision plus ouverts. It is basically as good as the best of them, with the added bonus of viewing angles more open. Mais il est aussi plus cher... But it is also more expensive ...

למרות שבלינק השלישי כל חלק בנפרד מקבל רק 3 כוכבים, אם תקראו את הטקסט תבינו שכן משבחים את המסך.

ובסיכום הוא קיבל 5 כוכבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...