סקר בחירות 2009 - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

אין כל קשר לילד. זאת דעתי בלבד.

מי שמדבר מלוכלך ומקלל כמו ילד שעולה לכיתה ט' ורוצה להראות כמה כוח יש לו, יעעננני ערס,יש לו מקום בשיכון ד' ולא בממשלה.

מה זה קשור...

אתה לא אוהב אותו, אל תבחר אותו.

אבל להגיד שאתה בוחר בליבני בגלל שהיא "מנומסת", זה מגוחך עד כדי בכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שני ליצנים אתם :clown: :clown:

מיצד אחד אומרים שליברמן הוא גיזעני

ומצד שני קוראים לכולם בפורום רוסים :s05:

שני ליצנים שאינם מבינים כלום , המפלגה של ליברמן עולה בגלל שזה טבע הדברים " מול כל כוח , ניצב כוח אחר " ( אפילו ניוטון עשה על זה חוק ) - לא יתכן ולא יתקבל על הדעת שמגזר מסויים יוריד למגזר אחר את הראש ויהיה חצוף וחותר תחת המדינה שהוא מתקיים ממנה ושלא תצמח היתנגדות מטעם אותה מדינה - ממש כמו שינוי בזמנו שהייתה כוח נגד לש"ס כך גם ליברמן מתחזק אל מול חוצפתם הבילתי ניתנת להסכמה של חברי הכנסת הערבים .

ואם אתם לא מבינים שזה טבע הדברים אז אתם לא רק ליצנים אתם גם :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרואים כאן הוא שהחכי"ם הערבים גוררים את המגזר להקצנה הולכת וגוברת שכבר היו בה ניפגעים בנפש ( מהומות אוקטובר ) וכל זאת בגלל שהם רוצים להיבחר וממניעים פוליטים כמו כן הם אינם פועלים כדי לשפר את מצבו של המגזר שלהם ותדיר מתעסקים עם בעיות פלסטינאיות ולא עם בעיות פנים ולאחר מכן זוקפים זאת לחובתה של מדינת שאיננה מטפלת בציבור הערבי ' date=' אמת אמר ליברמן שהחכי"ם הערבים(ברובם ) הם נציגים של הפלסטינים בפרלמנט הישראלי ( לפחות ברוח הדברים האלו ) .

אני תומך נימרצות בדעתו הזו .

[/quote']

אתה יודע, זה מאוד אירוני. מצד אחד אתה אומר שחברי הכנסת הערבים מתסיסים את הציבור הערבי כנגד היהודים ע"מ להבחר, ומצד שני, זה בדיוק מה שליברמן עושה, רק בכיוון ההפוך.

אגב, For the record, בנושאים רבים בהחלט קיימת אפלייה נגד הערבים. אמנם במקרים רבים גם יש אפלייה מתקנת או חובות אזרחיות שלא מוטלות עליהם (צבא/שירות לאומי ובאופן מעשי הם בקושי משלמים מיסים אם בכלל), אבל בהחלט יש אפלייה נגדם, ומי שיאמר שזה לא נכון, הוא עיוור מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפלגה של ליברמן עולה בגלל שזה טבע הדברים " מול כל כוח , ניצב כוח אחר " ( אפילו ניוטון עשה על זה חוק ) - לא יתכן ולא יתקבל על הדעת שמגזר מסויים יוריד למגזר אחר את הראש ויהיה חצוף וחותר תחת המדינה שהוא מתקיים ממנה ושלא תצמח היתנגדות מטעם אותה מדינה - ממש כמו שינוי בזמנו שהייתה כוח נגד לש"ס כך גם ליברמן מתחזק אל מול חוצפתם הבילתי ניתנת להסכמה של חברי הכנסת הערבים .

ואם אתם לא מבינים שזה טבע הדברים אז אתם לא רק ליצנים אתם גם :screwy: :screwy:

הדגשתי לך את השורות הרלוונטיות עבורך .

עריכה :

אישית יואבי , מצחיק ומשעשע אותי הנסיונות הפטטים שלך למצוא אותי טועה , אבל המממ , תמשיך לנסות - עד שתודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, For the record, בנושאים רבים בהחלט קיימת אפלייה נגד הערבים. אמנם במקרים רבים גם יש אפלייה מתקנת או חובות אזרחיות שלא מוטלות עליהם (צבא/שירות לאומי ובאופן מעשי הם בקושי משלמים מיסים אם בכלל), אבל בהחלט יש אפלייה נגדם, ומי שיאמר שזה לא נכון, הוא עיוור מוחלט.

ואוו, אתה פשוט חיי בעולם משלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום אפליה נגדם

זה שבני אדם יהודים לא אוהבים אותם , זבש"ם

אבל בין אהבה של האדם ברחוב לבין אפליה פחחחח יש עוד הרבה

ויואבי אתה באמת חיי בעולם משלך ( אני חייב לציין שגם עוצם את העיניים )

טוב אין לי כוח להאיר את עינייך שמי שמופלה כאן זה היהודים - אתה פשוט חושב שאתה נאור ועדין לב ומרגיש כל כך טוב עם עצמך בגלל שאתה מרחם על המיסכנים , אבל האמת , אתה סתם מתנשא ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, שיש גזענות, יש אפלייה. זה גורר אחד את השני. רוצה קצת נתונים על גזענות? הנה לך, מויקיפדיה, שלא תגיד שהמצאתי:

תנועות ואישים התומכים במתן תמריצים לערבים שיעזבו את הארץ ("טרנספר מרצון" לא נפסלו על ידי ועדת הבחירות ומערכת המשפט מהתמודדות בבחירות לכנסת. ככלל, סובלים ערביי מגילויים של אפליה מחלק של הרוב היהודי. סקרים שנערכים מפעם לפעם מוכיחים כי בציבור היהודי רווחות תפישות גזעניות. על פי סקר [1] שערך מכון גיאוקרטוגרפיה בתחילת 2006, 68% של האוכלוסייה היהודית מתנגדים לגור בבניין עם שכנים ערבים, 46% לא מעוניינים שערבי יבקר בביתם, 41% תומכים בהפרדה במקומות בילוי ו-34% סבורים כי הערבים הם עם נחות. בשנת 2005 היו 225 תקריות אלימות מדווחות נגד ערבים.

בשנת 2007 חלה עליה ניכרת בגזענות של הציבור היהודי כנגד ערבים ובתקריות אלימות כנגד ערבים. 75% לא היו מוכנים לגור בבניין עם ערבי, ו-61% לא היו מעוניינים שערבי יבקר בביתם. על פי מחקר של אוניברסיטת חיפה, 74% מהנוער היהודי חושב שערבים אינם נקיים. 75% מהתלמידים היהודים סבורים שהערבים אלימים. כמו כן, התקבלו תלונות רבות על ביזוי בשדה התעופה. [2]

וזה מהערך גזענות, אתה מוזמן לחפש.

אני לא אומר שהערבים הם עם שכולו תכלת (השימוש בביטוי הזה פה גם כן אירוני, אבל בחייאת, אתם לא מבינים שכוח לא יעזור. סתם שאלה, נניח וחוק הבלי נאמנות אין אזרחות עובר, ואנחנו מגיעים למצב קיצון שיש מיליון איש שמאבדים את האזרחות שלהם, מה תעשו איתם? אם אתם לא מגרשים אותם לא עשיתם כלום, ואם כן, בהצלחה עם לגרש מעל מיליון אזרחים. אגב, זה לא יגיע לשלב הביצוע כי יהיה פה מרד של מיליון אזרחים, ואני לא מדבר כבר על ליברמן כפוליטיקאי מסוכן ביותר, עזבו את זה. תפתחו קצת את העיניים ותחשבו על ההשלכות של הדברים שאתם תומכים בהם, ותראו שלא הכל זה שחור או לבן. זו הטענה שלכם נגד השמאלנים, אבל זה בעצם מה שכולכם עושים.

הדגשתי לך את השורות הרלוונטיות עבורך .

עריכה :

אישית יואבי ' date=' מצחיק ומשעשע אותי הנסיונות הפטטים שלך למצוא אותי טועה , אבל המממ , תמשיך לנסות - עד שתודה :xyxthumbs:

[/quote']

אתה יודע, מה שפטאתי פה זה אתה. אתה אומר שהערבים משתמשים בכוח, ואז אתה יורד לרמה שלהם עם שימוש בכוח. אתה רוצה להיות כל מה שהם לא, ואתה נעשה יותר גרוע.

ועוד משהו, איינשטיין הוכיח שהנוסחאות של ניוטון לא מדויקות...

ואוו, אתה פשוט חיי בעולם משלך...

או שאולי זה אתה?

אבל יודעים מה, שליברמן יבחר. אני רוצה שאז תגידו לי שהבחירה בו היית מוצדקת. בהצלחה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור...

אתה לא אוהב אותו, אל תבחר אותו.

אבל להגיד שאתה בוחר בליבני בגלל שהיא "מנומסת", זה מגוחך עד כדי בכי.

זאת תכונה נוספת שבגללה אני בוחר בה, לא בגלל שהיא מנומסת בלבד.

כל בנאדם (לא משנה אישה או גבר שבא לייצג את עמו צריך בראש ובראשונה להיות בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאין אפליה.

אבל מה אם יקרה שערבי יפנה אליך בבקשה כלשהי.

אתה תגיב באותה צורה כמו עם יהודי היה מבקש?

וואלה אם כן אתה כנראה בן אדם מיוחד ותסתכל על החברה שלנו היא ממש לא כזאת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאין אפליה.

אבל מה אם יקרה שערבי יפנה אליך בבקשה כלשהי.

אתה תגיב באותה צורה כמו עם יהודי היה מבקש?

וואלה אם כן אתה כנראה בן אדם מיוחד ותסתכל על החברה שלנו היא ממש לא כזאת!!

אתה יודע שבכפרים ערביים לא ניכנסים פועלים יהודיים ?

ערבים בכללי לא נותנים עבודה ליהודים למעט סוחרים ובעלי עסקים שפונים אל האוכלוסיה היהודית נניח למשל חנות בעיר יהודית - כמה מוכרים יהודים ראית בחנות שפונה למיגזר הערבי ? אבל כמה פועלים ערביים ראית בחנויות שפונות למיגזר היהודי ?

מה שאני אומר שבמערכת היחסים שקיימת בין הציבור היהודי והערבי אם יש אפליה אז היא לטובת הציבור הערבי .

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב

אין טעם להיתיחס אל התגובות שלך יש לך הרבה מה עוד לילמוד בחיים דרך העיניים ולא רק דרך האוזניים

ההצהרות שלך הן אידיאולוגיות ואין בהם מציאות רק הבל ורעות רוח . מה שאני אומר מבוסס על המציאות ולא על חלומות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...