סקר בחירות 2009 - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

תקציב הביטוח הלאומי כולל קצבאות פנסיה שמקבלים אנשים שהגיעו לגיל פרישה, ומרויחים פחות מסכום מסויםהוא כולל דמי פגיעה ונכות של עובדים שבדרך כלל לא עובדים, הוא כולל תשלומים לאנשים שפוטרו (שלא בהכרח עניים) אם תשלם למישהו בעבור אבטלה הוא לא יעבוד, כולל מענקי לידה למה צריך לשלם להם?, עזרה סיעודית לנכים ועוד 1001 דברים.

אז כן, כל משפחה ענייה היתה מקבלת 12,000 ש"ח אם אף אחד אחר לא היה מקבל שירות מביטוח לאומי.

שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מתנגד לסעד של המדינה. הסעד נחוץ היום וגם אם הכלכלה תעבור למצב חופשי יותר נצטרך להמשיך בהסדרי סעד מסויימים. אבל מה שמתרחש היום זה שוד לאור היום של הקופה הציבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאדם נפגע במקום העבודה ויושב מספר שבועות/חודשים בבית-ביטוח לאומי משלם לו את השכר

כשאדם מפוטר ממקום עבודתו ולוקח לו מספר חודשים למצוא עבודה חדשה-ביטוח לאומי משלם לו את השכר

כשאישה יולדת ולא עובדת 100 ימים כי היא פשוט לא יכולה (וגם לא צריכה)-ביטוח לאומי משלם את השכר

אתה בכלל מבין מהי המהות של ביטוח?

אתה משלם "פרמיה" שקובעת שבקרות אירוע מסויים תקבל שיפוי (לא פיצוי, שיפוי)

אדם משלם כל החיים ביטוח לאומי בשביל לקבל בחזרה כשהוא יצטרך,

זה לא מס שעושים איתו מה שרוצים, הכסף הזה חייב לחזור למטרה שלשמה הוא נגבה.

הקיצוניות שלך בנושאים סוציאליים פשוט מטורפת,

אני עדיין מחכה שתביא לי דוגמה למקומות בהם זה עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמר שנכתב היום בעיתון "הארץ"

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1061310.html

ארי שביט | הערת אזהרה

בשבוע האחרון גביתי את עדויותיהם של כתריסר אנשים המכירים היטב את ציפי לבני. אף אחד מהעדים אינו מקורב לבנימין נתניהו או לאהוד ברק. רובם תומכים בקדימה או במפלגות השמאל. ואולם, העדים כולם מודאגים. דיוקנה של לבני שאותו הם מציירים הוא דיוקן מטריד.

יו"ר קדימה היא אדם ערכי, פטריוטי ונקי מרבב. היא אינטליגנטית ומהירת תפישה. ואולם, על פגם אחד שלה אין ויכוח: לבני קצרת רוח. המחמירים מעריכים שלשרת החוץ יש בעיית קשב. היא לא מסוגלת להעמיק במסמך או להאריך בדיון. היא לא מלבנת נושא עד תום. מחשבתה אינה בהירה והיא אינה יודעת להבחין בין עיקר לתפל. בניגוד לנתניהו ולברק - המסוגלים לרדת לשורשיו של עניין ולדון במורכבותו - לבני נוטה להיות סכמטית ופשטנית. אחד האישים המוערכים ביותר במדינה מגדיר אותה כדעתנית ושטחית.

גם על הפגם השני אין ויכוח: לבני מתקשה מאוד בקבלת החלטות. אפילו כשהיא נדרשת להחלטה לא-גורלית שרת החוץ מתלבטת, מתייסרת, משתהה ומשנה שוב ושוב את דעתה. יש המעריכים שהצירוף של חוסר ניסיון וחוסר ביטחון משתק את לבני. לדעתם, שרת החוץ אינה מסוגלת לקבל את ההחלטה אם לתקוף או לא לתקוף באיראן. ללבני אין את עמוד השדרה, את קור הרוח ואת השקט הפנימי הנדרשים כדי לקבל החלטות קיומיות.

הפגם השלישי הוא היותה חפה לחלוטין מאינטליגנציה רגשית. היא אינה מבינה בני אדם ואינה אוהבת בני אדם. זאת הסיבה לכך שאין לה מעגל פנימי. פרט לבן זוגה נפתלי שפיצר אין לה שותפים ונאמנים. רבים ששכבו בעבורה על גדרות חשים נבגדים. בניגוד לאריאל שרון ולאהוד אולמרט, גם אין בלבני חום או קסם אישי. מעטים בצמרת מפלגתה אוהבים אותה או מאמינים בה. בחוגים פנימיים היא נתפשת כנטולת מנהיגות. הביטוי השגור הוא אין-לה-את-זה. ביום שלאחר הבחירות יכולתה להוביל מוטלת בספק.

ללבני שורה של פגמים נוספים. היא אינה מרחיקה ראות, היא אינה עקבית, והחשש העמוק שלה מכישלון מונע ממנה להיות מקורית ונועזת. על בהלה פנימית עמוקה מחפה שרת החוץ במפגנים של ביטחון עצמי מוחצן הגולש לפעמים לגסות רוח. המינויים שלה בינוניים, עבודת הצוות שלה כושלת. במשרד החוץ רבים מתייחסים אליה כאל קרתנית ודלה. ואולם, כל אלה זוטות לעומת שאלת-התהום שהמועמדת לראשות הממשלה מעוררת. השאלה מי היא לבני ומהי הליבה הפנימית שלה.

לאחדים מהעדים שאתם שוחחתי השבוע תשובה מטרידה: ציפי לבני חלולה. לטענתם לבני חסרה את המטען התרבותי, את המעוף ההיסטורי, את הכלים הנפשיים ואת היכולות האנושיות של מנהיג. מעולם לא הפגינה אומץ לב אזרחי, לא רשמה לזכותה הישג ביצועי ולא הלכה נגד הזרם. היא מדקלמת שורה של אמירות נכונות בעניין חלוקת הארץ, אך לא יודעת להפוך אותן למדיניות. לכן המשא ומתן שלה עם אחמד קריע (אבו עלא) כשל והאמונה שלה באנאפוליס הופרכה. ואולם, הכשל הפלסטיני של לבני הוא כאין וכאפס לעומת המחדל האיראני שלה. שרת החוץ לא הבינה בעוד מועד את האתגר האיראני, לא הפנימה אותו ולא עשתה מעשה מדיני של ממש כדי להתמודד אתו. הגרעין האיראני הוא ההופך את כהונת לבני כשרת חוץ לכישלון קולוסלי.

אחד מהעדים שאתם שוחחתי היה נסער במיוחד. אף על פי שהוא אדם בוגר, מאופק ומיושב בדעתו, הוא היה נרגש. העיד על עצמו שהוא חש כחבר בכת סודית היודעת סוד נורא: ציפי לבני אינה כשירה להיות ראש ממשלה. דגל שחור של העדר-כשירות מתנופף מעל למסע שלה אל ראשות המדינה.

העד אמר שבלתי נתפש בעיניו שהתקשורת לא חושפת את הסוד. בלתי נסבל בעיניו שהציבור לא יודע את הסוד. לכן דיבר, לכן אני רשמתי. לכן רואה אור המאמר הזה. יידע הציבור. יידע הציבור ויחליט.

-------------------------------------------------------------------------

ראיון עם כותב המאמר:

http://www.youtube.com/watch?v=eAfZkWydFt4

עוד סיבה להצביע ליכוד ולמנוע את עליית ציפי לשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מתי הוא אמר בן זונה (לא אני כתבתי את זה...)

אבל אני יודע שראיינו אותו בערוץ 2 והתפרץ לשם אחמד טיבי שהוא עם דוקטורט והרבה יותר משכיל מהליברמן הזה.

אז ליברמן התחיל לצעוק עליו אתה מחבל אני אטפל בך בדיוק כמו שטיפלו במחבלים בעזה. :screwy:

אז מנהיג כזה אתה רוצה שינהל את המדינה שלך?

אדם בלי כבוד, נימוס וטקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני יודע שראיינו אותו בערוץ 2 והתפרץ לשם אחמד טיבי שהוא עם דוקטורט והרבה יותר משכיל מהליברמן הזה.

אז ליברמן התחיל לצעוק עליו אתה מחבל אני אטפל בך בדיוק כמו שטיפלו במחבלים בעזה. :screwy:

תגיד אתה דביל שעד כדי כך מנותק מהמציאות שבה הוא חיי?

אחמד טיבי באמת מחבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה דביל שעד כדי כך מנותק מהמציאות שבה הוא חיי?

אחמד טיבי באמת מחבל!

אחמד טיבי יזם את החוק: החמרת הענישה על ירי בחגיגות ובאירועים.

זה נראה לך מחבל?? סתם סתם..

איזה מחבל?! הוא רופא! הוא מרפא אנשים לא הורג אותם...

נראה לך שמחבל ירצה לרפא אנשים יהודים?

נ.ב. גם אם הוא מחבל, אנחנו מדינה דמוקרטית וכל עוד הוא לא עשה פעולה נגד מדינת חייבים לתת לו זכות להיבחר ולהגיד את דעותיו (זה תשובה גם לזה מתחתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן במקרה הזה אמר אמת

החכי"ם הערביים הם חרי כנסת מיקצועיים שניבחרים על בסיס מצע והיתנהגות אשר מקצינה מבחירות לבחירו זאת על מנת להישאר אקטואליים בעניי הציבור הערבי שבוחר בהם

עקב רצונם להבחר הם מתסיסים את המגזר הערבי ובכך הם מחבלים באופן ישיר במורל של העם ובחוזקה של המדינה שלא לדבר על מקרים מוכחים כגון עזמי בשארה או מפלגה כמו בל"ד שמתכחשת לכל כך הרבה ממהות המדינה ומעצם זכותנו להיות כאן - לדעתי בג"ץ פעל בצורה שגוייה לחלוטין בהסכימו לקיום מיפלגה כמו בל"ד שמוכנה להסכים לעצם היות היהודים כאן ומוכנה להבטיח להם שיוויון :bash:

מה שרואים כאן הוא שהחכי"ם הערבים גוררים את המגזר להקצנה הולכת וגוברת שכבר היו בה ניפגעים בנפש ( מהומות אוקטובר ) וכל זאת בגלל שהם רוצים להיבחר וממניעים פוליטים כמו כן הם אינם פועלים כדי לשפר את מצבו של המגזר שלהם ותדיר מתעסקים עם בעיות פלסטינאיות ולא עם בעיות פנים ולאחר מכן זוקפים זאת לחובתה של מדינת שאיננה מטפלת בציבור הערבי , אמת אמר ליברמן שהחכי"ם הערבים(ברובם ) הם נציגים של הפלסטינים בפרלמנט הישראלי ( לפחות ברוח הדברים האלו ) .

אני תומך נימרצות בדעתו הזו .[br]פורסם בתאריך: 4.02.2009 בשעה 20:09:56

בגלל שהוא רופא ?

גם היה אחד ימח שמו מנגלה - הוא היה רופא גם

ובכלל גם לנו יש נציג ( הי"ד) דר' ברוך גולדשטיין

אין קשר בין מקצוע - לדעות פוליטיות ו / או לאומיות :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי מתי הוא אמר "בן זונה", ככל הזכור לי הוא לא הזכיר שום מילה כזאת או בסגנון :nono:

סליחה?!

הבנאדם כל מילה שנייה שלו זה קללה, אמרתי שהוא אומר "בן זונה" רק בגלל היותו מישהו שאין לו טקט ולא מכבד את מתחריו ואוהב לרדת עליהם ולקלל ללא הפסקה.

מילא ימיני, אבל לקלל ולא לעבוד עם שיקול דעת זה נראה לי דפוק לגמרה!

איני גם בעד חברי הכנסת הערביים, פשוט אני מתבייש כל פעם שאני רואה את הגנון של ליברמן וחברי הכנסת הערביים....

ציפי לבני היא מנומסת, היא גמישה בדיבורה, קל לדבר איתה, היא לא מדברת באופן מסריח כמו ליברמן (והיא גם לא דוגלת לשחיתויות כמו ליברמן לפחות לבינתיים).

אני אפילו מתבייש שאני רואה שלפי הסקר הרוב הצביעו לליברמן הברברי הזה.

הוא סתם יביא בושות למדינת וכל רגע נראה את הגנון שלו בכנסת.

אז סבבה... הערבים לא נראים לך, פשוט אל תדבר מלוכלך, אלא פשוט תצביע נגדם אם צריך, אבל אל תדבר מלוכלך ותראה עד כמה אתה גבר מולם.

אדם שנבחר לכנסת צריך להראות שהוא בא ממקום טוב, מתורבת כמו שצריך, יודע להפעיל שיקול ולשמוע את הצד השני (להסכים לו או להתנגד לו בהתאם).

בקושי עובר כמה ימים וכבר אני רואה החדשות שהוא אומר במפתה רוסי חריף לאחד המרייאנים "שתוק.... ואל תדבר" או משהו בסגנון.

מה זה שתוק?! תגיד לו:"סליחה בבקשה, תוכל לתת לי לדבר רגע?" או משהו בסגנון. אם הוא לא נותן לך פשוט תתעלם ממנו וזהו.

בחיים יש צורת דיבור וזה שהוא תמיד מדבר מלוכלך לא מוסיף לו נקודות אלא גורע ממנו.

אם הוא היה מדבר אליי ככה הייתי נותן לו את הקסדה שלי בראש שלו, מה הוא תופס תחת מעצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו מתבייש שאני רואה שלפי הסקר הרוב הצביעו לליברמן הברברי הזה.

הוא סתם יביא בושות למדינת וכל רגע נראה את הגנון שלו בכנסת.

עזוב אותך הסקר, מישהו אמר וכנראה בצדק כולם פה רוסים או משהו כזה..

אבל בסקרים בחדשות הוא עובר את ברק!!

כנראה שלא רק בפורום כולם רוסים :-X

ואני לא רוצה להישמע גזען או משהו פשוט הם באים ממדינה קשה עם חינוך קשה, והם חושבים שאפשר עם כח לפתור הכל הם לא מבינים שזה לא עובד ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שלא רק...

אבל כן, אתה רוצה לבחור מישהו שמקלל? איך הוא יעשה שלום איך הוא ידבר עם העולם? כל מילה שניה קללה??

אבל נראה לי שזה לא משנה כי אם אתה בוחר ליברמן אתה לא מצפה שהוא יעשה שלום...

ואם אתה חושב שליברמן לא יעשה שלום אתה טועה! ברגע שליברמן יגיע לראשות הממשלה הוא יחזיר שטחים, תזכור מה שאני אומר.

גם שרון שהוא היה יותר קיצוני מליברמן או לפחות בדרגה של ליברמן החזיר שטחים ועשה את ההתנתקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך הסקר, מישהו אמר וכנראה בצדק כולם פה רוסים או משהו כזה..

אבל בסקרים בחדשות הוא עובר את ברק!!

כנראה שלא רק בפורום כולם רוסים :-X

ואני לא רוצה להישמע גזען או משהו פשוט הם באים ממדינה קשה עם חינוך קשה, והם חושבים שאפשר עם כח לפתור הכל הם לא מבינים שזה לא עובד ככה...

הוא צריך לקבל את הכללים של לא של רוסיה.

ואוו "פול גז", אתה פשוט ילד הא....

בוחר בראש ממשלה בגלל שהיא "מנומסת"... ג'יזס קרייסט.

אין כל קשר לילד. זאת דעתי בלבד.

מי שמדבר מלוכלך ומקלל כמו ילד שעולה לכיתה ט' ורוצה להראות כמה כוח יש לו, יעעננני ערס,יש לו מקום בשיכון ד' ולא בממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה ליברמן ראש ממשלה אתה הוזה בדיוק? :screwy:

איזה אנשים יש פה ישמור השם.....

זה מה שאמרו על שרון לפני 10-15 שנה..

אולי אין הרבה סיכוי אבל תמיד יש סיכוי..

איזה אנשים יש פה? למה למי אתה הצבעת? לליברמן או לביבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...