סקר בחירות 2009 - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

תעשו לי טובה כל אלה שאומרים שביבי הוא ברירת מחדל.

ביבי זה הראש ממשלה הכי גרוע שהיה במדינת ישראל!!!

הוא שקרן פתלוגי.

הוא אמר שרק המפלגה שלו תעמוד בראשות משרד החינוך, ש"ס אומר שביבי הבטיח לו את תיק החינוך ומה לעשות כרגע אני יותר מאמין לש"ס..

ביבי אמר שהוא לא יחזיר שטחים, בצהבעה האם לפנות את ההתנחלויות הוא הצביע בעד.

ומי שאמר מערכת חינוך חדשה..

יש לי בשורות בשבילך, כן הוא יעשה מערכת חינוך חדשה כשאלי ישי יהיה בראשות משרד החינוך.

ואז אתה תצטער על זה שבחרת ביבי בגלל שהבן שלך ילמד 5 יח"ל תנך והבנים לא ילמדו עם הבנות באותה כיתה, וכל השטויות של הדת...

ומי שאמר שריאיון עם ברק הוא לא אמר כלום רק התחמק.

כן זה נכון הוא לא רוצה להגיד דברים שהוא לא יכול לבצע, הוא לא רוצה שיבינו מדבריו שהוא הבטיח משהו.

הוא לא רוצה לצאת שקרן כמו ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביבי זה הראש ממשלה הכי גרוע שהיה במדינת ישראל!!!

גם לי יש לי בקורת כלפיו, אבל אתה לא יכול לתת לו את התואר של אהוד ברק.

להזכירך, הוא זה שקיים את ההבטחת בחירות שלו: לצאת מלבנון. אז הוא ברח בצורה מבישה. אחרי זה שחטפו חיילים הוא לא הגיב. הוא אחר כך הלך לקמפ דיוויד "כדי להפוך כל אבן בשביל השלום" והתחייב על הר הבית וכמעט כל שאר הדרישות של ערפאת אחר כך וכשכל השטחים בערו ואוטובוסים התפוצצו ונהרגו אנשים כל יום הוא החליט לקשור את ידי הצבא כדי "לחזק את המתונים".

דווקא מ 96-99 אני זוכר את החזרת הביטחון לאזרחי . אני מעדיף שקרן (לשיטתך) מאשר את האדם הדובר אמת השבוי בקונספציות מדיניות וסוציאליסטיות מסוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז החזרת חברון לערבים זה שמירה על ביטחון ישראל?

פתיחת מנהרות הכותל שהביאו ל-16 חיילים הרוגים?

ניסיון החיסול הכושל משעל ושחרור של עשרות אסירים פלסטינאים כולל השייח' אחמד יסין, בנוסף לתרופת נגד לרעל, בתמורה לסוכני המוסד שנתפסו?

בתחום הכלכלי, היו לו 3 שרי אוצר במשך 3 שנים כראש ממשלה. איך לעזאזל אפשר להגיע ככה להישגים כלשהם?

או בתור שר אוצר, כשניסה להפריט את הנמלים הממשלה שילמה לעובדים תגמולים של עד 100000 שקלים לכל עובד, תוספת של 10% מיידית לשכר ותוספת עתידית. ועכשיו, שכולם מתלוננים על ההסתדרות וחבריה שמרוויחים הון, צריך דווקא להסתכל על מי אפשר את זה..

קרא קצת פה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3050165,00.html על הטבות כלכליות רבות שהקפיטליסט נתן להם.

מכר חברות ממשלתיות רבות מתחת לערך שלהן.

הקפיא הטבות במס לכאלה שפשוט לא מסוגלים לשלם. וכו' וכו' וכו'.

מה דעתך על ההתבטאות הזאת, אי שם ב-2003:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2622104,00.html

איסור שביתה בחוק? יש משהו יותר אנטי-דמוקרטי מזה?

נכון, על הנייר הוא הביא לצמיחה, אבל הצמיחה היא במחיר של פערים אדירים. בתקופת כהונתו כשר אוצר, למשל, אחוז העוני עלה בכ-10%.

אז כן, היו כמה דברים טובים במה שהוא עשה (ואולי אפילו יותר מכמה), אבל המחיר הוא שאזרחים רבים שעבדו כל חייהם, כאלה שלא מסוגלים לעבוד וכאלה שעובדים אבל מרוויחים מעט נכנסו למעגל העוני, ולמרות שהם עובדים, הם רעבים ללחם. אכן, תוצאות מרשימות.

חוץ מזה, ההוכחה הכי טובה לכך שהשיטה הקפיטליסטית האמריקאית נכשלה, זאת שנתניהו דוגל בה, היא עצם הבחירה של אובאמה ברוב מוחץ. נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון החיסול הכושל משעל ושחרור של עשרות אסירים פלסטינאים כולל השייח' אחמד יסין, בנוסף לתרופת נגד לרעל, בתמורה לסוכני המוסד שנתפסו?

בתחום הכלכלי, היו לו 3 שרי אוצר במשך 3 שנים כראש ממשלה. איך לעזאזל אפשר להגיע ככה להישגים כלשהם?

או בתור שר אוצר, כשניסה להפריט את הנמלים הממשלה שילמה לעובדים תגמולים של עד 100000 שקלים לכל עובד, תוספת של 10% מיידית לשכר ותוספת עתידית. ועכשיו, שכולם מתלוננים על ההסתדרות וחבריה שמרוויחים הון, צריך דווקא להסתכל על מי אפשר את זה..

קרא קצת פה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3050165,00.html על הטבות כלכליות רבות שהקפיטליסט נתן להם.

נכון, על הנייר הוא הביא לצמיחה, אבל הצמיחה היא במחיר של פערים אדירים. בתקופת כהונתו כשר אוצר, למשל, אחוז העוני עלה בכ-10%.

אז כן, היו כמה דברים טובים במה שהוא עשה (ואולי אפילו יותר מכמה), אבל המחיר הוא שאזרחים רבים שעבדו כל חייהם, כאלה שלא מסוגלים לעבוד וכאלה שעובדים אבל מרוויחים מעט נכנסו למעגל העוני, ולמרות שהם עובדים, הם רעבים ללחם. אכן, תוצאות מרשימות.

חוץ מזה, ההוכחה הכי טובה לכך שהשיטה הקפיטליסטית האמריקאית נכשלה, זאת שנתניהו דוגל בה, היא עצם הבחירה של אובאמה ברוב מוחץ. נקודה למחשבה.

הערה קטנה: אובמה לא נבחר ברוב מוחץ. ההבדל בקולות היה כמה אחוזים, אובמה גרף את רוב האלקטורים בגלל ששיטת הבחירות בארה"ב גרועה - אבל הוא ממש לא זכה ברוב מוחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש לי בקורת כלפיו, אבל אתה לא יכול לתת לו את התואר של אהוד ברק.

להזכירך, הוא זה שקיים את ההבטחת בחירות שלו: לצאת מלבנון. אז הוא ברח בצורה מבישה. אחרי זה שחטפו חיילים הוא לא הגיב. הוא אחר כך הלך לקמפ דיוויד "כדי להפוך כל אבן בשביל השלום" והתחייב על הר הבית וכמעט כל שאר הדרישות של ערפאת אחר כך וכשכל השטחים בערו ואוטובוסים התפוצצו ונהרגו אנשים כל יום הוא החליט לקשור את ידי הצבא כדי "לחזק את המתונים".

דווקא מ 96-99 אני זוכר את החזרת הביטחון לאזרחי . אני מעדיף שקרן (לשיטתך) מאשר את האדם הדובר אמת השבוי בקונספציות מדיניות וסוציאליסטיות מסוכנות.

אני לא אומר שברק צדיק.

פשוט ביבי הוא מדבר מדבר ולא עושה.

ביבי לא אמור לעבור את אחוז החסימה.

אם אתה ימין תבחר ליברמן אם אתה שמאל תבחר עבודה או מרצ.

ביבי הוא מדבר על ימין ואז מחזיר שטחים.. אז איזה ימין הוא? זה דיבורים כמו חול ואין מה לאכול זה המשפט שמתאר בדיוק את ביבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה: אובמה לא נבחר ברוב מוחץ. ההבדל בקולות היה כמה אחוזים, אובמה גרף את רוב האלקטורים בגלל ששיטת הבחירות בארה"ב גרועה - אבל הוא ממש לא זכה ברוב מוחץ.

הוא זכה ביותר מ-50% מהקולות, 7.26% יותר ממקיין, שהם כ-10 מיליון קולות, וזה די משמעותי. זה לא ה-2% ו-3 מיליון קולות של קרי מול בוש, או הניצחון בזכות עקרון האלקטורים (או שפלורידה נפסלה, לא זוכר בדיוק) ב-2000 של בוש...

חוץ מזה, אתם מדברים על השיטה הדפוקה בישראל, אבל רוצים להעביר אותנו לשיטה האמריקאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובאמה בנה את הקמפיין שלו לפי השיטה האמריקאית - הוא השקיע את רוב המאמצים במדינות המתנדנדות, ולא השקיע במדינות עם רוב מוחץ נגדו. אם הייתה אצלהם שיטת הצבעה ארצית הוא היה משקיע שווה בשווה בכל המדינות, וההפרש היה גדול בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונתניהו הסוציאליסט דיבר על העלאת שכר המינימום, אז לפחות ברק לא שיקר (נתניהו יעלה את שכר המינימום? נתניהו מקצץ/רוצה לקצץ בכל זכות סוציאלית אפשרית). מה גם שהוא שקרן פתולוגי, בלי קשר (הצביע נגד ההתנתקות? גנדי היה שר בממשלתו? העניק אזרחות לפולארד? ביבי היה ילד בתקופת המנדט? ועוד רבים ו"טובים"). אני לא חושב שבן אדם כזה ראוי להיות ראש ממשלה.

נתניהו לא אמר שהוא יעלה את שכר המינימום, תפסיק לסלף את הדברים. נתניהו אמר שהוא יעודד צמיחה במשק - דבר שיגרום להעלאת שכר המינימום. הוא לא טמבל שפשוט יעלה אותו בלי לדעת את ההשלכות של הדבר (שמסתבר שאתה לא יודע).

היטלר אמר שההוכחה הכי טובה לכשלונה של הדמוקרטיה היא המשבר הכלכלי שפקד את גרמניה בשנות השלושים. האם זה אומר שהדמוקרטיה כושלת? על פי ההיגיון שלך כנראה שכן. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו אתה מצביע איחוד לאומי :lol:

הוא נתן לפלסטינאים שליטה על חלק מחברון, אחרי שהוא פתח הסכמים קודמים של רבין שהיו בלי סידורי בטחון להתישבות היהודית שם

אין לנו זכויות על העיר העתיקה?

בנוסף המהומות (שעודדו ע"י ערפאת ואנשיו) דוכאו במשך שלושה ימים, לעומת ברק שהבליג וחיכה שזה יעבור כאילו זה גשם

זה אומר שאתה נגד חיסולים או שאתה נגד שיחרור אנשי ביטחון בשבי?

בוקר טוב יש דבר שקוראים לו "פוליטיקה"

לפחות למישהו יש אומץ להתמודד מול המונופולים שאנשי שלומם של מפא"י (והשיטה הסוציאליטית) הביאו עלינו. אין ברירה אלא לשלם את דמי הסחטנות לקבוצה שמחזיקה "בשאלטר" של היצוא הישראלי. לפחות עכשיו הנמלים מופרדים ואין יד אחת שמחזיקה אותנו בביצים

זה מה שקורה שיש חשב כללי בשם ניר גלעד שקבל קריצה בקשר לג'וב, וזה הוכחה נוספת למה הממשלה לא צריכה להתערב בכלכלה או להחזיק חברות

ההסתדרות לא הייתה ארגון עובדים, זה ארגון פשע שלא דאג לעובדים אלא "לאנשי שלומנו" סוף סוף מישהו שם אותם במקומם

קו העוני מוגדר כחצי ממהכנסה הפנויה החציונית... אין לי שום בעייה עם "פערים" לקריאה נוספת מהו עוני ומהו קו העוני http://www.kav.org.il/pages/show/?id=82

אם קראת את הלינק מהפסקה הקודמת הבנת שאין קשר ישיר בין "עוני" ל "קו העוני"

נתניהו סוציאליסט מדי לטעמי... אבל זה מה שיש. ארה"ב לא קפיטליסטית כבר יותר מ 80 שנה. התערבות הממשלה בשוק הדיור יצרה את הבועה מלכתחילה. נקודה למחשבה

אם אתה ימין תבחר ליברמן אם אתה שמאל תבחר עבודה או מרצ.

ואם אני ימין חברתי (קפיטליסט)? אני בוחר במי שהוריד את הכח של ההסתדרות לשתק את המדינה, הוציא את הידיים של הממשלה ממקומות שהיא לא אמורה להתעסק בהם, איזן את התקציב הלאומי, החזיר את מדיניות הקצבאות לשפיות והוריד מיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיפי הוא אסון למדינת

הוא "כוסית" וזהו , עדיף כבר את הפקידה / מזכירה שלו לשעבר בלילה בתור רוה"מ .

לא מבין בכלכלה

לא מבין בביטחון

נילחץ

חברים בברנז'ה

לא מכניס לכיס אבל נותן לאחרים לגנוב

רדוף אידיאולוגיה קפיטלסטית כושלת

זחוח כל כך שאיננו רואה בכלל איך הוא ניראה .

מה שכן עובר מסך , מה שאמרתי - "כוסית"

תמיד מצחיק אותי שאומרים שהוא סייע לכלכלה - פחחח , הכלכלה הגלובלית סייעה , הוא רק לקח טרמפ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני ימין חברתי (קפיטליסט)? אני בוחר במי שהוריד את הכח של ההסתדרות לשתק את המדינה, הוציא את הידיים של הממשלה ממקומות שהיא לא אמורה להתעסק בהם, איזן את התקציב הלאומי, החזיר את מדיניות הקצבאות לשפיות והוריד מיסים

שכחת עוד כמה דברים שהוא עשה.

החזיר שטחים.

העביר את קרנות הפנסיה מהבנק לחברות המתמחות בזה.

עכשיו תשאל מה רע בזה?

שעכשיו שהבורסה יורדת הפנסיה שלך גם יורדת במקום שזה יהיה קבוע.

יש אנשים שהפסידו את כל הפנסיה שלהם בגלל ה***** הזה.

והם לא רצו בכלל להשקיע את הכסף שלהם בבורסה פשוט אין להם ברירה כי ביבי החליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי ממה שכתבת לא מדויק, היתר שקרים.

החזיר שטחים.

ולכן צריך לבחור באהוד ברק שרצה לתת כמעט כל מה שערפאת ביקש.

העביר את קרנות הפנסיה מהבנק לחברות המתמחות בזה.

עכשיו תשאל מה רע בזה?

שעכשיו שהבורסה יורדת הפנסיה שלך גם יורדת במקום שזה יהיה קבוע.

יש אנשים שהפסידו את כל הפנסיה שלהם בגלל ה***** הזה.

והם לא רצו בכלל להשקיע את הכסף שלהם בבורסה פשוט אין להם ברירה כי ביבי החליט.

במדינה הבולשיביקית שלנו, קרנות הפנסיה של ההסתדרות הגיעו לפשיטת רגל בעזרת מנהלים שבמדינה נורמלית היו שולחים אותם לכלא ונתניהו הלאים את אותם קרנות כדי למנוע את זה שאנשים ישארו בלי פנסיה. (שים לב ששני ראשי הסתדרות, רמון ופרץ, יזעקו אחר כך על מדיניות 'חסרת חמלה' של נתניהו)

בנוסף הייתה מדיניות שהממשלה נתנה לקרנות הפנסיה לקנות אג"ח שנושא ריבית מעל המקובל. המשמעות היא שמשלם המיסים מממן את הפנסיה של מישהו אחר, תודה לאל שהשחיתות הזאת הסתיימה. קרנות הפנסיה עברו להיות מושקעות בבורסה מעקבות מדיניות של הסוציאליסט ביגה שוחט (מה שלא הפריע לו להשתלח במדיניות "הקפיטליזם החזירי" של נתניהו כשהוזמן לראיונות בנושא הפנסיה לפני מספר חודשים).

נתניהו אמנם העמיק את החלק שקרנות הפנסיה משקיעות בבורסה מ 30% ל 70%, אבל גם אחרי הירידות התלולות של החודשים האחרונים קרנות הפנסיה נמצאות במצב הרבה יותר טוב לעומת המצב שהיה אם היו ממשיכות להשקיע את רוב הסכום באג"ח מדינה.

לינק

חומר קריאה מעניין שכדאי לך לקרוא לפני שאתה מפרסם את חוסר ידיעותך ברבים.

בנוסף אם אתה בטוח שכדאי לסמוך על הבנקים בנוגע לשמירת כספו של הציבור הנה חומר קריאה מעניין נוסף

לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...